Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość qer qe r

PEDICURE!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość 2e32e342r
e tam, powiedzialaby "o boze,ale dzis mialam babke, miala takie oblesne stopy ze szok" i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemasieczegobac
tez nie mam najelpeszych stop i tez sie krepowalam pojsc do kosmetyczki ale babki przyjely mnie fajnie powiedzialy ze stopy nie sa najlepsze ale ze da sie z nimi cos zrobic . no i zrobily .pedicure z frezarka i jest ok :)do tego zelki na plytke bo tez byla brzydka i moge nosic juz odkryte buty. pedicure musze powtorzyc zaniedlugo bo niestety nawet jak dbam o te stopy to skora ma duze sklonnosci do "twardnienia i grubniecia":/ przez"naprawe"glupich stóp samopoczucie o niebo lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaki pedicure sobie zaserwowałaś? Bo w ofertach widziałam zwykły i leczniczy i jakieś jeszcze inne... I ile taki zabieg trwa i kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4r4f43v53
czy frezarka usunela ci zgrubienia?? bo ja mam takie,ze wydaje mi sie ze powinno sie je wyciac a nie "polerowac" frezarka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4r4f43v53
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4r4f43v53
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEM BLONDYNKAA
jaki jest koszt takiego zabiegu? wpisałam to w neta to same oferty frezarek na auklcjach :) i jak dokladnie wygląda taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4r4f43v53
koszt od 40 zł w gore, tyle wiem,a jak to dokladnie wyglada to nie mam pojecia i tez czekam az sie ktos wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemasieczegobac
zabieg trwa ja wiem jakies 40 min moze i jest przyjemny choc chwilami laskocze:] frezarka pousuwala zgrubienia ale kosmetyczka tez mi scinala skore takim nozykiem co akurat nie wiem czy bylo dobrym pomyslem bo potem ponoc skora odrasta jeszce szybciej . ale w kazdym razie zrobila nozykiem frezarka i tarka potem pilling wyciecie skorek i gotowe stopki miekkie ladne wypielegnowane.. teraz sama staram sie o to dbac ale musze zabieg za okolo 4 tygodnie powtorzyc bo jednak nie sa az tak gladkie i miekkie jak zaraz po zabiegu ale i tak o niebo lepsze jak byly:)_ ja placilam 45 zl mowie ci nic sie niebój i pedz na ten pedicure super sprawa:)nawet sie zastanawiam nad kupnem zestawu do pedicure w domu w suemie nie jest to zadna filozofia a chodzi tu najbardziej o ta frezarke a sa takie frezarki do urzytku domowego(tyle ze nie wiem jaks ei sprawdzaj wie moze ktos?) no i jak by to zdalo egzamin to mozna by i zaoszcedzic czas i pieniadze nastepnym razem . wystarczy raz pojsc zobaczyc jak kosmetyczka to robi i napewno sami tez sobie poradzim,y jesli bedziemy miec sprzet:)sa jakies specjalistycznme pedicure myslalm ze takiego beda moje stopy wymagac ale wystarczyl podstawowy , choc byc moze kiedys sie skusze na jeden zabieg bardziej specjalistyczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4r4f43v53
a ile jestes juz po zabiegu,ile sie utrzymuje efekt gladkich podeszw stop????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4r4f43v53
uppu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez raz an jakis czas robie sobie przyjemnosc i oddaje swoje stopki pod opieke pani kosmetyczce, ale w domu samemu tez mozna sobie swietnie poradzic, np peelingi, moj ulubiony cytrusowy z yves roche i krem keranorm z apteki na zrogowaciala skore, wystarczy raz na pare dni posmarowac po kapieli na noc i rano skora jest gladziutka i mila w dotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234ff2
ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wybrałam się dziś do kosmetyczki :) yuhuuuuuuuu!!!!!! Nic lepszego nie mogłam podarować swoim stopom!! Zapłaciłam 60zł kosmetyczka była bardzo profesjonalna i sympatyczna. Na początku masaż i kąpiel stóp, a później usuwała mi odciski frezarką- tylko- bo stwierdziła że te nożyki to naprawdę do kitu są bo skóra po nich szybciej twardnieje i jeszcze bardziej, więc jak wy pójdziecie to od razu powiedzcie że nie chcecie żeby używała na waszych stopkach nożyków. Później peeling i taki żel który sprawił że miałam takie lekkie stopki. Dziewczyny naprawdę warto... ja miałam okropne stopy, odciski kilkuletnie :/ teraz co prawda został po nich ślad - zniknie dopiero po paru zabiegach- ale pani kosmetyczka dała mi dużo rad jak w domu mogę w podobny sposób dbać o stopy! Już nie pamiętam kiedy miałam takie mięciutkie podeszwy! Jupi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie bardzo się pocą stopy
