Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kurde faja

zaproszenie mam na wesele jako os. towarzyszaca .

Polecane posty

Wiedzialam ze to sie tak skonczy, wiedzialam . Pisalam gdzies tu ostatnio ze jakis starszy koles chcial moj nr, ze pisal itd . Pisalam tez ze jak juz ktos zacznie do mnei pisac, to z jego strony NIGDY sie nie konczy na \'kolezenstwie\'. Kurwa, to jakas pomylka jest . Nie ide na zadne wesele . Jak mam mu odmowic ? \'nie pojde z Toba, bo nie\' \'nie umiem tanczyc\' \'nie lubie takich imprez\' \'pierdol sie\' ? ? ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakiś wyjazd/ masz mieć w tedy okres, a tak źle to znosisz/przyjeżdza ktos do Ciebie/ nie masz kreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muzodajnia
"nie idę bo nie chcę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najlepsze, to jest kuzyn mojej dobrej kolezanki, a ona jeszcze mi wkreca jakies kity \'chodz, ja tez bede, bedzie fajnie\' a takie imprezy nigdy dla mnie sie dobrze nie koncza !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam podobną sytuację i powiedziałam również,że mam wyjazd/plany na te dni już wcześniej ustalone więc sorry..;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darka1234
powiedz ze idziesz na wesele w tym samym czasie gdzies indziej w rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ci szkodzi zniem
pojsc? bo co? bo sie upijesz i cie przeleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boze. powodow jest mnostwo 1) nie umiem tanczyc 2) on mi sie nie podoba 3) musze ubrac sukienke i oczywiscie JAKIES buty, bo w adidasach przeciez nie pojde 4) opije sie jak swinia 5) on juz ma jakies COS do mnie, wiec nie chce myslec co bedzie po weselu, 'nie chce z nim byc', moze lepiej tak to ujme Nie chce mu tez powiedziec tydz wczensiej ze nie pojde bo sie rozchorowalam mi nagle wyjazd jakis wypadl . Chce mu wczensiej powiedziec, sluchaj nic z tego bo cos tam... no wlasnie, nie wiem CO . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupol z ciebie
napic sie jak swinia nie musisz. kontroluj sie troche i bedzie ok:O mozesz mu od razu powiedziec ze nie interesuje cie jako partner, albo np opowiadac mu jakiego fajnego faceta poznalas i pisac smsy nawet w proznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ! powiem mu, ze krece z jakims kolesiem i nie pojde z nim na wesele bo nie zrobie tamtemu przykrosci :D a potem jak cos to powiem ze nic nie wyszlo gorzej jak sie sama w tym wszystkim pogubie i wyjde na idiotke. Ale co tam, w koncu mi i tak nie zalezy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie się,że ona nie chce iść, jakby kręcił do mnie koleś którym ja nie jestem zainteresowana to nawet nie potrafiłabym się zmusić:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×