Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

no to git :D:D:D układziku napewno się sprawdzisz i zostaniesz :D:D ja też poszłam do pracy i od 11 mnie nie będzie :o ale wszystko nadrobię :D:D kiniusia wiem tempo było ale powolne:D:D no bo to weekend był hehe:D:D i te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle mam mokro w majtkach hehe,ale to glupio zabrzmialo hehehehe,ale to prawda,wydaje mi sie caly czas ze to juz @,ale co ide do wc to biala wydzielina na wkladce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha a u mnie temperatura masakra:o:o dziś 7dc a po Clo temp. 36,8 jak po owulacji:o:o nie wiem co ta ma znaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca jako asystent lekarza weterynarii,pracowal tak ktos? nie wiem czy dam rade,bo to obejmuje taki zakres obowiazkow ze szok!! chcialabym bo ja jak na gorzow pensja nie jest najnizsza - 1600 na reke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cathlen ja nie biore clo a w 7-8 dc tez miała tak wysoka i tez z tego nic nie rozumiem - to pierwszy cykl mierzenia... zobaczymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku jak ty nie dasz rady to kto???:D:D:D jasne że sobie poradzisz i lubisz zwierzątka co nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiniusia ja mierzę temp. już dłuższy czas a traz po tych tabletach to już sama widzę że coś nie tak ale 11 sierpnia mam wizyte;) a za tydzień idę na weselicho haha:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham zwierzatka,ale jak mi przedstawili zakres obowiazkow to sie za glowe zlapalam hehe.od prowadzenia brecepcji po asystowanie przy zabiegach,podawanie lekow,czyszczenie narzedzi chirurgicznych,wszystko wszystko co tylko mozna robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukłdziku czyli nie zostawiłas go u siebie? to terz jak bedziesz pracowac w weterynari ze zwierzatkami to sobie zrekompensujesz wszystko :) a pracowałas juz tak kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku to rzczywiscie zakres obowiazków duzy ale do wszystkiego przywykniesz przeciez :) i sie nauczysz wszystkiego :) JA w ciebie wierze wszystkie wierzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko układzikudasz radę przecież tych operacji ile może być w dniu 2 może...a w resztę się wprawisz:D jak to mówisz USZY DO GÓRY!!!:D:D:D:D:D🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak szkolenie oferuja ;) to super czyli solidna firma chyba :) a jak ci sie udało znalesc ta prace? przez e-meila czy składałas cv osobiscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tymbardziej dobrze bedzie :) przejdziesz jeszcze ostatni sprawdzian i biedziesz juz pracowac ;) ale wtedy bedziesz miec mniej czasu dla nas :( układziku a co z ta farmacja? bo wiesz ja tez sie wybieram do AWANGARDY tylko na dzienne bo tylko takie sa tutuaj :) składałs juz podanie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki bede troszke wolniej odpisywac teraz bo musze troche posciemniac ze z rodzina rozmawiam hehehe.i musze umyc jeszcze glowe. boze zrobcie cos zeby nie bylo tej @ jutro ani pojutrze ani przez kolejne 9 m-cy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zanioslam podanie,tylko na wieczorowe. jestem przyjeta.ale jak praca wypali to nie wiem czy dam rade,bo bede miec 3 zmiany i dyzury calodobowe :o a wole prace,bo umowa jest na stale.jak bede miala wybor to zrezygnuje raczej ze szkoly,chociaz bedzie mi szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×