Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

princess***

problem z chlopakiem

Polecane posty

hej.mam takie maly \'\'problem\'\' mojemu chlopakowi caly czas sie chce kochac rano w poludnie w nocy o kazdej porze...a ja nie zawsze mam ochote np z powodu zmeczenia.czy ktos ma podobny problem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ile czasu mozna miec ochote na sex i w kazdej sytuacji??:) a jak to u was jest chlapacy??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ja nie jestem chopcem ale z doświadczenia wiem za jak młody to tak dopóki mu sie nie znudzi czyli jakies 4 lata. a potem mecz ważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty co autoreklamę tu uprawiasz? ja tam faceta chwilowo nie potrzebuje, jeden właśnie siedzi w kuchni i grilla przygotowuje, a mecze jeszcze nie sa ważniejsze, poza tym ja lubię sobie czasem obejrzeć najlepiej piłkę nożną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się wykazać, że w błąd wprowadzasz autorkę pytania poprzez twierdzenie, że ciągła chęć na sex to domena młodzieńców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm. ale przyznasz ze jak młody to przeleci nawet wiadro. a starszy to juz inna bajka, ochote nadal ma ale nie juz byle gdzie byle szybko no chba ze na poczatku ale rozumie ze moze głowa bolec a taki nie opierzony juz nie zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twierdzi ze mu sie sex nie znudzi;] wszystko jest ok sex bardzo owocny probujemy nowych rzeczy ale troche za czesto by chcial sie kochac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakoś nie spotkałam faceta któremu sie seks znudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy czlowiek jest inny.a to nie jest tak ze moj chlopak chce byle gdzie byle jak i moze jeszcze byle z kim...a poprostu ja nie mam tak czasto takiej potrzeby na sex;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×