Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona46kkkkkkkk

zal mi kobiet ktore bez przerwy oddaja sie swoim mezulkom

Polecane posty

Gość ona46kkkkkkkk

naprawde sama mam 46 lat i mam kolezanki,ktore np. uprawiają sex z mezem co dzien.To jest przezabawne ze kobiety na kazde skinienie mężyczyzny mu się oddaja i to kazdego dnia.U mnie w malzenstwie to ja decyduje jak czesto jest sex i jest on srednio raz na 5 miesięcy.Trzeba byc nienormalnym zeby robic to kazdego dnia tylko dlatego ze facet chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onon
bo ty jestes kurwą to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdf
idz z tąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
nie wiem czy to prowokacja czy nie ? a nie przyszło Ci an myśl że komuś może sprawiać przyjemność uprawianie seksu ze swoim mężem codziennie ? widać Ty nie masz takich potrzeb tylko zastanawiam sobie jak Twój mąż radzi sobie ze swoim popędem skoro ma sex raz na 5 miesięcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
nie,nie jest to prowokacja,nieraz czytam sobie tutaj te tematy bo jestem obecnie na bezrobociu i mam prawo wypowiadac swoje poglady bo to forum jest dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jednej strony masz racje bo kobieta ani nikt inny ,nie powinien zmuszac sie do czegos tylko robic co chce z drugiej strony,gdy spotkam sie ze swoim partnerem,jestesmy ze soba pare tygodni,bez przerwy uprawiamy ze soba sex. uwielbiam robic to z nim i nie patrze czy robimy to co godzine lub codziennie itp,robie to na co mam ochote. i uwielbiam gdy on bierze mnie np sila,jest taki brutalny,ze doslownie mnie gwalci;)to mnie bardzo podnieca:D ale kazdy lubi co innego wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
moj maz ma 52 lata i raczej nie powinien miec juz ochoty, a jak ma ochote to niech sobie wsadzi miedzy drzwi bo ja nie zamierzam byc wygódką dla mojego męża czy jakiegokolwiek innego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
oczywiście że masz prawo podzielić się swoją opinią na jakiś temat ale nie możesz stwierdzić na 100 % że wszystkie kobiety uprawiają sex ze swoimi mężami z przymusu .....albo dla świętego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
nie obawiasz się zdrady ?....że może mieć kogoś na boku ? mężczyzna w tym wieku nadal ma ochotę na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdf
prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
nie rozumiem tego ale faktycznie kazdy lubi co innego. moze gdybym nie zwiazała się z alkoholikiem to bym miała ochote na seks częściej. a tak to mnie on bardziej brzydzi niz pociaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenny powiew
no tak to już inna para kaloszy skoro ma problemy z alkoholem ....ja raczej miałam na uwadze normalne zdrowe związki bez takich problemów no to tutaj jestem w stanie Cię zrozumieć żadna przyjemność uprawiać sex który bez przerwy śmierdzi alkoholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
wpis z 17.44 to podszyw moj maz nie jest alkoholikiem ale jak widze taka jedna moja kolezaneczke co to chodzi sobie z mężem za raczke i twierdzi ze nadal ma ochote na sex co dzien lub co drugi dzien to robi mi sie niedobrze,przeciez taka baba az smierdzi sperma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
Szczerze mowiac wole jak zapina mnie analnie moj wilczuc Azor. Czuje sie wtedy spelinona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo Ty jesteś zazdrosna...Jeśli kobita nie uprawia sexu z przymusu a ze szczerej chęci (w takim wieQ), to chwała jej za to. A Ty chyba nie powinnaś wciskać nosa w cudze łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
-3/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Obama
Kochasz swojego meza? Dlaczego tak rzadko z nim sypiasz? Zawsze tak bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinek1312
sama śmierdzisz że Twój mąż sie nie myje to nie znaczy że inni faceci też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'ale jak widze taka jedna moja kolezaneczke co to chodzi sobie z mężem za raczke i twierdzi ze nadal ma ochote na sex co dzien lub co drugi dzien to robi mi sie niedobrze,przeciez taka baba az smierdzi sperma..\'\' Zazdroscisz :O Az jadem smeirdzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
Ale to jest prawda,kobiety ktore bezprzerwy sie pieprzą to smierdzą sperma,nie czujecie tego?czy to takie apetyczne bez przerwy byc obklejonym sperma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
Bo ostatnim razem kiedy prawialismy sex to kolezanki z pracy zrobily mi zdjecia i wrzucily do internetu. Otoz wyobrazcie sobie ze na tych zdjeciach mialam cale wlosy uwalane sperma :-/ Zapomnialam sie umyc. I z tad moja awersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
Lize krawezniki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, a nie pomyslalas, ze niektore kobitki bazykaja sie z mezem codziennie, bo... lubia sie bzykac??? :-O Duzo kobiet ma spore libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
Starannie wybieram ser z pod napleta mego schorowanego i zniedoleznialego dziadka aby (kiedy uzbieram taz z pol kilo) ukrecic z niego przepyszny sernik- taki nasz rodzinny przepis :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
Kupuje Mr. Propera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
Inwestuje w Tik-Taki. Mam juz 3 paczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
Nalogowo wykrecam zarowki ze swojej klatki schodowej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona46kkkkkkkk
Rozmieniam drobne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×