Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eagle

Sieciówki czy małe pizzerie?

Polecane posty

Gość gość
Ostatnio to jestem na diecie pizzowej i chyba muszę coś z tym zrobić bo kilogramy idą w górę. W każdym razie ja dużo zamawiam z dostawą takiego jedzenia na szybko bo mam mało czasu żeby sam gotować. Lubię na pewno pizzę Hawajską z Maxi Pizza, moja ulubiona na ten moment. Zamawia się szybko na ich stronie maxipizza.pl/poznan,produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Jeżeli chodzi o mnie to zdecydowanie polecam PizzaZlta65.pl w Warszawie na Bemowie, maja też lokal w centrum. Bardzo smacznie, nie drogo i klimatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka893

Będąc w Łodzi koniecznie zajrzyjcie na Kossaka 12 do pizzerii Di Como, smacznie i nie drogo, zawsze świeże składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moją ulubioną pizzerią jest jedna z tych mniejszych. Wszystkim osobom z Poznania polecam wypróbować pizzę od www.magicpizza.pl Zamawiam ich pizzę regularnie i zawsze otrzymuję przepyszną pizzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja wybieram małe pizzerie. Tam zawsze można zjeść starannie przygotowaną pizzę. Jeżeli mieszkacie na terenie Białegostoku to polecam wam zajrzeć do pizzeri http://brooklyn.com.pl/ Nie będziecie żałowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno nie zgodzić się z waszymi opiniami. Często poruszałam ten temat ze swoimi znajomymi i jakby nie patrzeć to większość z nich wybiera małe pizzerie. Zazwyczaj w takich miejscach jest stawiana na pierwszym miejscu wysoka jakość. Dotyczy to samego ciasta jak i składników podanych do pizzy. Z tego też powoduje cieszą się tak ogromną popularnością. Jeśli chodzi o północ to świetnymi opiniami może pochwalić się pizza gdynia serwowana w https://ideolo-pizza.pl/ Możemy skorzystać z dedykowanej aplikacji do zamówienia jej na wynos lub spędzić bardzo miłe chwile na konsumpcji w restauracji. Jednak pizza włoska ma w sobie "to coś", co tak trudno jest znaleźć w typowych pizzerniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×