Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Hej laski:) zobaczcie na moja tempke:D 15dc - 36,41 16dc - 36,58 17dc - 36,54 18dc - 36,67 19dc - 36,77 20dc - 36,80 21dc - 36,71 22dc - 36,79 23dc - 36,79 24dc - 36,80 25dc - 36,86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dopisze jeszcze raz:D wiec tak, tempka dzisiaj wyższa, ale nie wiem czy t nie przez to, że miałam niespokojną noc i co chwile się zrywałam. no ale zobaczymy. co do moich "odczuć" to tylko delikatnie pobolewają i troszke piersi, ale też delikatnie to tak jakby była cisza przed burzą ;) no układzik idzie łeb łeb ze mną, ciekawe co u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia wątpie wiesz? czuje napiecie i w ogole, czuje, ze jeszcze nie teraz, że to nie to :( no cóż kiedys sie musi udac prawda? narazie swoja milosc przelewamy na psiaczka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz kasienka tez mówiła ze to nie tym razem :) i co... :) macie pieseczka? duzego? a mieszkacie w bloku czy w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinusia :) no ale kasienka miala szczescie:D mieszkamy narazie w bloku. ale budujemy dom :) a psiaczek narazie mieszka u M. rodzicow (maja domek i duza dzialke) ale jest nasz, najukochanszy, chcesz to ci wysle zdjecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po tak długiej nieobecności:D 100-tna stronka o jak miło :D:D kasieńka i kingap moje gratulacje:D:D zacznijcie zapełniać drugą tabele a to 200 stronki wszystkie tam będziemy:D:D:D na bank!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........13.08.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................3..........08.08.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............5...........12.08.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........04.08.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........13........16.08.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............13..........24.08.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........1............08.07.2009.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu...... hallo poprawiam tabelke....dziś zaczynam znowu brać Clo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! uf ja już nareszcie na zasłuzonym urlopiku. W poniedziałek wyjazd:) Wiem Kiniusia,że czas zmienić dane w tabelce ale ja nie wiem co wpisać, nie mam pojęcia kiedy bedzie następny @.Teraz brałam duphaston na wywołanie i mi sie wszystko poprzestawiało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........13.08.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................3..........08.08.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............5...........12.08.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........04.08.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........13........16.08.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............13..........24.08.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........22. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu...... narazie niech będzie tak,żeby nie było ze przedawnione hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia ja testy robię raczej codziennie-no chyba,że w danym dniu nie pojawia się nawet bladziutka kreseczka,to wtedy nie robie na drugi dzień,tylko w następny-najlepiej robic te testy między godziną 10-20stą,natomiast ja robię ok 12-ej w południe-gdzieś wyczytałam że najlepiej o 17-ej,w każdym bądź razie NIE jest wskazane robienie ich z porannego moczu i nie należy przed zrobieniem pić zbyt dużo płynów:) a o której ty godzinie robisz???może rzeczywiście robisz je rano???? ja kiedy nie brałam tabletek clo robiłam je od 10dc bo zazwyczaj owulacje miałam późno więc szkoda mi było tych testów a potem jak dostałam clo to owulację juz miałam w 6dc a objawy dopiero około 12-ego i dlatego wszystko mi te clo popierdzieliły:( teraz je odtswiam i mam nadzieję,że owu będzie bez komplikacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie będzie mnie dzisiaj bo wybieram się do mojego brata na grila:)mięsko juz się marynuje i piweczko chłodzi-wiem że z ciąży nici w tym cyklu na 100 % więc mogę się uchlać:P:P:P:P:Pmiłego weekendu życzę:) :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia to milego grailla i ziemnego piweczka:) Wredniaczku ja bylam pewna na 100% ze nic ztego, objawy jak na @ i co...piekne dwie krechy, glowa do gory, poki nie ma @ i tem w gorze to nadzieja jest i koniec!!!!! Co do testow owulacyjnych to ja zawsze robilam o 18, kiedy wyszedl pozytywny test tzn kiedy byly dwie kreski o tym samym zabarwieniu to jeszcze powtorzylam na drugi dzien ok 10 rano, nie pierwszy mocz i staralam sie nie pic nic 2 godziny przed testem. A ja czekam na mezusia, dzis dopiero wraca ale bedzie w poniedzialek, wiec spoko :) mieszkanko posprzatane, obiadek zrobiony. No i pierwsze zdjecie usg z nasza fasoleczka czeka na tatusia:) Pozdrawiami zycze milego popoudnia. ukladziku gdzie jestes?