Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezrobotna tak wyszlo

Czy tylko ja mam problemy ze znalezieniem pracy?

Polecane posty

Gość jedza
ja tez szukam pracy od grudnia i nic ile ja juz powysylalam swoich cv, w ilu ja juz bylam posredniakach i nic tez mam dosc mam kredyt do splacenia i nie mam z czego ;( zostalo mi tylko usiasc i strzelic sobie w leb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhfhj
skoro to uczciwe podaj koszt wysłania SMS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie zamierzam
wszedlem na strone i tam byl podany koszt wyslania sm's'a. Jesli ktos sie na tyle nieograniety, zeby to sprawdzic, to pewno nie powinnien sie za to brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nikt nie będzie wysyłać smsów. Kurde na bezrobotnych chcecie zarabiać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anullka17
Chciałabym przedstawić biznes, który jest łatwy i przyjemny dla każdego, kto lubi dobrą kawę. Lubisz dobrą kawę? Zarób na tym, tylko ją pijąc. Firma dopiero weszła do Polski - styczeń 2009 więc jest to dobry czas aby rozpocząć współpracę. Wielkie "głowy" MLM, Network Magazynu wypowiadają się bardzo dobrze na temat firmy i przepowiadają jej świetlaną przyszłość. pracujesz przy komputerze wtedy kiedy chcesz. podpisujesz umowę więc wszystko odbywa się legalnie. jesteś zainteresowany? pisz na santoscofee@gmail.com a otrzymasz szczegółowe informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turella
ja także szukam od roku pracy na etat i znajduje jedynie dorywcze zatrudnienie na 1,2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitat
też szukam pracy i strasznie denerwują mnie te wszystkie posty typu klikaj i zarabiaj, praca przez internet, praca w domu, itd! wchodzę na jakiś wątek i zawsze merytoryczna dyskusja jest przerywana takimi reklamami. to chyba oczywiste, że ludzie nie szukają TAKIEJ pracy! osobiście korzystam z serwisów internetowych typu praca.pl, infopraca, jobexpress i innych. z czego najbardziej odpowiada mi ten ostatni, bo ma mozliwosc zmiany cv w plik pdf, czy zapisywania różnych wersji lm, co ułatwia szukanie pracy. ja dopiero zaczynam szukać pierwszej pracy, więc ciężko mi ocenić, czy mam z tym problem. innym życze wytrwałości i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na joexpress
nie ma prawie aktualnych ofert - wiec skonczcie spamowac tym serwisem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Znalezienie pracy w tych czasach jest niezwykle trudne. Trzeba niesamowicie dokładnie się przygotować i z głową rozplanować działania mają na celu pozyskanie wymarzonej pracy. Jesli ktoś ma problem to warto pomyslęć na udaniem się do specjalisty, który pomoże przeprowadzić nas przez ten proces. Na przykład coś w stylu menadżera kariery ->http://karierakoncept.pl/manadzer_kariery_przygotowanie_do_rozmowy_kwalifikacyjnej,menadzer_kariery_opis_uslugi.html Kto inny jak nie osoba, która już rekrutowała może pomóc w kryzysowej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuszla
Kurcze, tak bywa- nie przejmuj . najważniejsze to być wytrwałym i mieć dobry plan- to połowa sukcesu. Wiem,że łatwo się pisze takie teksty,ale to prawda. Nie można szukać pracy "wszędzie", wtedy nawet jeśli ktoś się odezwie to istniej duże prawdopodobieństwo,ze nie będzie to praca satysfakcjonująca. Zerknij sobie tutaj http://www.karierakoncept.pl/, może ci to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto szuka ten znajduje! najciężej jest zdobyć pierwsze dośw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy zawczasu zadbać, aby wszyscy, z którymi mamy dobre relacje wiedzieli, że szukamy pracy określonego typu. Warto raz na jakiś czas się im przypominać, a także wysyłać swoje CV z prośbą, aby w miarę możliwości kierowali je do współpracowników i przełożonych mających wpływ na decyzje personalne w firmie. Skuteczną metodą szukania pracy będzie wybór około 20 firm z interesujących nas branż i w odpowiedniej dla nas lokalizacji oraz sprawdzenie, kto ze znajomych, ich znajomych, itd tam pracuje, a następnie próba bezpośredniego skontaktowania się z tą osobą. Wiele osób posiada teraz rozbudowane profile na portalach społecznościowych, co powinno sprawę ułatwić, gdyż stosunkowo łatwo jest w nich sprawdzić (oraz korzystając z wyszukiwarki internetowej), gdzie pracują znajomi naszych znajomych. Po ustaleniu tych informacji możemy poprosić naszych bezpośrednich znajomych o przedstawienie nas tym osobom. Za: http://www.praca5.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppppp
nie jesteś sama ja też mam problemy, pomimo że studia skończyłam 3 lata temu, mam pewne doświadczenie ale wiem też że jest ogromna konkurencja, poza tym wychodzi na to że moje studia były bezsensowne, wszędzie są ogłoszenia dotyczące ekonomistów i informatyków, a ja jestem...filologiem.. i niestety to za mało, sama znajomość języka nie wystarczy, w cenie są nauki ścisłe...no nic próbuję codziennie wysyłam CV ale doła też łapię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UniversalAgent
