Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Układziku nie bede jutro testowac, bo wczoraj wykorzysta;am swoj ostatni test i postanowilam nie kupowac:D a co do moich objawow, to piersi troszke bola, ale delikatnie no i czasami zaboli mnie tam na dole:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jeszcze jak umowa na stałe to juz całkiem super :) Ja jeszcze nie zaniosłam bo musimu poprzeliczac finanse - bo jak pójde na dzienne to prze 2 lata nie bede mogła pracowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozesz isc na jakas fuche,jak studiowalam dziennie to zawsze cos sie trafilo,jakis supermarket,czy opieka nad dzieckiem,kelnerowanie,dasz rade!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie masz racje :) jakies fucha zawsze sie tafi... no zobaczymy tym tygodniu musze podjac decyzje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pracy w pracy, buuu. i ciagle mysle, buuuu i brzuch na @ zaczał bolec. wielie buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to inny ból wrdniaczku bo jak sie macica rozciaga to przeciesz tez boli..... :) nie mysl tyle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
wredniaczku mnie tez bolal i boli jak na @ a od tyg nie mam :) wiec czekaj cierpliwie a moze moze....jeszcze nic straconego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
brzuch mnie juz teraz tylko momentami boli ale w tamtym tyg kiedy powinnam miec okres wcale nie widzialam roznicy miedzy tym bolem a bolem podczas @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu zrobilam porzadek z tymi moimi wlosami,nie nawidze myc glowy ale czasem trzeba hehehe. wredniak - mnie nie boli brzuch tylko cyce :D a w brzuchu tak jakos dziwnie czuje,na prawde chyba sobie cos wymyslam bo to takie uczucie jakby...hmmm..nawet nie wiem z czym porownac,dobra mam takie porownanie - czasem po dlugim seksie jest takie uczucie.nie wiem czy ktoras wie o czym mowie,nie umiem tego dobrze opisac.no to mam takie wrazenie wlasnie w brzuchu tylko ze duzo slabsze jest.wyjasnilam cos? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wkrecacie wkrecacie :P:P łobuziary:):):) wybieramy sie na urlop dopiero 19 sierpnia. jedziemy nad Soline. gdyby nie ten spadek emp. w niedziele i dzisiejszy jej wysoki skok, to pewnie bym juz byla wkrecona na maksa:D hehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukladzik ja cyce mam wrazliwe, ale duzo mniej niz zwykle. ja kumam o co ci chodzi, :) ja jeszcze cuje takie motylki w brzuchu hehehe tak jakby mnie cos smyrało od srodka. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie moge sie podrapać aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,nie umiem tego sprecyzowac,takie jakies mrowienie w samym srodku podbrzusza.jakos tak inaczej niz na @ :o to nawet nie jest bol.tylko takie wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze tylko ze absolutnie nie wierze w zadne cuda i inne pierdy ze mi sie udalo hehe.pisalam to juz z reszta.nie czulam w ogole owulacji w tym miesiacu i nie ma sily na ciaze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki bedziemy swietowac nie długo :) :) :) wspomnijcie moje słowa..... :D mam przeczucie :D obydwie cos tam pewnie macie.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik moze akurat nie czułas i ten cykl był inny i naczej tez sie zakonczy :D oj dziewczynki troche wiary ;) musze tu pozytywne fluidy przesłac to dla was : 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcztynki musze sie wybrac na zakupki ale jakos nie mam nastroju wychodzic z domu goraco... ;) a mam zamiar dzis pokupic pare rzeczy na nasz urlopik bo we wrzesniu to spodenek krótkich raczej nie kupie a teraz sa przeceny ;) ale jakos nie mam werwy.. pije kawke moze mi sie polepszy :) a wy kaweke piłyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×