Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość qer qe r

PEDICURE!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość qer qe r

Czy jeden zabieg pedicure wystarczy,zeby stopy byly gladkie? jesli mam zgrubienia dosyc duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q3ec2v3r2
a czy to boli?wlasnie tez wolalabym frezarka,bo boje sie ze kosmetyczka zatnie mnie nozykami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2c243cr42
napisalam nożykami a nie nozyczkami:) nie raz slyszalam opinie ze kogos jakas zaciela,kazdej sie moze zdazyc...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeczka23aaaaaaaaaa
co to jest ta omega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omega to wlasnie
ta skrobaczka, co ci wyskrobie twoje koppytka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaafr
to najgorsz co mozna sobie zrobic to uzyc tej skrobaczki z zyletkami, pozniej skora odrasta 5 razy bardziej i szybciej, i ciezko dojsc do stanu sprzed tej glupiej decyzji, ja niestety sama sbie to zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2c243cr42
czyli frezarka lepsza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po tradycyjnym nigdy nie mam tak gładkich stóp jak po frezarce, więc chyba lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam takie pytanie. Czy pedicure pomoże mi pozbyć się odcisków? niestety w bardzo młodym wieku (bo już od 14 roku życia) zaczęły pojawiać mi się na stopach- na poduszeczce pod dużymi palcami i niżej i jeszcze pod małymi palcami, odciski. Stosowałam różne maści i specyfiki ale niestety nic nie pomaga :( w jest już tak źle że czasem nie mogę chodzić tak mnie bolą... Teraz mam 18 lat i wstydzę się nawet iść na plażę z takimi stopami :( mama mówi że to genetyczne bo ona też ma ten problem. Dlatego nie wiem czy kosmetyczka coś mi pomoże, może ktoś kto się zna mógłby mi doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew w
tez mnie to interesuje,czy pedicur usunie wszytsko i bede miala gladkie stopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie stare białe odciski można usunąć. Wycina się tą martwą skórę i piłuje naokoło frezarką, żeby wygładzić. Gdy byłam na kursie pedicuru (jako \"model\" dla mojej koleżanki kosmetyczki), to tak to tłumaczyła pani prowadząca kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, nie ma za co. Tamta pedikiurzystka, która prowadziła kurs nie z takimi "stopowymi" problemami sobie radziła;) więc myślę, że dobra kosmetyczka na pewno zrobi coś z Twoimi odciskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgcct
nic tylko isc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgcct
a jak mam zolte odciski a nie biale, to tez da sie je usunac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4rq34 vt24t
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka21
jeśli ktoś ma duże pęknięcia na stopach dobrze zrobić kilka zabiegów a nie wszystko naraz, jeśli chodzi o zgrubienia to zrobi się to za jednym razem, aby efekt utrzymał się czyli stópki były gładkie, trzeba by robić pediciure raz w miesiącu lub też bardzo dbać o stopy w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtb4btb2berfe
ja nie mam pekniecia tylko mam bardzo gruba zolta skore pod malymi palcami,jak to w ogole usuwaja,wycinaja? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modzeowata
A czy na modzele pod stopami tez jest rada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szfzfvfg
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam jeszcze jeden problem. Otóż tak bardzo nie lubię swoich stóp i tak sie ich wstydzę bo są chyba najgorsze i najbrzydsze na świecie właśnie przez te odciski, że bardzo krępuję się iść do kosmetyczki. Boję się że jak zobaczy moje stopy to się przerazi, albo wyśmieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cr2vv
tez o tym mysle,ale z drugiej strony mysle ze widziala gorsze,poza tym po to sie uczyla tego,zeby teraz zajmowac sie naszymi stopami. Nie spotkam jej pewnie juz nigdy wiec trudno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he też sobie tak myślę, że drugi raz bym się jej już nie pokazała. Kiedy doprowadziłaby moje stopy do stanu używalności to później chodziłabym już do innych :) tak bym ją wykorzystała ;) nooo ale... nawet jak sobie myślę że byłabym później tematem jej plotek... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×