Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kasienka221487
no wiem w jakich celach go potrzebujesz :) chcialabym zeby wam wszystkim sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kasieńko ja też bym chcaiła żeby wszystkie kobietki z naszego forum były w ciąży jak najszybciej, no dobra z innych topików też, ale super że Wam się udało. Długo próbowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
od maja czyli tak naprawde niedlugo. w sumie gdyby sytuacja byla inna to pewnie jeszcze z rok bysmy poczekali az bym miala za soba polowe magisterki a tak to postanowilismy wziac sie do roboty wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingap to moje wyniki, i rzeczywiscie przed tym skokiem miałam obnizona temp, bo 36.3 ale to był piewszy dzien po krwawieniu... tak wiec atpliwe zeby owulacja była ;) ostanio miałam 22 dc, wczeniej 2x28 dc, juz sama nie wiem. Testy sobie kupiłam ale zaczełam testowac dzis dopiero a dzis to mój 8 dc. A testy powinno sie zaczac koło 11dc... no ale mam ich 10 wiec bede testowac przez 10dni od dzis... juz mam metlik w głowie ;) 2dc: 36,4 3dc: 36,6 4dc: 36,3 5dc: 36,4 6dc: 36,4 7dc: 36,6 8dc: 36,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja tez sie dołaczam do tych życzen - zeby wszystkie były juz nie długo zaciazone i urodzily sliczne maluszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
to trzeba sie brac do roboty dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinusia, spokojnie, testy i temeraturki moga pomoc. Musimy miec obserowac. Mi po pozytywnym tescie owu temeratura skoczyla po dwoch dniach. Czekamy na wynik testu i dzialacie ostro!!! Oczywiscie, niech sie spelni zyczenie wszystkich dziewczn, ktore chca byc mamami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast miec ma byc wiec, a co do temki ja ta wlasciwa czyli pierwsza tez mialam 36,4 a te wyzsze to 36,8 lub 36,9 w okolicy @ nawet 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)ja do tych tempek to wcale nie mam głowy:)robiłam kiedyś wykresy przez 8 m-cy i mój wykres przypominał fale dunaju:Pbyły skoki i spadki co drugi dzień,nawet lekarka się z niego śmiała,ale cóż,przestałam mierzyć,bo się mi wcale to nie sprawdziło,poczekam teraz zobacze czy naturalnie po odstawieniu tych nieszczęsnych tabletek będę miała owulację,no i jaki czy pękną te pęcherzyki,jeśli się już wytworzą bez clo-jeśli tak to wrzucę na luz-kupię testy i będę liczyć na cud,bo dość mam tych całych staranek-niedługo seks stanie się przyzwyczajeniem i nie będzie to przyjemne:)tak jak mi poradziła lekarka nie częściej niż 3 dni i musi się udać w kilka miesięcy:D mama dzisiaj wolne i chciałam jechać nad jeziorko ale czuję że pogoda jest do bani,bo coś to słońce się schowało i po opalanku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu sadzę byki-muszę wypić kawkę wyżej miało być że... nie częściej niż co 3 dni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczynki jest tu kto? tez chetnie bym sie poopalala ale nic z tego a na wesele bede blada jak trupek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki. ja dzis pół tomna :P hehehe pije sobie kawusie, a po pracy uciekam na solarium sie troche poopalac :P jutro idziemy na imprezke, a w niedziele na caly dzien nad wode! ufff. :D przed praca pojechalam do tesciow no i przywitalo mnie moje szczescie - psiaczek Mika, kocham ja nad zycie hehe Kasienka - i tak ci zazdroszcze ze nie mozesz sie opalac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
:) ja to kombinuje jak tu bezpiecznie nabrac kolorow na jutrzejsze wesele no i na swoje ale niestety samoopalacz odpada bo nie cierpie tego. kupilam puder bronzujacy moze to cos da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko w ciazy nie jest zabronione:) Oczywiscie nie leznie plackiem 10 godzin, ale w umiarze tak, ja nadal chetnie siedze na balkoniku z ksiazka i kapeluszem na glowie. Z Oliwci zaszlam w ciaze w tym samym miesiacu i dokladnie pamietam, ze w sierpniu bylismy nawet na wakacjach nad jeziorkiem. Pan dr pozwolil na bezpieczne opalanie, przynajmniej troche koloru nabralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja niestety zeby sie opalic na sloncu choc troche to musze duzo czasu na to poswiecic :( taki juz moj urok. musze sobie radzic jakos inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby tempka nie spadla!! 15dc - 36,41 16dc - 36,58 17dc - 36,54 18dc - 36,67 19dc - 36,77 20dc - 36,80 21dc - 36,71 22dc - 36,79 23dc - 36,79 24dc - 36,80 ----- nie spadaj!! :D jeszcze 4 dni, pewnie spadnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
niech nie spada.... nie ma prawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
co bedzie to bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
wiecie jem normalnie a nawet troche wiecej a schudlam prawie 2 kg...dziwne ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
masz racje wredniaczku. wiecie jak brzuch mnie bolal to marudzilam ze sie martwie ale dzis w sumie przestal bolec tylko tak od czasu do czasu delikatnie zaboli...to dobrze czy zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jesli sa tu jakies dziewczyny z terminem na koniec styczni a,luty poczatek marca mozna dolaczyc do naszego forum Luty 2010 zapraszamy na pogaduszki ..:)pozdrawiam! im wiecej tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka to że schudłas to jest zupełnie naturalne:)wszystkie kobiety na początku ciąży chudną,moja szwagierka jest w 2 m-cu a już schudła 7 kg-mimo,że nie była szczuplutka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
szkoda ze ta moja ciaza jest jeszcze taka malutka i tak dlugo musze czekac na wizyte u gin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
wiecie tyle sie naczytalam dzis na innych topikach o poronieniach samoistnych itd ze az boje sie uwierzyc we wlasna ciaze.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) kasienka bo bede musiała nakrzyczec na ciebie a nie moge bo jestes w ciazy... co to za czytanie o poronieniach i nakrecanie sie????????!!!! ZABRANIAM!!!!!! Dzisiaj mowisz narzeczonemu?;) ale sie chłop zdziwi hihihihi :) fajnie... :) u mnie temperatura skacze jak oszłała przed wczoraj miałam36,7 wczoraj 36,1 a dzis znów 36,6 normalnie wriacja :) robie testy owulacyjne ale jak narazie nic nie wychodzi, w koncu to mój 10 dc dopiero :) Katia mam pytanie czy te testy obisz o tej samej porze? rano czy wieczorem?? boa sie tak zastanawiam ze ja moze cos zle testuje ze nic nie wychodzi.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........13.08.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................3..........08.08.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............5...........12.08.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........04.08.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........13........16.08.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............12...........26.07.2009........28.. ........opolskie Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu...... Hm... układzik za 3 dni ma termin niechacianej @ ciekawej jak tam :) meza miała przez wa tygodnie, wiec musi cos z tego byc :) Wredniaczku a ty jak tam sie czujesz? cos tam jest moze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinka czas zmienic dane :) bo to juz sierpien zaczełysmy :) Cathlen a ty jak tam sie masz? ja tak pisze pisze a nikt sie nie odzywa.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×