Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

dzieki ukladizk, ale dzis mi sie strasznie nie chce pracowac, mam troche pracy, ale jakos nie moge sie zabrac;) A Ty tez niedlugo znajdziesz pracke, tego zycze:) Kinusia a kiedy powinnas miec owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale co ja mu powiem, ze 'prosze mi zrobic usg bo chce sprawdzic czy miałam owulke" testy nic nie pokazały no i temperatura nie wzrosła wiec mysle ze nie było, chociaz śluz był jakis... moj gin, jest na urlopie do 10 wrzesnia a ja 9 jade na urlop... mam pecha normalnie :( ale od nastepnego cyklu biore wiesiołek juz sobie obiecałam :) i śluz bedzie lepszy i owulka tez musi byc!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ukladzik ma racje moze idz gedzies indziej zebys tylko spokojnie wiedziala czy byla owu czy nie, ja mam nadzieje ze jednak ten cykla z owulacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a co powiedz ze sie starsz i Twoj ginekolog jest na urlopie, a mialas zaobserwowac, i chce wiedzic jak to w tym cyklu jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie kinia,powiedz ze chcesz usg i juz. a czemu nie mialabys tak powiedziec? przeciez sa takie sytuacje ze jest gin na urlopie albo ze nie moze cie przyjac a jest taka koniecznosc. wiesiolek na pewno pomoze:) ale ja wolalabym sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nowy gin bedzie chciał wieziec co i jak cała historie itd... nie wiem czy chce zaczynac i opowiadac wszystko od poczatku :( przechodziłam przez to 3 razy u 3 róznych gin i kazdy z nich rozkładał rece i zlecał kolejne badania z których nic nie wynikało... dziewczynki nie gniewajcie sie ale nie chce isc do nastepnego gin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, czasem musze poudawac, ze pracuje;) Kochana o co mamy sie gniewac, jak nie chcesz to przeciez nikt cie nie zmusi, tylko chcialysmy zebys byla spokojniejsza z owu, ale jak wolisz nie to pewnie, ze nie idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wam zapomniałam napisac ze mój gin powiedział ze jezlei nie uda sie w tym ani w nastepnym cyklu to bede miest histeroskopie - czy przypadkiem nie pojawiły sie zrosty... Jestescie?????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusia po prostu miałam taki okres po stracie drugiego maluszka ze biegałam od lekarza do lekarza z nadzieje ze którys sie mna zajmie i pomoze, ale kazdy rozkładał rece bo wszystkie badania były ok i zlecli nastepne, a ja nadal tkwiłam w martwym punkcie:( wreszcie trafiłam na tego mojego przez kuzynke, on zapisał sobie wszytko co mówiałam i kazde badanie kazde pomiary ma zapisane dzieki temu jak do niego przychodze juz niec nie musze mowic bo on wszystko wie... i postanowiłam ze jemu zaufam bo takie bieganie to mnie tylko stresowałam i nie potrzebnie dawało nadziej ze 'ten akurat moze cos pomoze".... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana pojawi sie, a jak nie to przynajmniej bedzies zmiec badania i wszystko sprawdzone i wyprowadzone! Bedzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze, musi byc!! narazie sie nie stresuj! Nie mozna sie denerwowac, chociaz wiem ze to latwo mowic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie tak łatwo o tym nie myslec i si nie stresowac :( ale trzeba byc dobrej mysli, bo wiem ze zamartianie sie nie pomoze :( A układzik nam sie zmył... hm... czyzby problemy z komputerem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie kochana latwo mowic, ale naprwde wiesz ze strea i nerwy nie sa sprzymierzencem w staraniach, a wrecz przeciwnie, sprubuj ni emyslec, nie obserwowac wyszstkiego, poczekaj az Twoj gin wroci i wtedy bedziesz miala czarno na bialym, a narazie sprubuj sie wyluzowac i korzystac z pryzjemnosci,ktora towarzyszy staraniom. A wiesz ze los czasem potrafi byc przewrotny i wtedy kiedy sie najmniej spodziewasz bach!!!;) no wlasnie gdzie ten ukladzik, tak bez slowa zniknela, nie podobne to do niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila ja