Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

układziku to same pysznosci wieźiesz :) my tez zawsze wieźeimy z domku jednego mmleczko i smietanke i jajeczka a z drugiego słoiczki meska, ciasteczka.... i mamy jedzenia na 3 -4 dni :D Zastanów sie nad beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze ja sie chyba bardziej nakrecam na Twoja ciaze niz ty sama :D normalnie mam motyle w brzuchu jak czytam o twoich objawach... :D normalnie przeczucie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez wlasnie,jak jedziemy od mojego to wieziemy ogorki,konfitury,i inne przetwory,a ode mnie slodkosci,i jakies tam pierdy co mama kupi,zeby nam zycie umilic.czasem upiecze cos.ale ja o jedzeniu nie mysle tylko o pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe kinia ja tez tak mam jak ktoras tu opisuje objawy,to az mi sie chce krzyczec ze to na bank ciaza!! :P a u siebie podchodze z rezerwa,bo rozczarowanie jest gorsze jak sie za mocno nakrecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik prosze mi sie nie stresowac praca bedzie dobrze :) lubisz zwierzatka masz dobre serduszko i dasz sobie rade :) a stres ci nie pomoze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ukladzik ja w tym cyklu robilam test tylko po to zeby upewnic sie ze to nie ciaza i sie nie nakrecac ale jak zobaczylam wynik to az mi sie slabo zrobilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja przy pierwszej ciazy tez robiłam test zeby sie dowiedziec ze to nie ciaza :) i te mi sie słabo zrobiło jak wyszły 2 krechy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka to musi byc super uczucie!!!!!!!!! nawet sobie nie moge wyobrazic :) kinia mowisz jak moj maz hehhe. on mi mowi "powiedz im - ja lubic zwierzatka - i wszystko bedzie ok" hahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze do wczoraj bylam na milion procent pewna ze to nie ciaza,w zadnym wypadku,nie ma takiej szansy,po rozmowach z wami to juz sama nie wiem hehe,ale sprowadzam sie do pionu,bo znajac moje szczescie to wiadomo jak to sie skonczy.pewnie kupnem tamponow.buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
tego uczucia sie nie da opisac... uciakam cos zjesc bo juz mnie ssie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku to o której wychodzisz z domku? i na która masz byc w pracy? o której mam kciuki trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie miec niestety ale kotek miec nowy dom:D moj pies juz na mnie patrzy blagalnym wzrokiem zebym go zabrala ze soba hehe.kocham go! dziewczynki o 10:00 musze wyjsc z domu zeby zdazyc na autobus. gdyby jakims cudem mi sie udalo gdzies skorzystac z internetu to dam wam znac co i jak,czy robilam test,czy nie,i co z tego wyniklo.trzymajcie za mnie kciuki:) kurde juz mi was brakuje!!!! [❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️ no to ide,moj mezus juz czeka i teskni:) buziaki dla was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układzik poszedła sobie zegnac sie z mezusiem a reszta dziewczynek???? gdzie sie podziewacie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Matko jakie tempo tu znow;))) nie nadazam, ja ostanio mniej zagladam, bo duzo spraw na glowie, ale boiecuje poprawe!!:) Ukladzik jak tak czytam to te zcuzje ze bedzie ciaza;))) Kiniusia ma dobre przczucie;) I pytalas czemu sie wstryzmuje, ze wzgledu na swinska grype, w UK jest duze nasilenie, a najgorsze jest dla kobiet w ciazy, a ze ja mam tkai organizm ze wsyzstko lapie, to sie najzwyczajniej boje, bo potem s apodobno duze powiklania, rok temu stracilam jedna ciaze i nie chce zeby znow bylo cos nie tak:( Tak kiniusi do wrzensia tylko miesiac, ale we wrzesniu maja powiedziec co dalej, bo we wrzesniu podobno ma najwieksza fala przyjsc! Wiec czekam co powiedza i albo od razu do boju albo jeszcze miesiac:( mam nadzieje ze szybko zleci!!! Ale napewno Was nie opuszcze, ja juz sie za bardzo do Was przyzwyczailam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja melduje, ze u mnie nic, ani @ ani jakichkolwiek bólów, dalej czekam. ej kupilałam sobie tampony, bo kurde ta czekam , az mnie zaleje a nic nie mialam, hehehe dobra uciekam dalej do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki o matko ile stronek beze mnie :)- widac,że układzik wrócił:P widac też że gdzieś poszedł bo znowu ucichło:) normalnie mam przeczucie,że niedługo oznajmi nam wieści o swojej ciąży-super by było:D kinia nie przejmuj się tym,że testy nie wychodzą,bo widzę że do @ masz jeszcze 16 dni więc owulacja powinna nadejść lada dzień a najlepiej jakbys teraz poszła do swojego lekarza bo jestes w