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam mówię , że układzik wróci i skoczy do drugiej tabeleczki:D:D:D:D:D:D byłoby git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... nikogo nie ma, w sumie nie dziwie sie sobotni wieczorek przeciez jest. Ja jestem pokłucona z moim M i mam dosc :/ cały dzien normalnie stroi fochy i wszystko mu nie pasuje ;/ normalnie bym sie spakowałam i pojechała daleko dalko wrrrrr :/ Widze ze dziewczynki poprawiły tabelke :) prawidłowo :) wredniaczku sliczna psinka :) a na tym zdjeciu to wyszedł jak jak piesek na baterie z czerwonymi oczkami :) ale kochany jest :) Katia ja rzeczywiscie nie robiłam tych testów równo o jednej godzinie ale rano tez nie robiłam bo czytałam ze wtedy mocz jest za gęsty. Dzis zrobiłam mój 3 test w tym miesiau i sa jak narazie bardzo bardzo blade kreski ale tekie pod swiatło wiec narazie nic... temperatura mi skacze jak oszalała - raz w góre raz w dół uf.... zobaczymy... ale jak mój M bedzie tak "fucał" to z przytulanek nic nie bedzie i miesiac stracony :( Nie wiem czy sie wam chwaliłam ze we wrzesniu wybieramy sie do Chorwacji :) na 12 dni ;) juz sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gdzie sie podziewacie??? teskno mi... :( Mojemu M na szczescie przeszło i mnie tez :) całe szczescie bo zaczynaja mi sie dni płodne :) i własnie zauwazyłam ze mam mało śluzu i jakis taki nijaki... niby wilotno ale mało ciągnacy i nie bardzo przeźroczysty... chyba zaczne łykac wiesiołek od nastepnego cyklu jezeli nic nie wyjdzie z tym bo czytałam ze pomaga :) dziewczynki wpadnijcie na topik choc na chwilke i skrobnijcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D juz od godziny was czytam zeby zaleglosci nadrobic hehe,ale juz jestem padnieta-weszlam tylko do domu i od razu na kafe :D dzis wpadlam na dwa dni do mamy bo mam tu pare spraw do zalatwienia i wracam zaraz do siebie a tam nadal nie ma neta!!:o:o wiec mamy 2 dni zeby sie nagadac bo nie wiem kiedy sie znowu pojawie:( jak ktos jest to pisac do mnie a jak nie ma moich ukochanych dziewczynek to jutro sobie pogadamy oki?:):) dzis juz chetnie bym sie polozyla spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nie ma nikogo to jutro sie spotkamy,tylko jeszcze zostawie po sobie slad i opisze w skrocie co z tym moim cyklem:) otoz w tym miesiacu kochalismy sie w samym srodku cyklu,w dniu kiedy spodziewalam sie owulacji,niestety jak co miesiac wiem kiedy ja mam-czuje to,bo boli jajnik - tak w tym miesiacu nic ale to nic nie czulam.nie bolal mnie wcale.moze nie bylo owu? nie wiem.potem tez bylo przytulanko ale moim zdaniem juz troche po czasie.no zobaczymy. jak na razie nic mnie nie boli. jedynie piersi ale zaczely bolec tak delikatnie dopiero wczoraj poznym wieczorem.i tylko przy dotyku.jajniki przed @ tez nie bola jak co miesiac:o nie wiem co myslec.jestem na 99,9999999% pewna ze nic z tego:o dobranoc kochaniutkie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku nareszcie jestes :) ja mysle ze bedzie dobrze ;) mnie nie bedzie przez 2 tygodnie bo wyjezdzam na wczasy do Bułgarii, może tam się uda na pełnym luzie (marzy). Dobra zmykam soac bo z rana wyjazd, pozdrawiam Was buziolki papa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UKŁADZIK !!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D Witamy witamy no wreszcie :) Meza juz pożegnałas? przyjemnie pewnie mineły te 2 tygodnie? Dlaczego nadal nie masz neta? :( Ty sie tak nie zaklinaj ze na 99 % bo jak czytałas to kasienka nasza tez sie zaklinała i ma dwie krechy :D odezwij sie jak wyspisz ino zaraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układzik bo ja tu czekam zwarta i gotowa na pogaduchy a ciebie nie ma :( WSTAWAJ !!!!!!!!! W ogóle jakos tu pusto ostatnio wszystkie dziewczynki wyjechały na urlopik? :) Bettinka miłego pobytu w Bułgari i obys cie wrócili juz w trójeczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem:D moja niecierpliwa kolezanko ❤️ :D w pierwszej kolejnosci chcialam pogratulowac dwom mamusiom - kasienka,kingap 🌻🌻🌻🌻🌻🌻!!!!!! poznanianka - tak bardzo mi przykro,modlilam sie za ciebie,nastepnym razem sie uda,teraz masz o czym myslec-weselicho przeciez za pasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki, normalnie chodze od wczoraj nabuzowana! wczoraj tempka mi spadla do 36,77 a sobie wyobrazcie, ze dzisiaj mialam 36,90!!! ja nie wiem co o tym myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek ja nie mam doswiadczenia w tempce - moja skacze jak oszała :) ale to chyba dobrze ze jest wysoka? :) a moze ta obnizka to było zagnieżdzenie?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×