Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

poznanianka witaj kochana gratulacje, to twoja pierwsza praca? Cathlen super ze jeste :) w sny nie powinno sie wierzyc podobno i ja jakos nie wierze ale mój M. był tak rano podniecony ze az mi sie buzia smiała z niego :) Wredniaczku jezeli nie ma @ to najwazniejsze :) Wiecie dzis zauwazyłam u siebie lepszy sluz, to znaczy troche sie ciagnie sie ucieszyłam bardzo bo od 3 miesiecy nie miałam podobnego sluzu :) ale temp akcze nadal... testy nic nie pokazuja.. jeszcze mam ich 4 szt, a dzis jest mój 14 dc, wiec wszystko sie chyba równa :) mam wielkie nadzieje na ten cykl.. tylko zebym sie nie rozczarowała....hm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdopodobnie wydłuzyl mi sie cykl i @ przyjdzie jutro albo pojutrze, dlatego tak tempka spada. no coz znowu sie nie uadało.trudno staramy sie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hej dziewczyny bylam wczoraj na przymiarce sukni i wrocilam strasznie niezadowolona. po pierwsze suknia jest jakas nie dokonca taka jaka przymierzalam a po drugie te baby w salonie byly strasznie nie mile. nie dosci ze poumawialy klientki co 20 min i nie mozna bylo w spokoju przymierzyc i obejrzec sukni to jeszcze poganialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
mialo byc nie dosc a nie nie dosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka a kiedy ja odbierasz? moze dlatego nie jest taka jak przymierzałas bo nie była jeszcze skonczona? efekt koncowy bedzie najwazniejszy... :) a panie w sklepie powinny byc miłe tu ci racje przyznaje, w koncu zostawiasz u nich niezłe pieniązki :) moje panie w salonie były miłe i mile wspominam przymiarki :) A jak sie czujesz? nosisz juz rzeczy na gumce :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
ona juz byla skonczona tylko za dluga i gdyby nie to to moglabym ja odbierac juz wczoraj a tak to jade jutro. w domu chodze w dresacha w gumke a jak wychodze to w normalnych spodniach tylko coraz ciezej je dopiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka czyli brzusio rosnie :) prawidłowo :) Dziewczynki co was tak nie ma i taka cisza tu jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) tak tak naprawiłam klawiaturę działa całkiem dobrze:) kinia ciągle mnie martwi to,że nie możesz podskoczyc do swojego lekarza na to usg-ja bym chyba nie wytrzymała-wiesz co tak sobie teraz myślę,że kilka miesięcy temu kiedy jeszcze nie brałam luteiny robiłam te testy i też nic nie pokazywały-miałam ich zawsze ok 8 sztuk i zaczynałam od 11dc czyli do 18-ego dc ,więc na dobra sprawe powinny cos poklazac między tymi dniami ale nic-kompletna klapa i wiesz co-potem gdy poszłam do swojej gin to sie okazało że moja owulacja występowała po 20 dc więc teraz wiem dlaczego testy nic nie pokazały-dlatego byłabyś pewna gdybyś mogła teraz na usg zobaczyć czy masz te pęcherzyki czy też jeszcze nie:) muszę iść zrobic mężowi kolację bo idzie na nockę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam jeszcze dodac że te owulację po 20 dc miałam wtedy,gdy cykle moje trwały ok 40dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia wiesz ja tez sie zastanawiam nad tym ze moze mam później owulke, chociaz moje cykle to ostatnio 27-28 dni, a ostatni 22, tak wiec.. ale śluz mi sie pojawił lepszy niz zwykle od wczoraj mam wilgotny i troche ciagnacy wiec to jest jakis punkt zaczepienia ;) tempka skacze nadal raz w góre raz w dół, testy mam jeszcze3 szt, czyli do 18 dc. wiesz jak ten sluz sie juz pojawił to bardzo mnie to pozytywnie nastawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie wiesz jak pojawił się śluz to znaczy że zaczął się okres płodny:D to na pewno dobry znak:) myślę,że 3 testy powinny ci wystarczyć,bo w sumie jeśli miałaś cykl 22 dniowy to dziwne,żebyś w 19 czy 20 dniu miała miała owulkę,ale z drugiej strony są takie przypadki na świecie że ja już we wszystko uwierze hehe:D ja trzymam kciuki za twój strzał w tym cyklu-na 100% będzie trafny:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zajże tu jutro bo jestem bardzo...bardzo zmęczona i muszę się połozyć:) kinia głowa do góry-nawet nie będziesz wiedziała kiedy a będziesz po owu:P dobrej nocy laski:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia no wychodza kreseczki takie blade ale je widac prawie na każdym tescie :p... obys miała racje z tym celnym strzałem :) To dobrej nocki chyba juz tu nikt nie wpadnie z dziewczynek to do jutra straczki papapap :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY DZIEWCZYNKI :) Znów zaczynam sama... ej... gdzie wy jestescie...???? Dzis mój 15 dc, tempka wczoraj wzrosła 36,6 a dzis spadła 36,4, mój wykres wyglada jak góry i pagórki... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
