Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Witam wszystkie starczki i nowa nasza staraczek, koniecznie wpisz sie do tabelki. Trzymamy kciuki i czekamy na wynik testu:) Za Was tez kobitki trzymam kciuki i te u ktorych sa jakies rozowe plamienia, zycze aby sie ni ezmainily w @:) Ja test za dwa dni tez postanowilam, ze tym razem wytrzymam, ale ciezko! Anna S z tym, ze w UK nic nie robia aby podtrzymac ciaze do 12tyg to fakt, ktory moge osobiscie potwierdzic, Jak wspominalam moja pierwsza ciaza skoncyzla sie poronieniem w 6tygodniu, najpierw zaczely sie lekkie plamienia wiec odrazu zglosilam si edo szpitala, ale oni stwierdzili, ze albo zagniezdzenie, albo poronienie i jesli poronienie to nic nie poradza, dla nich to zaslaba ciaza i juz. Pozniej zrobili mi badanie krwi czy ciazy juz nie ma i wszystko! Takze ciezko to przezylam, i prawdopodobnie po tym doswiadczeniu do 6tygodnia bede w stresie! Ale bedzie dobrze!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to straszne tak ciężko czasem zajść w ciąze a jak się uda a jest słaba to oni nie chca pomóc jej podtrzymać... tym bardziej ciągle podkreslam ze ciesze sie z tych polskich klinik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety w Szkocji nie ma polskiej kliniki, ale bedzie dobrze. Ale wydaje mi sie, ze jednak dalej bedziemy musieli sie starac, bo dzis mam rozowawe plamienie, u mnie tak zazwyczaj jest przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
CZeść dziewczynki,kurcze ile się naczytałam,żęby nadrobić zaległości,no...no...:) witam nową staraczkę-zapraszamy do tabelki:) dziewczynki jeśli chodzi o te usg w Szkocji to rzeczywiście tak jest do tego miesiąca uważają żę ciąza może ulec samoporonieniu i nic nie dają na podtrzymanie,nie mówiąc już o badaniu usg:/ ...a jeśli chodzi o loty samolotem w ciąży to nie ma żadnych przeciwskazań,ponieważ moja przyjaciółka przyleciała do Polski zaraz w drugim miesiącu ciąży,potem latała co dwa miesiące i w piatek(12.06) leci do Szkocji,mimo,że to 8 m-ąc,natomiast jeśli opóźnił by się jej wylot o tydzień,to niestety juz by jej do samolotu nie wpóścili,ponieważ powyżej 30 tyg.ciąży regulamin lotniskowy nie pozwala wpuścic ciężarnej na pokłąd samolotu:)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Zdaję relację co u mnie- niestety @ pojawiła się dzisiaj z tygodniowym opóźnieniem. A powiem szczerze, że miałam nadzieję hehe Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
cześć Wisienka,no widzisz my to już tak mamy przerąbane a wydawałoby się,że luteina wyreguluje a tu d..a ;-/ trzeba bedzie znowu popracować:D czyli ja się wcale nie nakręcam że jak jutro nie przyjdzie u mnie@ to znaczy,że się udało,poprostu równie dobrze mi mogła luteina nie zadziałać:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia dokładnie! Ja byłam prawie pewna, że skoro brałam luteinę to okres będzie regularnie (w moim przypadku co 31 dni), a tu klops :-( No i skoro mi sie zaczął spóźniać to miałam nadzieję. Mimo wszystko życzę Tobie i innym staraczkom żeby sie w tym miesiącu udało.