Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kasienka221487
dziewczynki mi sie udalo wtedy kiedy bylam przekonana ze nic z tego. poczekamy zobaczymy.... ja to juz 2-3 dni przed spodziewana @ mialam zylki na biuscie. bol brzucha jak na okres i takie uczucie ze mam mokro i to juz okres. teraz tak mnie delikatnie ciagnie brzuch nie umiem tego opisac. zobaczymy moze do mnie doloczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ja kawy w ogole nie pije.tylko robie czasem mojej mamie ale ostatnio to na wdechu bo ten smrodek mi przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
az sie boje przyzwyczajac do tej mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze isc do biblioteki dziewczynki,pooddawac kryminaly przeczytane hehe i cos wypozyczyc.bede za godzinke:) kasienka wiem ze kiedy sie nie spodziewasz to wlasnie wtedy jest,ale ja mam pecha:P aha no mokro mam tez i co chwile mysle ze to @,ale moze to byc spowodowane tym ze mi sie cykl wydluzyl w tym m-cu:o nie wiem.nie jestem wrozka hehe. kinia u ciebie goraco a u mnie zimno i pada:P a ja musze wyjsc.jakos przelece ten kawalek,mam blisko. zaro wróca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam:) wiecie co w bibliotece poszlam do toalety bo myslalam ze juz mi po nogach leci,a mialam krotka spodniczke:o ale nic nie bylo. brzuch sie troche rozkrecil,moze dlatego ze dosc szybko szlam i sie zmeczylam troche. chce juz ta @ albo jak nie przychodzi to wynocha na 9 miesiecy!! bo tylko sie stresuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Witaj ukladziku znow z nami:) My caly weekend spedizlismy u znajomych bylo wesolo:) i sie wytanczylam, a dzis mi sie spac chce caly dzien! Kiniusia zazdroszcze wyazjdu na Chorwacje!:) Ukladizku trzymam kciuki zeby @jednka nie przyszla:) My sie jednak dziewczynki zdecydowalismy ze wstrzymamy starania do wrzesnia, za bardzo sie boje jakby co bylo nie tak:( Ale caly czas bede tu z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pospalam!! no nic dziwnego,taka pogoda ze co tu robic:o pada u nas i tak szaro jakos,zimno, brrrrrrr brzuch teraz znowu jakby mniej boli.za to piersi coraz bardziej.nieuchronne sie zbliza chyba:o:o:o mila 🖐️ :) mowisz wstrzymujecie sie,tylko nie wiem czemu,czytalam tyle stron i mi sie wszystko pomerdalo:o jak bedziesz to napisz slowko bo jestem taka zakrecona ze nie znajde tego teraz hehe. a ta kinia zaginela chyba na zakupach,albo tyle nakupila ze do domu nie moze doniesc:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem doszłam ale ledwo ;) poszłam jeszcze do spozywczaka i zapomniałam ze nie przyjechałam autkiem tylko na nózkach jestem i tachałam uffff... na wyjazd kupiłam sobie dwie pary spodenek i bluzeczke a mezusiowi jak naraie tylko spodenki i koszulke - ale jeszcze musze sobie japonki kupic albo jakies klapeczki mezusiowi tez no strój kapielowy :) układzik ty piszesz ze u Was pada? u nas jest tak gorąco ze strach na polku jest 30 stopni w cieniu a w domku mam 27 ufff.... upał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila do wrzesnia to tylko miesiac przeciez :) nie długo.... ale zebys nie uciekała od nas, pamietaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przyjechalam do mamy,mam 10 metrow do jeziora i nie moge poplywac bo zimnica taka ze szok :o a u nas nie ma jeziora. to znaczy jest ale troche daleko:o i dzien stracony,a jutro wracam do siebie. kinia a bokserek nie mieli?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bokserki dostał na imieniknki powinno mu to wystarczyc ;) w plemniki nie było tylko w diabełki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz trzeba myslec co na urodzinki bo 20 sierpnia ma ale jakby sie udało w tym cyklu to prezent miała bym gotowy :) ale... zobaczymy co on wymysli dla mnie bo ja mam urodzinki przed nim bo 11 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodziny masz 11 sierpnia? uuu musze sobie przypomnienie ustawic w telefonie hehe. a jak bys tak w tym cyklu zaskoczyla to musialabys pomyslec nad jakims fajnym "opakowaniem" dla tego prezentu co by w tobie sobie siedzial :D czyli opakowanie dla ciebie :D takie zeby sie mezowi spodobalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w palemki??? :D byłam przekonana ze o plemniki ci chodzi :) ale sie usmiałam hihihihihi :D Wiesz strasznie bym chciała zeby akurat teraz sie udało, w dzien urodzinek mam termin wiec moze juz by cos wyszło jakies dwie kreski :) a o opakowaniu tez musiałabym pomyslec cos takiego hm.....mmmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: Nick........Cykl starań.....data planowanej @.....wiek.....Miejs.Zam. kiniusia77..............4..........20.08.2009..... ..24.......Kraków układ słoneczny......6.......... 04.08.2009.......26..... ...Gorzów katia5.................10.........13.08.2009..... ..29.........Koło poznanianka84.......2.........10.07.2009.........25. .........Poznań Mila10.................3..........08.08.2009..........29 ........Warszawa anna.s.1..............5...........12.08.2009........30.. .....dolnosl. /uk wredniak.............3.........04.08.2009..........23... ....Świętokrzyskie asia19855...........13........16.08.2009..........24. .........Piotrków Kasienka221487....3............26.07.2009........23.... ....Warszawa kingap................2............20.07.2009........28 .........małopolska cathlen81............13..........24.08.2009........28.. ........opolskie/de Bettinka87...........2............????????????.........2 2. ........Rzeszów maja.ch78.............1..........18.08.2009..........31. .........Boyle.IRL ZACIĄZONE: Imię...........tydz.ciązy........data porodu...... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 przypominam bo byla daleko:) test mnie kusi,chociaz go nie mam w domu,musialabym kupic,ale niee :( szkoda nerwow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja zamówiłam sobie 2 testy ciazowe razem z owulacyjnymi wiec mnie bedzie kusiło pewnie.... :) ale teo owulacyjne jak narazie nic nie pokazuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia powiedz ginowi ze ci te testy nic nie pokazuja.miesiac temu ci pokazaly? bo cos mi sie kojarzy ze tez nie.ale z moja skleroza moge sie mylic,za co z gory przepraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
wiecie co mi dzis powiedziala mama. ze za duze mam piersi i ze brzuch mi za bardzo sie u dolu zaokragla i juz mi wrozy blizniaki... ja tak u siebie za bardzo zmian nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik wróciłas juz ze spacerku? wiesz te testy nic nie pokazywały 2 cykle do tyłu no ale tez wtedy nie miałam normalnej @ tylko brazowe plamienia, w tym cyklu dostałam normalna @ w 22 dc ale nie testowałam, w tym miesiacu oprucz testów mierze tez temp bo gin zalecił,ale ta tempka mi tak skacze ze nic a nic z tego nie kumam niestety :( kasienka blixniaki ;) wow :) ale jak to nie widzisz zmian? a spodnie nie robia sie ciasne? bo ja na poczatku pierwszej i drugiej ciazy mnie tak wypychałao ze mnie wszystko sciskało. A przy pierwszej od 7-8 tyg chodziłam juz w spódnicy ciazowej bo nie dałam rady ;) tak wiec kasienak nie widzisz róznicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×