Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

Gość kasienka221487
tak mialam i tez mialam wrazenie ze to okres bo caly czas bylo mi mokro. i mialam tak przez ten czas w ktorym powinien byc @. a teraz ta wydzielina jest bardziej gesta ale tez jej sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej a co do sluzu to wlasnie zawsze przed @ mialam hmm przezroczysty? a teraz taki metny mam. układzik, u mnie juz po ciazy bo tempka spadla, wiec sie nie oszukam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik ja tabletki mam brac jak tempka pójdzie nagle do góry czyli po owulce zaraz zeby zagnieżdzenie było dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik tabletki mam zaczac brac jak temp nagle wzrosnie czyli po owulce zeby zagnieżdzenie było dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
mi tez sie zaczela dopiero pod koniec dnia spodziewanej @ i tak juz zostala.a masz jakies zmiany na piersiach? bo u mnie to moj chlop zauwazyl zylki jakies 2 dni przed spodziewanym @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki a ja i tak trzymam kciuki i mysle pozytywnie ;) wredniaczku i nie obchodzi mnie ze ci tempka spadła bo @ nadal nie masz ;) wiec trzeba miec nadzieje :) i ja ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEE nie bo sie tylko nakrecam, a teraz brzuch mnie zaczal bardziej bolec, no @ jak na zawołanie!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie wydaje ze dni płodne bo wydzielina sie zmieniła na wilgotna ale jeszcze przed owulka jestem raczej. dzis działamy z mezusiem, wczoraj mu odpusciłam bo zmeczony był strasznie az zasna na kanapie :) ale dzis juz nie odpuszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jakies tam żyłki ale u mnie to chyba nic nie znaczy bo miesiac temu tez byly. kinia u nas zimno ale jakos na razie nie pada.dobrze ze nie ma upału bo w pracy by bylo nieciekawie:o pisze tak z doskoku bo sie pakuje pomalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty tak pakujesz układziku :) przyeciez przyjechałas do mamy na 2 dni tylko :D z waliza przyjechałas? :D zartuje nie obraź sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam pracowac robaczki. ehh smutno mi sie zrobilo, ale obiecalam sobie wyluzowac. tralalalala 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co nie smiejscie sie,ale mam jakies dziwne uczucie,tam w srodku,jakies takie mrowienie hehehe.jakby w miejscu gdzie sa miesnie kegla.tak w okolicach. wiem ze teraz brzmie jak te 16-latki co pisza - "boli mnie noga,czy to oznaka ciazy?" hehehehe,takze podkreslam po raz drugi - nie smiac sie ze mnie!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku utwierdza mnie tylko w przekonaniu :) :) :) a nie myslałas zeby zrobic badanie Beta zamiast testu? pewniejsze bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia ja w ogole o testach zadnych nie myslalam:P przez mysl mi nie przeszlo zeby testowac w tym miesiacu. beta na pewno pewniejsza ale nie mam kiedy tego zrobic:o i nie wiem czy mam na tyle nerwow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to mrowienie mam tylko jak siedze hehe.jakies czary normalnie :P a mama dal jakies kielbachy na grilla i ciasteczka i buleczki upiekla i takie tam jakies cuda.jak nie wezme to bedzie miala focha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz test moze jeszcze nie wyjsc a beta juz napewno by pokazała:) nie masz gdzie pobrac krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mam gdzie,jest pelno laboratoriow,ale sama nie wiem.dzis na pewno nie da rady,bo zanim odjade do domu to bede musiala sie juz zbierac do pracy. ty wez mnie nie podpuszczaj mala!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×