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Dawno mnie tu nie było. Wczoraj byłam u ginekologa i się załamałam bo robiła mi usg dopochwowe i powiedziała ze pęcherzyk jest pusty i nie słychać serca.Jestem w 6 tygodniu ciąży kazała mi przyjść za tydzień zrobi mi jeszcze raz usg czy czasem ciąża nie jest martwa.Tak się cieszyłam a teraz wyszło takie coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nam przykro Ewusiu . Miejmy nadzieję,ze za tydzień wszystko będzie przwidłowo. Czy jest szansa ,ze serduszko jeszcze się pojawi czy juz nie? Przepraszam ,ze męczę Cię pytaniami ,ale nie znam się na tym kompletnie. Co do mnei to dzisiaj termin miesiączki, tzrymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie Ewusiu bardzo przykro, ale jesli jest jeszcze szansa, ze jednak na kolejnym badaniu bedzi edobrze to trzymamy kciuki bardzo mocno! Poznanianka oczywiscie trzymamy kciuki i oby sie nie pojawila i wtedy czekamy na wyniki testu! Wisienka to bierz esie do roboty, zebys w kolejnym cyklu przeskoczyla do drugiej czesci tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka powiedziała mi że za szybko przyszłam na badanie,powiedziała ze jest też tam pęcherzyk żółtkowy czy jakoś tak,nie znam się na tym... Nie podała mi żadnych wymiarów tych pęcherzyków a lekarki nie chcę zmieniać bo jest dobrym lekarzem wszyscy ją chwalą.Aha ale jakby ciąża była martwa to nie miałabym chyba objawów ciążowych a ja je mam.Kurcze sama już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewusia, mam nadzieje, ze jednak sie wszystko ulozy, ja slyszalam jeden przypadek, ze na pierwszym badaniu wyszlo, ze raczej nic z ciazy nie bedzie a poniej bylo wszystko dobrze, moze faktycznie przyszlas za wczesnie, nie chce CI robic zludnych nadzei ale mysle ze moze sie wszystko ulozyc. A co do objawow, ja sie nie znam kompletnie na tym tez, ale moge Ci powiedziec ze w moim przypadku, mialam objawy jak zaszlam w ciaze, natomiast jak zaczelo sie poronienie i ciazy juz ni ebylo momentalnie mi przeszlo, piersi przestaly bolec itp, wiec skoro jeszcze masz objawy, to moz ebedzie dobrze. Bardzo mocno trzymam kciuki, kiedy kolejne badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Ewusia niczym sie nie przejmuj,mojej koleżanki siostra też miała pusty pęcherzyk a na następnej wizycie było wszystko ok,teraz ten pusty pęcherzyk ma 2 latka:) poczytaj sobie w necie na forach-jest wiele takich przypadków ,które się skończyły szczęśliwie:)życzę ci tego z całego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Ewusia, ja nie bylam pewna, ale slyszalam o takim przypadku ale teraz Katia potwierdza, wiec bez nerwow, spokojnie i wszystko bedzie dobrze!!!!!:) Katia a co tam u Ciebie jutro wielki dzien:) Ja chyab niestety nic z tego, bo zaczely mi sie lekkie palmienia, a tak mam przed @ wiec chyba bedziemy musilei sie znow postarac, bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wam za słowa otuchy.Następną wizytę mam na 17 czerwca to juz będzie koniec 7 tygodnia.Wczoraj cały dzień przepłakałam a dziś znowu chce mi sie ryczeć.Ale nie mogę sie stresowac żeby bardziej niezaszkodzić.Ale wydaje mi sie że jak jest tam to ciałko żółte to zarodek też musi być,może sie schował a ja sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie kochana, wszystko bedzie dobrze, masz objawy, jest cialko zolte, takze teraz tylko podstawa nie stresowac sie! Takze spokojnie, nie denerwuj sie wszystko bedzie dobrze, nastaw sie pozytywnie, a juz niedlugo kolejne badanie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a ja sie wlasnei przestraszylam bo po raz pierwszy od daaawna poczulam zapach swojego sluzu. Kochalismy sie z narzeczonym( jakies 2 godziny po kąpieli ) i oboje go poczulismy. Nawet nei chciałam nic mówić ,ale sam zazartowala a co to za dziwny zapach? Kurcze a była taka dumna bo mialamzima przez prawie 3 miesiace grzybice strasznie trudna do wyleczenia, i od