Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

oj dziewczyny nadrobiłam zaległości :D ale pojechałyście z tymi stronami:D:D układziku powodzenia życzę jutro w pracy:D:D ja zmykam bo po pracy padam:D:D a jutro będę dopiero popołudniu :o dobranoc papatki:D:D:D:D🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze i trzymac kciuki bede :) to ni wiesz kidy neta bedziesxz miec? a twój M kidy jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cathlen i paaa cathlen hehehe :D:D ❤️ moj chyba jedzie jutro po poludniu albo w srode.jeszcze sam nie wie.a z netem to nie wiem,to znaczy z laptopem:o tak bym chciala moc z wami rozmawiac ale nie da rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cathlen i do jutra cathlen :) układziku to ja tylko dasz rade to sie odezwij ja uciekam spac bo mój juz w powijakach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ale sie naserduszkowałas to teraz ja dla ciebie ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 kwiatek] 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY !!!!!!! Ja juz meza do pracy wyprawiłam a teraz sniadanko zajadam i witam sie ze staraczkami :D 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem sniadanko sobie zajadam :) jak sie czujesz układzik???? myslisz kupic dzisiaj test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie :D brzuch cala noc nie bolal,ani troche,nad ranem sie obudzilam,poszlam siku,jak sie polozylam z powrotem to tak jakos dziwnie mialam w tym brzuchu,nie wiem.wkręty sobie robie. teraz od rana łaże,juz bylam w biurze pracy i w banku i zaczynam troche czuc ten brzuch.aha i jeszcze rano mi polecialo troche bialej wydzieliny,myslalam ze to @,bo dosc sporo tego bylo,powiedzmy lezeczka od herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu raczej nie kupie. piersi mialam rano spuchniete jak balony,bralam rano prysznic i jak sie mylam i ich dotknelam to normalnie twarde jakies,jak nigdy:o teraz juz troche mniej. no i jeszcze sie ta praca stresuje :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik praca sie nie stresuj wszystko pujdzie gładko ja trzymam kciuki :) wszystkie trzymamy :) to czekasz z kupnem testu??? do kiedy do jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,chyba wcale nie kupie:o no chyba ze juz z tydzien by mi sie spoznila @,to moze wtedy.ale to raczej niemozliwe hehe. ciekawe jak tam wredniaczek nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje czuje ze nie długo nam sie grono zaciazonych powiekszy :) ja jak narazie wchodze w faze dni płodnych, prynajmniej tak mi sie wydaje - testy jak narazie nic nie pokazuja, tempka skacze jak oszalała :) a sluz mam taki dziwny - niby wilgotno, sliski, ale taki mętny jakis... nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczyny ukladzik sluchaj kiniusi jak mi powiedziala ze bedzie dzidzia to jest :) mamy prproka na topiku :) a co do wczorajszego tematu moich zmian. najbardziej widze pi stanikach ktore sa za male. spodnie tez sie robia ciasnowate troche a waga stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! u mnie tempka spadła 😭 tyle, że troche zakłóceń miałam bo o 4:30 pobiegłam do wc siku, a o 7:00 mierzyłam tempke, tak jak wczoraj mialam 36,90 tak dzisiaj mam 36,83 buuu. brzuch delikatnie pobolewa, ale ten bol duzo duzo mniejszy niz zawsze przed @, ale i tak przyjdzie, - tempka prawde ci powie, ehhh wiec grzecznie siedze i czekam na @. niech juz przyjdzie, bo chce zaczac nastepny cykl. testu ne bede robic. tak postanowilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczek odezwij sie i zdawaj relacje :) układzik no nie zartuj ze tydzien bedziesz czekac :) przeciez ja sie wykoncze nerwowo a kcuki to mi sie połamia przez ten czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku ja sie ne znam zbyt na tempce ale nie spadła jakos diametralnie... a jak jeszcze zakłócenia były :) Dziewczyny dopuki nie ma @ trzeba wierzyc ze sie udało a nie jakies pesymisteczne dyrdymały opowiadac :D kasienka pisze dobrze jej tez powiedziałam zeby nie zdziwiała bo napewno cos tam ma... i co.... MA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×