musze sie na chwilke zmyc, bo mam troche prqasowania 9 koszule meza ) nie lubie ale musze ;/ no cóz... ale sie pojawie niebawem :) UKLADZIK WRACAJ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczynki przepraszam was najmocniej ale mama mnie wysiedlila od komputera,bo musiala cos tam popatrzec w internecie.ma pierwszenstwo,w koncu jej komputer:) a teraz poszla i ja wrocilam.:D kinia popieram milusie i sie pod wszystkim podpisuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem :P to tak: :D ekhm heheheh 28dni.pl dla mnie jest super strona, bo zapisuje sobie tam swoje tempki, wyglad sluzu etc. itp. i widze, jak mi skacze tempka czy spada, no super. duzo informacji sie podaje, ale dzieki nim poznaje swoje ciało, niestety ma kafe wykresu zrobic nie moge :( a co do ilosci postow, to na kafe jestem od okolo 2 lat:P hehe najpierw ogolnie, potem na sluby i wesela pod tematem "slubny na czarno" do tej pory tam jest. oczywiscie tu na ciaza w naszym temacie i w temacie "Czy są kobietki które planują zajść w ciąże w najbliższym czasie?" no i jakos sie nastukalo :D jak ktoras ma konto na 28dni. pl to neich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukladizku dobrze ze wrociles:) Hej wredniaczku! Oj to widze, ze Ty tu sporo sie udzielasz!! I masz czas na te wszystkie fora?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszystkim:) kinia nie zamartwiaj się tym brakiem owulacji wystarczy ci tylko lek clo i wszystko powinno być dobrze,tak jak miała moja szwagierka 3 miesiące i jest w ciąży:D wiesz co tak szczerze to martwi mnie podejście tego twojego gina,bo ja kiedy tylko mam ochote sprawdzić coś to dzwonie do swojej lekarki i ona się ze mna umawia wtedy kiedy mi pasuje,nawet jesli nie może w dni,w kóre przyjmuje,to każe mi wskoczyć do szpitala na jej oddział i tam robi mi usg,także ja na twoim miejscu bym poszła do gina i powiedziała,że nie masz owulacji i chciałabys dostać lek który ci ją wywoła,bo wiesiołek to są tylko ziołowe tabletki na poprawę śluzu ,ale on nie wspomaga owulacji,także kinia mówię ci jak twój lekarz jest na urlopie to idź do innego,napewno jest ich kilku w twoim mieście??najlepiej jak byś dostała clo jeszcze przed kolejną @,bo ten lek bierze się od 2-6 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila - no jak siedze w pracy i sie nudze to sie pisze:D przed chwila byl szef.. dopiero z urlopu wrócił. poryczałam się.. kurde zbyt emocjonalna jestem, bo jak sie wzrusze to rycze, jak sie wkurze to rycze, bozeee. powiedziałam mu wszystko co mi na sercu lezało. wszystko, co sie dzialo jak go nie było, kto mnie wkurzyl, kto mnie zle traktował i kto najwiecej rzadzil, a najmniej robil.. oo i mi ulżyło, bo już wychodziłam z siebie, bo pracuje z takimi k**wa bałwanami ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo jestem:D:D kiniusia i układzik ja was bardzo przepraszam że wczoraj tak nagle zniknęłam ale mój M potrzebował komputer bo pisał rachunki a potem już późno było. Teraz wróciłam z pracy i jestem:D:D nie gniewacie się co???????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wredniaczku, to niezla masz prace;) ale ja dzis nie lepiej pracuje;) hahah Powiem Ci ze i ja tak do wszystkiego emocjonalnie podchodze! A jak szef zareagowal, poradzil cos na to? Hej Cathlen!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe Mila ano :D szef oprocz tego, ze sie wkurzył hehe to powiedział tylko jedno "Ale czemu Ty sie tak nimi przejmujesz, jestes przeciez od nich mądrzejsza, olej to i rob swoje" :) no i probowal dodac mi otuchy hehe odrazu mi lepiej, bo ikurde sorry, szefa nie bylo 2 tyg. to nagle jazdy zaczal rzadzic a nic nie robil, a kto musial robic? JA! grrr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musialam teraz troche poudawac, ze pracuje. A juz bym poslza do domu ytka mi sie dzis nie chce tu siedziec!!!! a jeszcze 1.5h! I wredniackzu szef ma racje, nie przejmuj sie glupkami, jestes ponad to!!!! szkod Twoich nerwow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×