takim okresie cyklu,że idealnie wyszło by na usg czy masz owu czy nie-bo wcześniej wspominałaś,że miałaś cykle bezowulacyjne a wydaje mi sie że gdyby teraz tez sie tak okazało,to mógłby ci podac jakis lek i kolejny cykl miała byś pewniejszy a nie stracony. niew eim może się mylę ale wydaje mi się że wyregulowana miesiączka nie świadczy o pojawieniu sie owulacji-przynajmniej u mnie to nie zmieniło faktu,że mam kłopoty z owulacją-niby ona jest ale nie kompletna:( ale sie rozpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia teraz nie moge jechac do mojego Gin bo jest na urlopie :( ale wiesz co on mi powiedział ze skoro miałam normalna @ to znaczy ze wszystko wraca do normy, bo w poprzednich cyklach nie miałam@ tylko brązowe plamienia- jak narazie mierze temp która skacze no i testy mam i wierze to mi pomorze okreslic owulacje :) no a co za tym idzie planowanej @ juz nie dostac w tym miesiacu :D Wredniaczek to wszystko idzie w dobrym kierunku :D ale by było ekstra gdybyscie obydwie z układzikiem :D byłoby wspaniale :D Mila jak to dobrze ze nas nie zostawiłas :) super ze wpadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia,no właściwie to tak wszystkie mamy tylko jeden cel:) skoro twój gin ci tak powiedział,to cos w tym musi być :D ja nie mierze tempki bo moje wykresy wyglądały beznadziejnie raz miałam spadek tempki... za chwilę wzrost .....i znów spadek itd itd......mója gin się dziwiła że tak wyglądał mój wykres no ale cóż skoro były kłopoty z owulką to co się dziwić:)wierze że październikowy cykl będzie owocny kurde!!!!!!!!!!!!!!! popsua mi sie klawiatura i nie moge pisac zginely mi polskie ynaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kochane jestem i nie mam zamiaru opuszczac;) Teraz mam wiecej na glowie ostatnio, ale zaraz sie uspokoi, w pracy tez nie moge duzo pisac, ale caly czas was podczytuje;) buziaki wlasnie wychodze z pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu zów taka cisza? :) katia ja tez mam takie skoki raz 36.2 a raz 36,7 normalnie szok, ale to pierwszy cykl w którym mierze ;) wredniaczek jak tam nadal brak objawów ;) ciekawe jak układzik... jej ale by było super dwie zaciazone naraz na naszym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY :D hej co to sie dzieje z wami dziewczynki??? :) Wredniaczku i jak tam samopoczucie? odezwij sie... robisz test? Kingap gdzie t sie podziałas? jak sie czujesz? objawy ciazowe ci juz dokuczaja? :) Kasienka jak tam przygotowania do ślubu? stresujesz sie? a duze robicie weselicho? Cathlen nam gdzies znikła... Wracaj :) Poznanianka jezeli nas czytasz odezwij sie do nas.... Milusia pisz jak najczesciej zrbysmy doszły do 200 stronki jak najszybciej :) Katia naprawiłas klawiature? :) Wiecie dzisiaj mojemy M. sniło sie ze mielismy bliźniaczki :) dziewczynki :) i rano wstał taki podekstytowany ze sniadania nie umiał zjesc w spokoju tylko naawijał o tym ze kapalismy je ze juz zabki miały :D czyżby proroczy sen? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się odzywam ;-) Widze ,ze tu same dobre wiesci ,przeczucia i nastroje panują;-) Bardzo mnei to cieszy kochane! Staram sie Was czytac dziewuszki ale skoro sie nie staramy to tez nei mam za bardzo o czym pisac ;/ Wlasciwie nei wiem czy mama po tym "samoporonieniu" normalny cykl czy nie,ale zalozylam ,ze tak i normalnie sie kochamy bez zabezpieczen poza 5 dniowa przerwa na owulke/ Niech sie dzieje co chce... tabsow nie chce juz brac. Z milych rzeczy to dostalam prace! i za godzinke mam ostateczne ustalanie warunkow i podpisanie umowy mniemam ;-) A w niedziele jedziemy z kochaniem na wakacje ;-) i musze sie teraz intensywnie poodchudzac przez te 4 dni ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. u mnie narazie @ nie ma, ale dzisiaj tempka spadla mi na 36,74 :( ciekawe jak układzik!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY kochaniutkie!!! nie zniknęłam wczoraj późną nocą czytałam forum i nadrobiłam. kiniusia to wspaniały sen miał twój M a mi się śniło zupełnie coś odwrotnego a mianowicie, przyśniła mi się moja gin i powiedziała że jeszcze muszę się leczyć ale raczej bez rezultatów-dzidzi nigdy nie będę mieć:o obudziłam się cała spocona i wystraszona była godzina3:55 masakra:o:o ale to tylko sen ja w niego nie chcę wierzyć!!! układzik zniknął ale da znać o sobie zobaczycie :D:D z nami raźniej zaraz zatęskni hehe:D:D:D poznanianka gratuluje pracy :D:D wredniaczku z tą temp. co spadła to dziwne trochę mi tak spada dwa dni przed@ ale każda ma inny cykl więc póki nie ma @ nie łam się:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×