nawet jeśli zostaną na miejscu umyte, to jestem przekonana, ze zaraz znów bądą całe lepkie od potu, ten pot nie smierdzi na czystych stopach ale jest taki sliski, lepki i obleśny :( też sie wstydzę, mam odciski ale nie nie wiadomo jakie, najgorszy jest dla mnie ten pot :( walcze z potem, do tej pory udało mi sie nad nim zapanować pod pachami, nie chodze z mokrymi plackami, jednak dłonie i stopy nadal są wiecznie całe mokre, nawet nie wilgotne, one są po prostu zlane potem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reefvrwv
kolorowe bobiki - powiedz jak ci usunela te odciski, ta frezarka tak je poleruje?? ja mam gruba skore i obawiam sie ze tylko nozyki moglyby ja usunac... tez jestem umowiona,ale za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta frezarka ma różne końcówki, do moich stóp też myślałam że się nie nadaje ale poradziła sobie świetnie! Po prostu kosmetyczka wzieła odpowiednią końcówkę coś w stylu takiego wałka który jakby piłował mi te odciski i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reefvrwv
A paznokcie tez ci robila? ile to trwalo? moglas sobie czytac gazetke czy z nia gadalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak paznokcie też mi zrobiła, a siedziałam tam hmm może trochę ponad godzinkę bo zanim mi zrobiła ten masaż i skórki i tą frezarką itd. no to trochę zeszło, a była bardzo sympatyczna i sobie cały czas gadałyśmy trochę o studiach, ona mi opowiadała dużo ciekawych rzeczy związanych właśnie z jej praca...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrc2v3r3
tez sie umowilam,pewnie bede zdenerwowana przed,ale kurde musze pojsc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również lubię pedicure, świetnie działa na moje obolałe i zmęczone stopy. Najczęściej na pedicure chodze do kosmetyczki, dokładnie do http://maniq.pl/ ze względu na cenę i jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden zabieg wystarczy, ale na pedicure należy chodzić średnio co 3-4 tygodnie, zwłaszcza jak na stopach ma się zgrubienia i suchą skórę bo nie wygląda to estetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na pedicure do http://www.zdrowe-stopy.com/ i jestem zawsze bardzo zadowolona z efektów. Już tak sie przyzwyczaiłam do tego, że mam piękne i gładkie stopy, że nie chcę tego zaprzepaścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena19912
Jeśli chodzi o pedicure to wiadomo że jest to niezbędny zabieg tuż przed ślubem. Przecież żadna z nas nie pójdzie do ołtarza w brzydkich zaniedbanych paznokciach dlatego polecam już teraz umówić się http://www.topestetic.pl/gabinet-urody/dlonie-i-stopy-manicure-pedicure-hybrydowy Z racji tego że mają specjalne zniżki w tym okresie :) Polecam wszystkim bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego krępować, kosmetyczki nie jedno widziały, a przecież o to chodzi, bu doprowadzić swoje stopy do pięknego wyglądu. W http://rezydencja-urody.pl/ jest świetna kosmetyczka, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LauraL
Zamiast pedicure u kosmetyczki można też spróbować poradzić sobie z suchym naskórkiem w domu. Bardzo dobre efekty daje maska złuszczająca w formie skarpetek epilfeet. Sama stosuję co kilka tygodni, oprócz tego codziennie smaruję stopy kremem i nie muszę biegać do kosmetyczki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murielle
Co kilka to znaczy? Jak często trzeba powtarzać, żeby był ładny efekt? Jaki to koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia528
Ja co miesiąc chodzę do kosmetyczki na pedicure. Sama niestety nie umiem poradzić sobie z moimi stopami. Mam problem z grubością skóry. Pomagają mi zawsze kosmetyczki z mojego miasta Krakowa, w klinice SCM estetic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest tu ktoś z poznania to z całego serca polecam dziewczyny z  http://kosmetyka-podologia.pl/ profesjonalnie zajmą się Waszymi stopami, chodzę regularnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×