tej pory mialam sliczny , przezroczysty , niczym nei pachnacy sluz. A teraz klops? ;( A zapach taki jakby miesiaczkowy ale ani sladu plamienia,a dzisiaj powinnam dostac @. Od razu sobei zaaplikowalam globulke:( Mysle ,z eto moze byc od antybiotyków ( mialam wyrwana 8kę i wczoraj wzielam ostatnia 5tabl). Bralam tez doustnei bakterie i lactovaginal oslonkowo wiec myslalam ,ze nic mi nie bedzie... Dziewczyny czy zapach sluzu sie zmienia w ciazy? jestem strasznie zmartwiona. A jesli ejstem w ciazy i nei dosc ze bralamantybiotyki (musialam) to jeszcze etraz bede brac leki przeciwgrzybicze?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
z tego co czytałam to śluz podczas ciązy jest obojętny w smaku,a jeśli czujesz,że jest coś nie tak z twoim zapachem,to musiałabyś się wybrać do lekarza,tylko on może coś stwierdzić,natomiast wydaje mi się,że jeśli miałaś wcześniej grzybicę,to mogły ci się nawrócić jej objawy,nic tylko musisz iść to zbadać u swojego lgina,bo nic innego nie przychodzi mi do głowy:) Milla u mnie chyba też nic z tego,bo też mam jakieś dziwne plamienia:P...takie jakieś żółte czy coś....;/sama już nie wiem,ale ja się tam nie nakręcam na tą ciążę,bo jak już wsopominałam to mój jakiś ponad 20 cykl starań,więc już inaczej do tego podchodzę niż wcześniej kiedy nakręcałam się każdym objawem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie to jednak miesiaczka:( stad ten zapach. ahhh Sama nei wiem co teraz. Ukochany namawia zeby dalej probowac ,ale jakby się udało w czerwcu to wtedy po urodzeniu dzidziusia mialabym chyba 8 tyg na dojscie do siebie...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) jak wam mija długi weekend? :) Wredniak witam serdecznie, wkakuj do naszej staraczkowej tabelki ;) Dziewczynki a co sie dzieje z Bella? nic sie nie odzywa... czyzby juz przeszła na inny topik? zostawiła nas... :( BELLA!!!!! WRACAJ DO NAS !!!! Wisienka szkoda ze ta @ jednak przyszła, ale w taki mrazie zbieraj siły zeby wziąsc sie ostro do pracy w nastepnym miesiącu ;) Wiesz ja tez biore luteine i w tamtym cyklu miałam cos w rodzaju @ juz w 28 dniu, no i tak sobie licze teraz dni płodne według tego... tak wiec juz zaczynamy prace nad baby :) to jeszcze nie te dni ale.... :) Ewusia nie ma sie co załamywac ja wiem ze to jest ciezko, sama przez to przeszłam dwa razy, tyle ze na mnie to spadło z dnia na dzien :( Ale trzymam kciuki, zeby wszystko z twoją dzidzia było w porzadku. Jezeli lekarka kazał ci przyjsc za tydzien to znaczy ze jest szansa, przeciez. Poznananka przykro mi ze jednak przyszła ta przekleta @ no i co bedziesz decydowac w nastepnym cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak po za tym to mnie katar dopadł i jakas taka nijaka jestem... bez sensu.... :( nie moge sie teraz rozłozyc.... NIE MOGE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam okres 😢 chociaz nie wygląda tka jak normalnie, bo przyszedł jakby po południu takim ciemnobrązowym gęstym zabarwieniem i przez reszte dnia do wieczora nie poleciało tego tyle, co normalnie jak mam, no ale boli mnie brzuch i chyba sie łudzę, że może jutro będzie tego mniej...heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta...dam znac jutro czy leci cos tego więcej (jak normalnie) czy dalej tak samo....chociaz powiem Wam, że dzisiaj troche dziwnie, bo normalnie jak ma mi przyjśc okres to czuje nagle tkai silny ból brzucha i po chwili już wiem, że zaraz mi poleci, dlatego żadko zdarza mi się byc zaskoczonym...dzisiaj nic mnie nie bolało, po prostu poszłam do toalety i zobaczyłam taki śluz ciemno zabarwiony a potem też jakoś szalenie nic nie leciało, no ale jednak troche....heh....