Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

układzik to przyjezdzaj do mnie do krakowa pójdziemy na rynek wypijemy browarka albo dwa i sie odstresujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pedagogiem społeczno-opiekuńczym :) do tej pory pracowałam jako niania, zaczełam od bliźniat 2 lata, potem rok dziewczynka... kilka tygodni miałam przerwe po zabiegu, no i po obronie zrezygnowałam z niani i nie szukałam juz nic w zwodzie no bo ciaza, a pierwsza umowe i tak bym dostała na 3 miesiace wiec krótko... a z ciaza nie jest tak prosto... układzik a ty gdzie pracowałas wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedszkole to moje marznie zeby pracowac ale dopiero od października zaczynam podyplomowa pedag, przedszkolna ale moze wczesniej z brzuszek juz sie zaokragli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie juz nastawilam na ta farmacje i planuje prace w aptece:D nie moge sie odczekac.a do tego czasu to nie wiem jak to bedzie.chodze,szukam,dzwonie,pisze maile i nic,zero odzewu.no chyba ze do sklepu miesnego to moge isc pracowac od dzisiaj hehe,ale kurcze,nie chce takiej pracy.nie mam nic przeciwko sprzedawczyniom,ale chcialabym teraz prace ktora polubie i w ktorej sie bede mogla wykazac.no i w ktorej zarobie wiecej niz 900 zl:/ czy mam duze wymagania? narobilam sie przez ostatnie 5 lat jak wół,pracowalam po 16-18 godzin na dobe,marze teraz o pracy do ktorej bede szla dlatego ze chce,a nie dlatego ze musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez na ta farmacje sie nastawiam - pracowałam w aptece rok :) i tez mi sie podoba :) układziku zgadza sie z toba szukac pracy takiej która bedzie daac satyswakcje a nie chodzic do niej bo sie musi i dostawac drgawek na sama mysl o niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne Panie na poczatku Kiniusia z okazji urodzin: Życzę Ci dobrego dnia, dnia bez gonitwy i stresów, dnia, w którym słońce czas odlicza i nikt nie wylicza sukcesów. Życzę Ci słońca i deszczu, na przemian, żeby się nie nudzić, kiedy Ci słońca będzie za wiele, to deszcz Cię może ostudzić. Życzę Ci bezpieczeństwa, ostoi w rodzinie, prawdziwego domu, azylu, który Ci da schronienie i nie powie o niczym nikomu. Życzę Ci fantazji, ozdób Twe niebo skrzypcami, zatańcz ze szczęścia na ulicy i marząc rozmawiaj z kwiatami. Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu, pewności siebie! a przede wszysktim upragnionych DWOCH KRESECZEK!:)buziaki gratulacje wkoncu kinga p w drugiej czesci tabelki 🌼 a ja kochane mam wesle we wrzensiu i nie moge sie doczekac jak tu tak o tym piszecie;) dziewczyny jakie tu mamy zawody pryzdatne przedskzolanka, farmacja:)brawo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jetsem tylko mnie nie opierniczajcie;) wczoraj podtrzymywalam forum;)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym powiedziala tak ze: katia,mila,cathlen,kasia sa usprawiedliwione,bo od czasu do czasu cos skrobną :P a reszta to jeden wpis raz na tydzien,urlopuja sie czy co hehehehe.ale zeby nie bylo - i tak was wszystkie bardzo kocham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja uciekam na kolacje urodzinowa :) odezwe sie póxnym wiecorkiem albo jutro rano :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziewczynki smacznego!Kiniusia baw sie dobrze! i jeszcze raz sto lat ufff opiernicz mnie ominal:) oj ukladziku wieki wikei, jakos sie mijamy, odczytalas wkoncu moja iwadomosc, dlaczego mam przerwe w staraniach?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jeszcze wrocicie, bo ja sie pojawilam a wy zniknelyscie;) kiniusia ok urodiznowa kolacja, ale ukladziku prosze sie najesc i wracac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Kiniu wszystkiego najpiekniejzego i najlepszego, spełnienia marzeń!!! Ukladziku, no zapomnialas o mnie...ja w tamtym tyg sie usprawiedliwilam, bo mailam przyjaciolke w gosciach, przyjechala na tydzieni glupio tak siedziec na kompie, a tak to wieczorkami cos napisze. Nie powiem, mdlosci daja mi w kosc, ale jakos daje rade. Co do prztulanek, o ktorych pisalyscie. Ja zarowno przy perwszej ciazy jak i teraz w okolicy owulacji przutulanko bylo codziennie a nawet zdarzalo sie 2 razy. Tak to jest, jak sie ma meza tylko 3 dni w tygodniu, a przy okazji byly to te dni:) W jednym i drugim przypadku czesty seksik okazal sie skuteczny i to jak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa milunia przepraszam,internet mi ukradli i nie otwieraly mi sie wogole strony. :o a chcialam pogadac ;( kingap ups przepraszam,nie doczytalam chyba o tej kolezance:D ale ze mnie gapcio :P a kinia po kolacji urodzinowej juz nie zrobila wpisu :P pewnie nie miala kiedy hehe.no no zobaczymy co tam zmajstrowali :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sobie sama w domku,wszyscy gdzies wybyli,piesio spi,i nudze sie jak mops,i na dodatek mam przeczucie ze zadna dziewczynka nie wskoczy na forum hehe,ja to mam pecha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc układzik ja też piję kawusię,co prawda kończę juz ale jeszcze dwa łyczki z tobą ściągnę:P wzięłam się z samego rana za sprzątanie i mycie okien,także zaraz uciekam,ale odezwę się tu jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz :D Zjadłam sniadanie i wyprawiłam meza do pracy, dzis troche pózniej wyszedł bo póżno wstalismy :p katia ja tez myslałam o myciu okien ale jakos nie mam siły i checi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×