Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

wisienka nie biore,to nie ja,cos ci sie pomachlaczyło :D ja pisalam ze warto by jakies wutaminki polknąć,a luteine to kinia bierze i ktos jeszcze ale teraz nie pamietam kto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no fakt :-) Jestem jakaś zakręcona i wszystko mi sie myli :-P To ja wracam do nauki, miłego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
dziewczynki to moze glupie co napisze ale ciesze sie ze nie tylko ja mam taki problem, ze jest nas wiecej bo jak z wami rozmawiam, to od razu mi lepiej:-) i od razu zaczynam wierzyc ze sie uda bo przeciez niemozliwe jest zebysmy wszystkie mialy taki problem ktorego nie da sie przeskoczyc, no nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wisienka - to milej nauki i piateczka zeby mi tam byla w indeksie :D bo sprawdze hehe igusia - masz racje kochana,wsparcie jest najwazniejsze,bo mezowie - wiadomo,chca pomoc,martwia sie,ale kobiety zawsze umieja pocieszyc:) mozna sie dowiedziec co inni robia zeby sobie poradzic jakos,jakie biora leki,mozna pogadac nawet o pierdolach ale i tak jest wtedy fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje najdroższe.. ide na razie,bo musze sie wykapac, i moze cos przekąsic,rano wstaje o 5:30 wiec musze sie wczesnie polozyc,ale za jakas godzinke jeszcze zajrze do was i mam nadzieje ze sie w koncu wiecej was tu pojawi:) iga do zobaczyska:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
dokladnie, ja moge o wielu rzeczach pogadac z mezem ale jesli chodzi o te nasze staranka to o tym 'problemie' dyskutuje tylko z wami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
ja tez zmykam pod prysznic; uklad SMACZNEGO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej heeeeej :P znowu pustkami swieci hehe,ale sie tam przytulacie równo :D no i dobrze,moze cos z tego bedzie:D ja niestety z braku meza mam post,ale wam wszystkim kibicuje jak nie wiem co❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam dzisiaj test innej (paskowy) firmy i nic mi nie pokazał !!! :( @ nie ma, a temperatura 37-37,2 od samego rana...normalnie nie wiem co sie dzieje..moze to wynik tej luteiny? :( zrobilabym bete ale o 19 mam dzisiaj samolot i nie zdaze odebrac wynikow. Maż mowi, ze to na bank ciaza, bo taką przylepą snującą się po domu nigdy jeszcze nie byłam. Kochane moje, mam nadzieję, że ten długi weekend wiele wszytskim nam wyjaśni a @ tym u ktorych ma zawitać - w ogole sie nie pojawi :D Układ... ranny wtaszek jestes. Dziekujemy za \"miłego dnia\" Tobie również!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........2.....................01.07.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009........26......Zie lona Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź Mila10..............1...........12.06.2009.............29............Warszawa madzikowo...........1...............08.06.2009........26.........Katowice/Pń JaMajka^24.......1.................21.06.2009........... 24.............Łódź anna.s.1........3. ..............14.06.2009.............30.........d olnoślaskie/uk sękata.........1............12.06.2009............... ....24..........Tarnów ZACIĄŻONA: NICK....... tydz.ciąży.......termin porod.......wiek......... miejsce zam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam przenies nasza tabelke bo znalazłam ją bardzo daleko od naszej aktualnej 20 stronki :) bo az na 12 :) mam nadzieje ze to ta ostatnia jezeli nie to bardzo prosze o poprawke :) Zauwazyłam ze kira sie nie wpisała ale mam nadzieje ze to szybko nadrobi :) a tak po za tym to DZIEN DOBRY DZIEWCZYNKI !! :) WITAM WAS W TEN PIEKNY SŁONECZNY DZIONEK !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) mam takie pytanko, czy mozliwe że na 2-3 dni przed (domniemanym) okresem można mieć jeszcze jakiś śluz? Kurde, normalnie zawsze jakiś tydzien przed tyrminem okresu miałam już supełnie sucho, a dzisiaj rano sie wystraszyłam bo poczyłam, że cos mi \"leci\", pobiegłam szybko do łazienki (pomyslałma, że to pewnie okres... :/ ) a tu jakiś sluz....o co to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) sekata,ja mialam jakis mleczny ten sluz doslownie na 3 dni przed @,ale niestety przyszla:( ale jak wiesz u kazdej to jest inaczej:) trzymam kciuki wiadomo za co🌼 pisac leniwce!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzikowo no skoro nawet mąż jest pewny to chyba lepsze niz test;) mam nadzieje ze poprostu za wczesnie na testy i @ nie przyjdzie,a bete mozesz zrobic po przylocie do polski,bo rozumiem ze przylatujesz tak?bedzie wszystko dobrze,bo tak mocno wszystkie tu tego chcemy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) sękata ja tak mam zawsze przed @to znaczy na 2-3 dni juz mam tak dużo tego sluzu że mam mokro i leci więc też ciągle wydaje mi się ze juz @ przyszla ;( i już wtedy wiem że przyjdzie za te 2-3 dni. W tym miesiącu to już jak się zaczeło po owulacji tak mam go cały czas, co mnie troche irytuje bo nie miałam dnia suchego i ciągle wkładki ;( oczywiście juz sobie nawkręcałam ze to może ciąża, bo podobno w ciązy ma się więcej śluzu... więc nie traćmy nadzieji ;) widzę, że termin @ masz dwa dni przede mną wiec ciekawe jak to