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, s ekata daj znac co dalej sie u Ciebie dzieje, mam nadzieje ze to jednak nie @ i ze juz nic nie leci... u mnie jszesze 2 dni do @ ale nie ludze sie nawet, robienie testu mi przeszlo bo juz mam wszystkie objawy @ jak zawsze ;( oj cos ten czerwiec nie był dla nas ład=skawy, trzymamy kciukie zeby w lipcu sie udało.. pozdrawiam i zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
czesc dziewczynki, witam nowe kolezanki:-) kurde, nie zalamywac mi sie tu!!! pamietajcie ze jesli nie czerwiec to...lipiec - ida wakacje, bedzie ciepelko, wyluzujemy sie i...:-D jesli chodzi o mnie to pracuje teraz intensywnie ;P i zobaczymy co z tego wyjdzie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga-
acha a co do tego zabarwionego sluzu - nie chce nikogo dolowac ale ja ostatnio od kilku cykli tak mam- najpierw brazowawe plamienia, pozniej przez chwile nic i ... @:-( i tez sie ludzilam ze to nie @ a jednak przychodzila. takze kobietki, nie nakrecajcie sie zbytnio - moze nie mam racji i w waszym przypadku bedzie inaczej, tego wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Ja niestety dostałam okresu! wczoraj mnie tak zalało, i tak mnie brzuch strasznie bolał jak nigdy! cały dzien przepłakałam w łóżku i z żalu i z bólu.:( sękata - miałam to samo! najpierw ciemnobrazowy śluz, a wczoraj mnie zalalo, tez sie łudziłam. wpisuje się do tabelki! w ogóle to mam na imię Gosia :D staramy się o 1 dziecko. teraz bedzie 4 cykl. STARACZKI: Nick........Cykl starań........data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77.........2.....................01.07.2009..... ......24.......Kraków układ słoneczny..5....................05.07.2009..........26..... ...Gorzów wisienka225......3...................05.06.2009........ ...25.......Katowice katia5..............9....................12.06.2009..... .....29.........Konin majaaa22........ 2 .................. 06.06.2009........... 22 ........ Zamość bella22......... 2...................31.05.2009...........22........Kraków ania0383 ......15................12.06.2009........26......Zie lona Góra poznanianka84...1..................11.06.2009........25. .........Poznań Iga................3..............26.06.2009............ .29................Łódź Mila10..............1...........12.06.2009.............2 9............Warszawa madzikowo...........1...............08.06.2009........26 .........Katowice/Pń JaMajka^24.......1.................21.06.2009........... 24.............Łódź anna.s.1........3. ..............14.06.2009.............30.........d olnoślaskie/uk sękata.........1............12.06.2009............... ....24..........Tarnów kiara1_2006........11.......03.06.2009............26.... ........Wodzisław śląski wredniak........4...........07,07,2009...............23............Połaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Hejka wszystkim:)melduję,że u mnie się @ jeszcze nie pojawiła,ale zaczęły się bóle,więc pewnie przyjdzie w nocy albo nie znając moje szczęście to dostanę jutro rano w pracy,co bym się troche bardziej pomęczyła,bo po co mam sie dobrze czuć:P takiego pecha mam zawsze....więc.....:)trzeba będzie zrobic nowy wpis do tabelki na lipiec:)przesyłam buziaczki i spadam do szwagierki na grila:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×