Jeżeli lubisz pracę pełną wyzwań, dobrze czujesz się w środowisku nowoczesnych technologii a pozytywne nastawienie do ludzi potrafisz przekuć w sukces, mamy dla Ciebie propozycję - weź karierę w swoje ręce i dołącz do naszego zespołu! 87% osób zapytanych o to, co lubi w pracy w Universal Agent wskazało na pozytywną atmosferę. Nie bez powodu. Do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej! www.universalagent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bez pracy
Dołączam do Was, bezrobotna od stycznia. W następnym tyg rozmowa kwalifikacyjna. Trzymajcie kciuki. Życzę wszystkim szybkiego znalezienia dobrej pracy (mam na myśli - z umową o pracę u uczciwego pracodawcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jest ciężko z pracą to fakt, ale jest u nas w Polsce pewien paradoks, bo ja pracuje jako developerką (robię strony www) już od 2 lat i u mnie w firmie ciągle kogoś szukają do pracy i mają naprawdę niezłe warunki, problem w tym, że ciężko im kogoś znaleźć. Weźcie się dziewczyny za naukę np. tworzenia stron www, bo to nie jest takie strasznie trudne jak się wszystkim wydaje, ja się sama tego uczyłam no z małą pomocą koleżanek, które prowadzą takie kursy. Trzeba trochę wysiłku ale kurcze mam pracę i dobrze zarabiam! Jakbyście chciały namiary czy coś to piszcie do mnie , bo wiem jak jest ciężko, ale w IT jest sporo pracy, tylko nie ma kto robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na informatykow i/lub elektronikow zawsze bedzie zapotrzebowanie i bardzo latwo znalezc prace w takim zawodzie, oczywiscie jesli sie ma duze umiejetnosci i wiedze. doswiadczenie mozna zdobyc jako np wolny strzelec. Za granica tez szukaja takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_marchewska
No właśnie, więc dziewczyny jak macie problem ze znalezieniem pracy to spróbujcie się zapisać na jakiś kurs IT, bo na prawdę warto. Wiadomo, że nie ma nic od razu i trochę się trzeba pomęczyć/pouczyć ale się da! i studiów do tego nie trzeba wierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Eweliną, warto inwestować w naukę informatyki. Jak ktoś ma wiedzę, znajdzie pracę nawet jako wolny strzelec, chociaż widziałam też na różnych portalach oferty stałej pracy z takimi umiejętnościami. Jednak świat idzie w kierunku techniczno - informatycznym. Nawet jak czytałam o zawodach przyszłości na blog.tomastest.eu to tylko potwierdziło to moje, humanistyczne, przeczucie :) Więc, póki macie możliwość się uczyć i doszkalać - róbcie to w informatycznym kierunku lub innych technicznych. Łatwiej wtedy będzie o pracę, nie tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serfonia
Nie tylko Ty tak masz, a gros młodych ludzi. Ze znajomymi zastanawiamy się właśnie nad przeprowadzką do Norwegii, bo tam są wysokie zarobki. Chcemy zgłosić się do tej firmy http://pracaidealna.pl/ aby nam w tym pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nie miałam pracy w końcu zdecydowałam się na wyjazd ileż można siedzieć na bezrobociu prace znalazłam przez pracaidealna.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapisać sie na jakies kursy doszkalające, albo kursy językowe, moze jakis niespotykany język? Widzialam,ze http://www.makilen.pl/ np. oferuje nauke esperanto, arabskiego, japońskiego... to na pewno uatrakcyjni Cie na rynku pracy,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam wejść na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona stworzona z myślą o was, z wieloma ofertami, które na pewno Cię zaciekawią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
ja długo szukałam pracy, aż zarejestrowałam się na portalu rekrutacyjna rewolucja.pl i znalazłam, jestem zadowolona, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikotka
tez mialam taka sytuacje, na dodatek chcielismy z chlopakiem myslec o ślubie ale bez szans zebysmy odłozyli na to z jego pensji wiec czulam duza presje zeby cos znalezc i przez to chyba bylo jeszcze gorzej, po kazdym odrzuceniu plakalam, w koncu zwrocilam wyslalam formularz do firmy ej job i znalezli mi pracę, jestem przeszczesliwa, pozdrawiam wszytskich bezrobotnych nie traccie wiary wiem jakie to okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym momencie nie ma żadnych problemów ze znalezieniem zatrudnienia. EuroKadra dała mojej mamie pracę po latach bezrobocia. Nie miała żadnego doświadczenia na produkcji, a ją przyjęli. Nie twierdzę, że było jej jakoś mega łatwo, bo to nie prawda, ale z czasem już ok. Co istotne - pracuje w dobrej firmie, wróciła do normalności. Jeśli chcecie teraz pracy, to ją na pewno dostaniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra daje zatrudnienie z dnia na dzień, na dobrych warunkach - nie ma żadnych problemów z pracą, nawet jeśli nie macie specjalnych kwalifikacji. Akurat to jest taki okres, że brak doświadczenia, czy nawet wieloletnie bezrobocie nie powodują, że nagle stracicie pracę. Nie ma ku temu żadnych podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Idziecie do EuroKadry, do agencji pracy. Zatrudnienie znajdziecie od zaraz, nie ma z tym żadnych problemów. Tak naprawdę agencje oferują teraz dokładnie takie same warunki, jak firmy, które zatrudniają bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×