Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eagle

Sieciówki czy małe pizzerie?

Polecane posty

Gość Eagle

DaGrasso? PizzaHut? Czy małe klimaciarskie pizzerie? Skąd wolicie pizze? Gdzie jadacie najczęściej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o Poznań, a zwłaszcza o mnie, to fifty fifty. Pizza Hut, Tivoli vs. Sultan na wierzbięcicach, Pepe Pizza ;] I jeszcze w KC Marcelin jest całkiem niezła, ale to chyba dlatego, że zamiast mozarelli używają parmezanu. Dostanę coś za udział w ankiecie? Swoją drogą przy takich pytaniach odpowiadam, bo zawsze jestem ciekaw powodów, jakie za nimi stoją. Bo jakieś być przecież muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eagle
zdecydowanie klimaciarskie pizzerie!!!! kilka razy nacialem sie w dominium i never again. mam swoja ulubiona pizzerie na osiedlu i teraz jadam tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizza hut jest do doopy ze tak powiem.w sumie nie mialam swojej ulubionej pizzerri do czasu kiedy otworzyli malą knajpe na moim osiedlu.pizza rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Not Found
heh nie wiem czy za udzial w ankiecie cos dostaniemy, moze kawalek pizzy:) Ja zdecydowanie wole male miejsca, w warszawie: na winklu (saska kepa), bella napoli (brudno), presto (centrum). pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honey_poney
a tam w ogole nie mam kasy, zeby jadac w pizzeriach. generalnie sa drogie i niezdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaNoTec
PIZZA HUT. zimny placek, peperoni jak wior, na dowoz czekalem ponad godzine a dostawca zapomnial salatek i coli... MALO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kella
Zdecydowanie sieciówki: szybko, tanio i smacznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pizza hut nie lubie,nacielam sie tam pare razy i podziekuje...domino nie jest zle,nie narzekam,ale najlepsza pizzeria to taka skladajaca sie z 3 lokalow (facet rosnie,bo duzo ludzi tam chodzi) pizzeria-tanio,szybko i naprawde smacznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylcio
Ja za sieciowkami nie przepadam i takze pare razy sie nacielam. A znacie moze przytulna pizzerie w warszawie okolicach centrum? Taka na lunch albo na spotkanie sluzbowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axell
presto cafe na rogu kruczej i wilczej. czesto wpadamy z zona, naprawde pyszne wloskie dania a co najwazniejsze podawane w niemalze blyskawicznym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziowa22
osobiście wole male lokale, sieciowki maja wszystko na jedno kopyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommpon
TYLKO sieciowki. przynajmniej wiem co dostane do jedzenia.ciasto jest puszyste a nie taki nalesnik jak w tych malych.jak zamawiam z szynka to dostane szynke a nie mielonke czy inny badziew.ja sie takich malych boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość da grasso - ohyda
pizza hut - ohyda, dominium - może być, najlepsza z nich wszyskich, innych sieciówek nie znam. W Warszawie godne polecenia: jakaś taka pizzeria na bródnie (ktoś już o niej wspomniał wyżej, ale strasznie długo się czeka), i na grójeckiej chyba non solo (ale nie jestem pewna nazwy), też bardzo dobra, cieniutkie ciasto, pyszne dodatki (przynajmniej jak byłam ostatnio rok temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza Hut BLEEEE!!! Bardzo lubię pizzę z Da Grasso w Łodzi na Olechowie, na Chojnach sie niestety już popsuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w Łodzi jest lokalna sieć pizzerii- Fiero. Robią przepyszne pizze, a co najważniejsze, kiedy zamawiam do domu czekam jedynie około 20 minut.Są zdecydowanie najszybsi:) Lokaliki też mają klimatyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskus-taurus
Mrożona pizza Rigga najlepsza jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozibonk.......
male pizzerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddssss
nom ja dzis na kolacje Rigge mam z szynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z sieciówek? never jak już chcę wpieprzać węgle i tłuszcz to pizza ma mi smakować sieciówki to takie gówno w papierku, ładnie zapakowane, rozreklamowane no i trendy we wsi mam poleconą pizzerię, mikroskopijna knajpka a pizza taka, że już mam ślinotok, mój adres już mają w bazie i oczywiście na dowóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenza
Muszę podzielić się w Wami swoim doświadczeniem. Znam wiele pizzeri ale ostatnio jedna wsprawiła mnie w zachwyt JOHNI BECONI. Taka smaczna i lokal taki w super klimacie szczerze godna polecenia. JOHNI BECONI American Pizza super siec pizzerii mam nadzieje, że i u Nas w Gorzowie też otworzą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pizeerman
Ja jem tylko z daGrasso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljh;kg;;
da grasso tylko dla świń, sieciówki to goowno dla goownojadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe pizzerie są według mnie najlepsze... Mają dużo smaczniejsze placki i nie lecą na masówkę, dzięki czemu rzadko zdarza się, żeby pizza była niedopieczona, czy nawet przypieczona... My w Świnoujściu mamy kilka takich fajnych restauracyjek, w których podają mega smaczne pizze. Jak ktoś kiedyś w będzie w Świno, to koniecznie zajrzeć do Batisty (adres jakby co na www.batista.com.pl ). Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka656
Niekoniecznie sieciówki muszą być złe. Próbował ktoś z was kiedyś pizzy z Party Pizza? Mimo, że jest to sieć pizzerii to ciasto jest zawsze puszyste, składniki świeże, obsługa uprzejma, dowóz zawsze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko sieciówki mogę nie być złe, znam taką jedną, która jest po prostu bardzo dobra i potwierdza to naprawdę dużo osób - maxipizza mianowicie. Sama nie byłam na początku przekonana, ale kto jadł ich pizze ten wie, że robią tylko dobrą robotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to racja, maxi pizza jest bardzo dobra! Osobiście od nich zamawiam dosć regularnie i nie dość, że pizza jest dobra, zawsze ciepła, w dobrej cenie, to jeszcze maja promocje dosć regularnie. U siebie jeszcze lepszej pizzeri po prostu nie znalazłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Maxipizze jest to mała sieciówka ale mają tam dobrą pizze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×