Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

asia ja bym zmieniła gin, naprawde. Ja wszystkie badania, łacznie z hormonami robiłam prywatnie. Bo do gin tez chodze prywatnie wiec skierowania nie dostane przez NFZ. Kup sobie testy owulacyjne, w aptece sa dosc drogie ale przez neta kupiłam za 19 zł 10 szt + koszt wysyłki zpłaciłam 26 zł, gdzie w aptece 25 zł za 5 szt testów. Robie je dopiero pierwszy muiesac ale moze warto... jezeli chcesz to podam ci strone gdzie zamawiałam...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślę o testach i zmianie gina też. A teraz uciekam się pouczyć. Za 2 tyg. mam obronę pracy mgr. a nie bardzo mi się chce zabrać za naukę, w głowie mi tylko dzidzia :) 3majcie się cieplutko . Pa. Zajrzę na stronkę wieczorkiem. BU$$ki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) No widze, ze troszke zaczyna sie ruszac dzisiaj:) Caly czas mocno trzymam kciuczki za te kobietki do ktorych @ jeszcze w tym miesiacu nie przyszla, oby si enie pojawila paskuda:) A reszta kobietek musimy si epostarac w lipcu i juz sie nie pojawi:)hmmm...tez sie zastanawialam gdzie bella sie podziala, mam nadzieje, ze nie opuscila nas na stale! Ciekawe co u niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomóżcie dziewczyny Czy jest możliwość w 14 dniu cyklu ( od miesiączki) by zajść w ciąże? Tzn. okres miałam 24 maja..a kochałam się 6 czerwca. Cykle mam regularne zazwyczaj 32 lub 33 dni. Zaznaczę że miesiączka trwa zawsze 7 dni. Zrobiłam 14 czerwca o godz. 18 test ale wyszedł negatywny:(a jeszcze około tydzień pozostało mi do spodziewanej @ tzn mam dostać 22 czerwca. Acha.. owulacje miałam najprawdopodobniej 8 czerwca- wtedy śluz wygladał jak \" kurze białko\" i od tamtej pory do dziś mam śluz biały, rzadki- ale taki lepki. A dwa dni temu miałam kłucie z prawej strony brzucha - w okolicy jajników. Wiem że to wrazie czego za wcześnie na objaw- ale od 3 dni częściej chodzę do WC - może sobie wmawiam ciąże i szukam objawów? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia stanowczo za wcześnie na wmawianie sobie czegokolwiek musisz spokojnie czekać. test też zrobiłaś za wcześnie nic nie wykaże w tym dniu, w którym go zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
Witaj Izunia,oczywiście,że istnieje możliwość że w ten dzień mogłaś zajść w ciążę,ponieważ z obbliczeń wynika,że były to dni płodne,ale zgadzam się z tym,żę nie powinnaś sobie teraz wkręcać objawów,bo na 2 są takie same jak na ciążę,więc różnie to może być i oczywiście,że zrobiłaś test za wcześnie,musisz czekać,tutaj liczy się tylko cierpliwość. Niestety nie zrozumiałam czy ty chciałabyś żeby to była ciąża czy raczej masz obawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ;) asia19855 - dzieki za miłe słowa, na szczęście @ jeszcze nie ma, drugiego testu jeszcze nie robiłam, poczekam kilka dni, jesli przyjdzie ta paskudna @ to trudno, ale jeszcze raz w tym cyklu jednej kreski na teście zobaczyć nie chce.. poczekam, jak nie biedzie za kolka dni to wtedy zrobie, powinno być już wiarygodniejsze ... A jak u Ciebie samopoczucie ? testujesz jutro ? wielkie dięki wszystkim za trzymanie kciuków, i oczywiście ja trzymam za Was też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki zaniedujecie nasz topik... nie ładnie nie ładnie..... Odezwac mi sie!!! i to zaraz!!! pozwólcie odpoczac tym swoim mezczyznom od tych przytulanek i wpadnijcie tu na pogaduchy!!! ale juz!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie z moim mezem poklocilam i jestem obrazona na caly swiat i wlasnie sobie pochlipuje w samotnosci o! odezwe sie jutro jak mi przejdzie! mezczyzni!! wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia198555