hwj dziewczynki ja dzis czuje sie fatalnie ciagle mi slabi i kreci mi sie w glowie a mialam taki ambitny plan zeby isc zrobic zdjecia i zlozyc podanie na studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienka :D jak dobrze cie wdziec bo ja tu usycham sama :) Czyli pierwsze objawy sie pojawiaja ;) ZAZDROSZCZE CI :) a gdzie sie wybierasz na studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
na ta sama uczelnie na ktorej robilam licencjat. teraz jak dobrze pojdzie to bede sie uczyc na kuratora sadowego. czuje sie dzis fatalnie a mam jechac odebrac suknie. niewiem jak to zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienka przeciez jak pojedziesz jutro to nic sie nie stanie :) zrbys gdzies nie zemdlała po drodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Melduje sie na chwilke, od poniedzialku jest moja przyjaciolka. Przyjechala na tydzien, dlatego mnie nie ma w ogole na kefe, nie zapomnialam o WAs i wspieram. Odezwe sie jak bede miec wiecej czasu. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zaczynam cykl sierpniowy z wiesiolkiem od 3 nie spie, upłakałam się jak głupia, kurna, no nie dość, że ta małpa przyszła to jeszcze dała mi po dupie. M. to już nie wiedział co robić, jezdzil po tabletki, ale już troche lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka221487
przykro mi wredniaczku ale lepiej juz? kiniuś wiem ze nic sie nie stanie ale wolalabym miec to z glowy juz. jak nie bede sie lepiej czula to poprosze tate albo narzeczonego zeby mnie zawiozl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kingap sobrze ze dałas znak zycia :) Wredniaczku przykro mi :( ale lepiej sie juz czujesz? rzymaj sie, sciskam mocno! kasienka narzeczonego to moze nie wysyłaj bo on nie powinien widziec sukni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!! Ja tak chwilowo w domu to zajrzałam zaraz muszę zmykać. Niestety nie będzie mnie aż do wtorku bo jadę na wesele do koleżanki:D:D trochę luzu i pobawię się:D:D tylko że na niedziele wypadaja mi owulka i pewnie mój M będzie zmęczony i ja też więc cykl chyba przeleci bez rezultatów hehe Życzę Wam wszystkim miłego weekendu:D:D:D🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻...to ode mnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki!! :) Mi było wczoraj smutno, bo zrobiłam po cichutku test i wyszła 1 krecha więc pobiegłam z tym testem do M. i się mu żale, jemu też było smutno, ale oczywiście wariat to wariat, poszłam na chwile do kuchni, a test leżał na ławie w pokoju.. i przychodzę a on do mnie „zobacz Kochanie zobacz druga kreska wyszła, zobacz” booooże lece do niego hehehe z daleka widać 2 krechy jak diabli….. hehehe świr domalował mi druga kreskę heheheh ale stwierdził, że widok 2 kresek jest niesamowity. I tak sobie potem siedzimy, a mój M. coś liczy na palcach, więc się go pytam co oblicza :) a on do mnie, że jak się uda w sierpniu to w maju się urodzi bobo :D i zaczął zacierac rece hehehe :) no normalnie kochany jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUż lepiej - dużo lepiej, ale to tylko i wyłącznie dzieki mojemu M. biedny pół nagi latał po aptekach, dzisiaj miał mieć wolne, ale zawiózł mnie do pracy,b o się bał, pomógł mi troche ogarnać transport, kupił mi duzo slodyczy i 3 jogurty i soczki i pojechał :) i tak sobie siedze i wcinam :D na szczescie no-spa działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku ale masz kochanego mezusia ;) widzisz z takim chlopem to góry mozna przenosic ;) mój tez przelicza a gdyby sie udało to juz date ma wyliczona ;) ja dzis zaczełam pisac prace licencjacka... ufff... swooja juz obroniłam ale mój M. sie ma bronic na poczatku padziernika ale pracuje po 12 gdzin dziennie wiec nie ma czasu zeby cokolwiek zrobic i ja postanowiłam sie za to zabrac bo w sumie teraz jestem w domu narazie nie pracuje wiec dlaczego nie, tylko nie mam pojecia zielonego na temat tematu ale poczytam to cos bede kumac przeciez :D a dokształce sie przeciez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×