Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20-latka brzydka jak noc

Czy to możliwe że jestem tak beznadziejna??

Polecane posty

Gość autentiko
jakbym swoją zapodała to byście się nie podnieśli:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola elaa
tez chcialabym byc w polowie taka jak ty z wygladu ehhh te dziewczyny nie wiedza co maja, badz bardziej otwarta do ludzi i usmiechaj sie miej mily glos itd a bedzie okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnie słowo prawdomówcy
oczywiście nie będę ściemniał, że nie zasnę tej nocy marząc o tobie ale przesadzasz bo jak widać na pierwszy rzut oka wiele zależy od Ciebie po pierwsze nie naśladować tych idiotek, które pokazują wylewający się brzuch po drugie schudnąć po trzecie (raczej po pierwsze lub drugie) poradź się wizażystki, kogoś kto ma wyczucie, w kwestii makijażu, dobrania stroju do sylwetki i tak dalej w mojej ocenie nie jesteś tak straszna jak sama siebie widzisz :D w dobry wygląd trzeba włożyć sporo pracy żebyś widziała moją dziewczynę, która co dzień na makijaż poświęca najmniej 15-20 minut, nie mówiąc o innych zabiegach... głowa do góry i brać się za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw pierścionek
heloł. każdy ci mówi że wyglądasz ok. po co się dalej dobijasz? my potrafimy stwierdzić obiektywnie, czy wyglądasz jak frankensztaj czy jak normalna dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latka brzydka jak noc
Czasem się maluję ale wtedy czuję się jak ohydna i w dodatku wytapetowana lala. Moja siostra skończyła z trudem zawodówkę. Nie ma żadnej pracy za to ma męża, dwoje dzieci i ciągłą adorację facetów. A ja?? Studia, matura na 5, całe liceum, gimnazjum i podstawówka z wyróżnieniami. Rodzicie dostawali listy gratulacyjne. Ale z tej mądrości to mi naprawdę nic. Nawet na uczelni wołają za mną ohydny kujon. Nie mam sił. Tylko strzelić sobie w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeehhhhhhh
1. pewnie sobie robisz jaja z koleżanki i wklejasz jej foty pisząc takie rzeczy 2. ja tam wolę jak mnie obsługuje miła o przecietnej urodzie dziewczyna niż wymuskana panienka z wygórowanym mniemaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw pierścionek
raczej powinnaś zmienić towarzystwo. pewnie jesteś zakompleksiona i dręcząc się ciągniesz do tych wszystkich miss roku. Znajdź sobie normalne towarzystwo, spotkasz nowych ludzi np. kursach językowych, tańca, garncarstwa. Wszędzie, byleby być otwartym na innych. I nie zadawać się z chamami, bo oni tylko zazdroszczą, tego że jesteś inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba musze sie napic
ciesz sie ze jestes madra. cos osiagniesz w zyciu. ja jestem ladna ale glupia i musze z tym zyc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zxcvbnmxcvbn
a weź zrezygnuj z tych przy krótkich markowych garsonek.. ładna jesteś tylko po prostu się nie postarzaj i więcej pewności w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-latka brzydka jak noc
dzięki za odpowiedzi ale boję się jutro iśc do pracy. Boję się po prostu że nic nie sprzedam.A jak przyjdą moje koleżanki z roku to chyba padnę na zawał. :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eej noo
dziewczyno bylabys calkiem ladna gdyby nie...podwójny podbródek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beznadziejny przypadek to jaaa
Dziewczyno zdjęcie, ok wyglądasz naturalnie nie jak plastic. Ja mam waskie grono znajomych moze z 3 osoby i tyle. Nie mam pracy, szkoły ( przerwałam na 4 semestrze LO), nie potrafie poradzic sobie w zyciu, znalezc pracy, jestem niesmiala, zakompleksiona, najchetniej ukryłabym sie przed całym swiatem, a prace mogłabym miec o taka pisanie na forum, nikt mnie nie widzi :( W sumie jestem beznadziejnym przypadkiem, wiec głowa do góry i uśmiechnij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antywszystkim
szczerze????? Normalna młoda kobieta. Nawet całkiem, całkiem. Po tym wstępie spodziewałem się potwora, prawdziwej masakry- a tu zdziwko-na plus. Chyba, że to prowokacja-bo aż trudno uwierzyć w aż taki brak włąsnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×