będzie... trzymam kciuki za nas wszystkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja u siebie przeważnie miałam tak, że conajmniej pare dni przed okresem własnie mialam już sucho, więc gdy cos mi \'poleciało\' to wiedziałam, że to okres, a teraz ten sluz taki biały mleczny...heh no ale nic, nie nastawiam się...robiłam wczoraj rano test i wyszedł negatywny aż do bólu :( , więc pewnie nic z tego nie będzie chociaż mój Mąż ma nadzieję (tzn. mówi, że jestem :P ale to chyba żeby siebie bardziej pocieszyć :P ). Chciałabym jednak żeby wyszedł pozytywny, bo mam 16 urodziny i tkai prezent byłby najpiękniejszy wiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja u siebie przeważnie miałam tak, że conajmniej pare dni przed okresem własnie mialam już sucho, więc gdy cos mi \'poleciało\' to wiedziałam, że to okres, a teraz ten sluz taki biały mleczny...heh no ale nic, nie nastawiam się...robiłam wczoraj rano test i wyszedł negatywny aż do bólu :( , więc pewnie nic z tego nie będzie chociaż mój Mąż ma nadzieję (tzn. mówi, że jestem :P ale to chyba żeby siebie bardziej pocieszyć :P ). Chciałabym jednak żeby wyszedł pozytywny, bo mam 16 urodziny i tkai prezent byłby najpiękniejszy wiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Widze ze znow forum rusyzlo:) Sekata ja tez mam czasem sluz przed @ Anna.s.1 ja obecnie przebywam w Szkocji wiec kawalek drogi, ale powiem Ci, ze tez mam mieszane uczucia co do ciazy w UK, fajnie ze nei jestem sama na tym forum co bedzie przechodzic ciaze w UK. Mnie tez przeraziolo ze na pocztaku tylko z polozna masz do czynienia, ale podobno one sa dobrze wyszkolone. Ale np po poronieniu nie robili mi zadnych badan bo stwierdzili ze jak samoistne to organizm sam sie oczyscil i jest ok! A ja sie denerwowalam. Dlatego polecialam do Polski i porobilam badania, i clay czas jestem w stalym kontakcie z moja ginekolog z Polski i tez zamierzam pocztaki ciazy konsultowac w PL! Ale np moja kolezanka niedawno tu urodizla i wszystko w porzadku ibyla zadowolona, takze trzymam kciukki, zeby u nas byl ok, i zebysmy trafily na dobrych lekarzy:) Wisienka to powodzonka na egzaminach:) Buziaczki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Witajcie dziewczynki:) Kochana moja przyjaciółka o której juz wcześniej pisałam jest w ósmym m-cu ciąży i właśnie mieszka tymczasowo w Szkocji,tam też zaszła w ciążę i naprawdę nie było żądnych komplikacji,mimo,żę nie miała wizyt z ginem częstych tylko właśnie z położną ,nie miała te z robionego USG od 2-ego m-ca ciąży a teraz tylko czeka na szczęśliwy poród:) Jeśli chodzi o śluz przed @ to zdaża się i taki jak na dni płodne:) ,a jeśli chodzi o luteinę[nie pamietam kto pytał] to ocxzywiście że ona reguluje cykl,ja już wcześniej pisałam że wcześniej miałam cykle ponad 40 dniowe a teraz mam 28:) :PPozdrawiam was serdecznie:) ...acha Madzikowo nie przejmuj się negatywnym wynikeim testu-nie poddawaj się tylko odczekaj trochę i ponów test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Katia, no to powiem Ci, ze troszk emnie pocieszylas, wlasnie slyszalam ze nie jest tak straznie, w sumie wzedzie mozesz trafic na kiepskiego lekarza... A jak Towje objawy, zauwazylas cos nowego? Ja juz nie moge sie doczekac, korci mnie zeby test zrobic ale za wczesnie! Oby tego 12-go @ nie przyszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
no hej:) no moje obawy są coraz większe,no i ja mam już jeden test za sobą,ale robiłam go w 20dc więc różnie może być,ale bolą mnie już cycki :P także normalne objawy jak co miesiąć:(ale co tam jeszcze tyle czasu do 30.....aż rok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie tez wlasnie bola, i to tylko chyba ten jedyny objaw, ja jeszcze nie robilam testu moze wytrzymam do piatku;) No ja podobnie z ta 30-ka:) choc juz odrobinka mnie niz rok:)Ale co tam bedzie dobrze uda nam sie i innym staraczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
no pewnie ze si ę uda tylko trza być cierpliwym:) jeszcze dzisiaj biore ostatni dzięń luteinę,więc na bank w piątek rano się pojawi @-piszon jeden!!!!!!!!!!!!!! :P ale mam nadzieję,że dziewczyn testy pokażą dwie piękne czerwoniutkie kreseczki:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam tez nadzieje, ze drug aczesc tabelki sie troche zapelni w tym miesiacu!!! a za ciebie tez trzymam kciuki, zeby sie jednak @nie pojawila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
dziękuję ci kochana za wsparcie ja tobie również życzę tego samego he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiara1_2006
Witajcie dziewczyny :-) widze jakąś super tabelke :-) ale niewiem jak ma sie w nia niestety wpisac nie śmiejcie sie ale nie jest chyba tak obeznana z kompem jak co po niektóre tutaj :-) moge prosic o pomoc??? U mnie nic sie nie zmieniło dzis mam 40 dc i nadal nic @ nie przyszedł test robiony w niedziele nic nie wykazał wiec pozostało tylko czekac chyba. Jak myślicie jak ogólnie mam cykle 32-34 czy jest jeszcze szansa ze sie udało a test tego jeszcze nie widzi jak myslicie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kochana, a juz niedlugo wszystkie bedziemy juz oczekiwac na przyjscie maluszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×