Cześć dziewczynki, zrobiłam dzisiaj test i znowu jedna kreska. Obiecałam sobie, że nie będę płakała, ale oczywiście nie wytrzymałam, ryczałam jak bóbr i ryczę dalej :(. Mam mega doła, tak bardzo wierzyłam, że teraz się uda. Jeszcze 5 minut temu zadzwonił mój mąż, że wraca do domu na pół godziny i znowu wyjeżdża i tak od czterech miesięcy widzimy się po pół godziny w tygodniu. Mam DOSYĆ wszystkiego :( smutno :( i nawet przytulić się nie ma do kogo :( dobrze, że chociaż wy jesteście. Zrobie w tym miesiącu badania o ile wystarczy mi sił. Dziewczyny napiszcie od jakich badań zacząć, jak to wygląda, w jakich dniach te hormony i piszcie w ogóle co wiedzie na ten temat i co u was?? Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia - tak bardzo chciałabym aby była to ciąża:). Tylko cały czas w nią wątpię :(. Od paru dni pobolewa mnie całymi dniami brzuch...a wczoraj zauwazyłam że zaczęły mi pryszcze wyskakiwać i mam rozwolnienie - tak jak zawsze miałam przed okresem:/..może tą są takie same u mnie objawy co na okres tylko jednak na ciążę? - oby;). Jeszcze 5 dni czekania:D. A może dziewczyny wy wiecie. Jak występuje śluz przypominajacy \"kurze białko\" to znaczy że jest w tym momencie owulacja czy zaczynają się dni płodne?? I kiedy najwcześniej zaczynają się pojawiać pierwsze objawy od którego tygodnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny asia198555 bardzo mi przykro, a dostałas już @ ? moze za wczesnie zrobiłas ten test... nie chce Ci robiC nadzieji ale popisałam ostatnio z dziewczynami ktore sa w ciaży i opisywały jakie miały przejscia z testami, nie zbyt często tet wychodziłaza pierwszym razem nawet w 2-3 dni po @.. ja tez się tym ciągle łudze... @ spoznia mi sie 3 dzien a test był negatywny w 1 dniu po dniu spodziewanej @... tak jak pisałam nie chce Ci robić nadzieji ale dopuki nie ma @ to gdzies ona tam jest - ta nasza nadzieja... trzymaj sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) dzis mi troche lepiej,pogodzilam sie z mezem,kochalismy sie dokladnie w dniu owulacji,czyli wczoraj, wiec jestem dzisiaj dobrej mysli:D:D:D🌻 asia dobre pytanie,popieram,piszcie co wiecie na temat roznych badan,od czego zaczac?jakie skierowania i tak dalej,jestem zielona w tym temacie,a mozliwe ze bede potrzebowac takich informacji. anna-3 dni nie ma @?:) no no no,moze cos sie tak zaczyna dziac:Dzycze ci tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc układ, milo kogos tu zastać bo zawsze jak ja jestem to nikogo nie ma akurat ;) super, czyli w lipcu napewno zobaczysz 2 kreseczki ;) trzymam kciuki ;) no wlasnie nie ma dalej @ ;), dziwne bo nie mam tez jakis objawow jak przed miesiaczka, piersi wogole mnie nie bola a zawsze umieralam z bolu... no ale ciagle pamietam ten negatywny test z poniedziałku wiec mam mieszne uczucia choc duuuuuużżżżo nadzieji ;) ja to nawet sie boje myslec o jakichkolwiek badaniach... ciagle mam nadzieje ze jednak sie uda bez nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia5
