Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

kinia nie myslalam ze ci to kiedykolwiek napisze ale gratuluje @ :D wyregulujesz nam sie jak w zegarku teraz:D reszcie dziewczynek tez chcialabym cos odpisac ale tyle stron przeczytalam ze nie pamietam co heheheh.wybaczcie 🌻 :D aha spodobalo mi sie jak ktos napisal ze bedziemy BRZUSZASTE hehehehhehehhehehehe to bylo dobre,tylko nie pamietam autorki:D:D:D i jeszcze teraz mi sie przypomnialo ze katia odstawila tabsy,no i dobrze,trzeba sprobowac bez wspomagaczy,po co sie faszerowac,moze nie musisz i ch brac! :) a co do mnie.. jutro termin..bola tylko piersi,teraz juz nie tak bardzo ale w nocy masakra,az mnie piekły tak jakos dziwnie.oczywiscie nie jest to zaden objaw,opisuje tylko czysto teczniczne szczegoly hehehe.brzuch nie boli,oprocz tego ze wlasnie w nocy jak zasypialam to czulam jakies takie ..nie wiem jak to nazwac-skurcze? :o nie to nie to,ale cos w tym stylu,skoncentrowane w samym srodku podbrzusza.nie byl to zdecydowanie bol @-owy.moze sie przejadlam hehehehe.poza tym nic. jest ktos?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ale wczoraj mnie skusiło i zrobilam test:P 1 krecha jak nic, wiem wiem nie powinnam robic. ehh kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku a kiedy masz termin? na jutro? tak jak układzik? jezeli to było xagniezdzneie to za wczensie i na 2 krechy to jeszcze pewnie ze 3-4 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak samo jak układzik jutro termin @, a mozliwe zeby zagniezdzenie bylo tak pozno? oprocz tego pobolewa mnie delikatnie podbrzusze na @, nie ma co sie nakrecac heh. wczoraj przyjechali do nas przyjaciele i oni staraja sie od stycznia, od chłop jak dąb tylko ze ona ma nieregularne cykle i jezdza po lekarzach, taka otuche mi dodala, bo myslalam, ze w naszym gronie to tylko ja jakas lewa jestem :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
czesc dziewczynki ale u mnie burze dzis w nocy byly...jestem padnieta po weselu u kolezanki w ogole nie moge dojsc do siebie... powiedzialam mojemu mezczyznie najpierw dalam mu prezencik a on sie na mnie patrzy i mowi ale urodziny to mam za 2 tyg. no ale otworzyl wkoncu. polecialy mu lezki. bardzo sie cieszy. a co tam u was? witaj ukladzik dawno cie nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek nie tylko my mamy problemy z zajsciem,jest wielu ludzi i nawet wsrod znajomych.u mnie tez jedna kolezanka,ale oni to juz kompletnie nic nie mogli zrobic,adoptowali takie slodkie malenstwo w tym roku,i tez sie ciesza zyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek mogło sie wszystko przesunac zagniezenie jest zaraz w czasi owulacji tylko póxniej a to zalezy od organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozeee nie wkrecajcie mnie! hehehe wiem, ze jest wiele osob, ale wiesz jak wsrod twoich znajomych nie widac tego problemu to czujesz sie jak odludek, nie to, ze sie ciesze, ze oni tyle sie staraja, ale jakos tak wiem, zwe teraz moge do niej wszystko powiedziec, i bedziemy sie rozumialy w tej kwesti ;) uciekam pracoac. zajrze tu potem! :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka witaj, no to teraz czekasz juz tylko na swoje weselicho :) no to sie zdziwił :) fajna niespodzianka :) wiecie ja tez chciałbym zrobic mojemu niespodzianke bo termin mam na 20 sierpnia a to urodzinki mojego M :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
nie dziekuje zeby nie zapeszyc. :) jak nie bylam w ciazy to sie martwilam ze cos ze mna nie tak a teraz jak jestem to sie boje ze sie cos stanie. chcialabym byc juz po 12 tyg. a to tyle czasu jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku a jak ci sie 100 stronka podobała? :) Z katia ja ubarwiłysmy ja zeby było odświetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniak nie wkrecamy :P taka prawda. napisz czy jutro tez bedziesz testowac,bo ja raczej nie:o cyce cie bola?? pisz mi tu wszystko! kinia no to musisz sie sprezyc zeby KOCHANEMU CUDOWNEMU mezusiowi zrobic prezencik :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka a kiedy wskakujesz do drugiej tabelki??? Dziewczynki pamietacie MADZIKOWO ? była z nami jakis czas.... znalazłam ja na innym forum... lutówek 2010 :) tez poszła sobie od nas :( Kasienka i kingap zeby mi któras nie próbowałą uciekac!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie wlasnie,dobrze ze mi przypomnialas - chcialam was pochwalic za 100 stronke przystrojona jak choinka :D ale zaluje ze mnie nie ma tam :( moze na 200 bede hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny!!!:D:D Układziku nareszcie jesteś tak tęskniłyśmy:D:D od razu forum nabiera tempa hehe:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo Cathlen :) a w niedziel to tepa nie było??/ sama pisałam :) ale teraz to rzeczywiscie ruszyło :) Układzik dobry duszek przyciaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
wizyte u gin mam dopiero 4 wrzesnia wiec wtedy wpisze sie do tabelki. a ja nie mam zamiaru nigdzie uciekac nawet jak bedziecie mnie wyganiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×