Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia8909

ślub 2011

Polecane posty

Witam :) Planujemy ślub na czerwiec 2011 :) Co prawda jeszcze dwa lata do tego wspaniałego dnia, ale zaczynacie już jakieś przygotowania? My rozglądamy się za salą, bo w naszej okolicy ciężko z terminami. Myślimy też o wyborze orkiestry. Jak myślicie? Czy powinniśmy zacząć planować coś jeszcze czy na resztę to jeszcze za wcześnie? Proszę poradźcie coś. Żadna z nas nie chce żeby w tym dniu poszło coś nie tak, dlatego może powinnam coś jeszcze wcześniej zaplanować?? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje haslo to...
ja sadze, ze pod koniec wakacji mozecie zaklepac juz sale i zespol :) reszta rzeczy dopiero w przyszlym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamciakk
no we wakacje mozecie spokojnie zaczac planowac :) my sale i zespol zaklepalismy rok i 11 miesiecy przed slubem...no i szczerze mowiac byl juz problem z sala, ale jakos sie udalo :) u mnie tez sa wlasnie takie rezerwacje mocno do przodu :P A prawda jest taka ze szybko wam zleci :) my z takim wyprzedzeniem wynajelismy sale i zespol, a tu juz do slubu zostalo 15 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salę musimy zaklepać już teraz bo później terminy będą już zajęte... Na tej sali, którą sobie wybraliśmy już jeden termin jest zajęty z tego co wiem... Mam tylko nadzieję,że nie na 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dobrze Wam :) też bym chciała, żeby czas tak szybko mi zleciał... mam ochotę rozglądać się już za suknią i w ogóle, ale z tym akurat nie ma co się tak spieszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamciakk
no tak :) ja za suknia mam zamiar zaczac sie ogladac dopiero w styczniu /lutym :) a slub w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo ja to teez
mam slub w sierpniu :) na 2010 a zaklepalismy sobie wszystko tzn sale i zespol hmm w maju i juz byl lekki problem... a za suknia tez sie rozejrze w styczniu/lutym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam w sierpniu 2011:):) orkiestra,sala,fotograf juz zamowiony teraz pilnie poszukuje kamerzysty. Noi jeszcze wizyta w kościele nas czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ja biorę ślub w lipcu 2010 i mamy done: kościół, restaurację, buty do garnituru i połowę nauk przedm. Czy Wy aby trochę nie przesadzacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak... przesada raczej nie... u mnie w krakowie sa takie terminy:( orkiestra, sala, kamerzysta, i fotograf trzeba ich zamawiac z duzym wyprzedzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość photomagma
w wolnej chwili, sącząc kawkę zapraszam Panie do obejrzenia i zastanowienia się nad zdjęciami ślubnymi na stronie www.photomagma.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×