POWITAĆ wszystkich:) dziewczynki jeśli chodzi o te badania,to powinnyśmy zacząć od podstawowych czyli zbadać wszystkie hormony,to kosztuje ptywatnie 20-30zł za jeden hormon(tak jest w przypadku kiedy chodzi sie prywatnie do lekarza)bo jeśli chodzicie na kasę chorych,to są refundowane przez NFZ wystarczy tylko skierowanie od gina,ale niestety jak chodze prywatnie to nie dostanę takiego skierowania,oczywiście też trzeba wysłać męża na badania nasienia i tu juz są schody,bo w moim mieście takich nie robią i najbliżej mam chyba do Poznania o ile wiem kosztują ponad 130zł ,nie orientuję sie czy można też zrobić je na skierowanie???ale pewnie tak Izunia jesli chodzi o śluz to pojawia się on wraz z dniami płodnym,i,natomiast dzień zwany szczytem śluzu(kiedy śluz jest ciągnący i biały jak kurze biiałko) jest to dzień w którym występuje owulacja i wtedy trzeba współżyć,ale ponieważ plemniki żyją nawet do 5 dni w śluzie może dojść do zapłodnienia wcześniej a także można zajść w ciąże dzień po owulacji...... Ale się rozpisałam masakra-dużo jest tego w necie byc może ja coś pokręciłam ale tyle sie już naczytałam że chyba jest ok.Pozdrawaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mi się skończył okres a Mężulo wujechał na miesiąc do pracy :( czyli "staranka" czerwcowe odpadają 😭 a nie wiadomo jak potem, pewnie przyjedzie 15 lipca na 2 tygodnie (wtedy ja znowu bede miec okres) i pojedzie więc lipcowe tez odpadną..co za shit ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny;) ja już jakoś doszłam do siebie. Przynajmniej już nie płaczę. @ jeszcze nie mam ale 2 ostatnie cykle miałam 30 dniowe, wiec @ powinnam dostać w piątek. Dziś mój 29dc. Z tym moim testem rano było tak, że po minucie pokazały się 2 kreski, najpierw ta ciążowa, a potem ta kontrolna, po 10 sekundach ciążowa zniknęła, a została tylko ta kontrolna, a po 30 minutach, do teraz są 2 kreski. Robiłam Qicka. miała któraś z dziewczyn taką sytuację. Ale podobno test po 30 min jest nieważny. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia 5 dzieki za info o hormonach. Anna s 1 i jak i u Ciebie dzisiaj? Pozdrawiam WAs serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia -dziwne to,pewnie wynik jest niewazny bo najpierw powinna pojawic sie kreska kontrolna a potem ewentualnie ciazowa.nie wiem,nigdy tak nie mialam.co pisza na tescie?jest cos napisane o takiej sytuacji na tym quicku?nie kojarze teraz,nigdy nie czytalam calej instrukcji:) jest ktos? mam jakis dolek dzisiaj.bylam happy a teraz znowu maz mnie dobil,i znow mi zle,ja juz nie wiem,albo ja mam zmiany nastrojow albo on.oczywiscie klocimy sie z powodu problemow w pracy i kazdy jest podminowany,bez sensu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układ ale masz dobrze, chociaż masz się z kim kłócić, a ja sama jak zwykle :( niby test jest nieważny ale może któraś z dziewczyn miała taką sytuacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia my tez tylko przez telefon sie teraz poklocilismy,wiec wiem co czujesz.ostatnio rzadko sie widzimy a to ze w tym miesiacu udalo sie trafic w owulacje to czysty przypadek,bo mialo juz go nie byc w polsce a jednak zrobil mi niespodzianke i przyjechal.straszne to jest kiedy nie mozna sie przytulic i nie ma sie oparcia w drugiej połówce.niby jest ale tak daleko ze jakby go nie bylo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tam dziewczynki u was? nie ma zadnej na forum:( ja ogladam jakis beznadziejny film i mysle o moim wrednym mezu,ktory widocznie lubi sie ze mna klocic;( chyba sobie ksiazke poczytam bo od komputera juz mnie bola oczy.jak by tu ktoras byla to by sie poplotkowalo a tak lipa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×