Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiniusia77

Maj 2009 - starania o dzidziusia

Polecane posty

gdzie jestescie? 😭 bede beczec :( jeszcze mnie maz wkurzył :-o drze sie, skacze po tej kanapie...strzela czy nie strzela bramki... normalnie jakby miał mrówki w dupie...... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie zmywam do łózeczka, bo juz mojego to słuchac nie moge jak sie wydziera koreczki do uszu by mi sie przydały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki. Ja właśnie sącze sobie kawke. Kurde ale mnie lewy jajnik nawala!! no coś niesamowitego. heh :O nigdy tak nie miałam. wczoraj byłam na piwku z moim M. i naszymi przyjaciółmi. i troche się zdenerwowałam! kolezanka oczywiscie zaczęła się wypytywać, że niby dlaczego ja piwko pije? ja jej mowie, ze tylko jedno.. ale dlaczego miałabym nie pić? a ona "to nie jestes jeszcze w ciąży? boze tyle sie juz staracie" ja jej mowie, ze dopiero od maja sie staramy, to ona mi z tekstem "oo boze to tez dlugo, musisz isc na jakies badania bla bla bla" i wez sie tu czlowieku nie dołuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wredniaczku, nie dziwie sie ze ci cisnienie podniosło... wiesz niektórzy to nie maja wyczucia w tym co mówia :-o daliby sobie na wstrzyamnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) wredniak ja bym ja strzelila przez łeb. no ok,kolezanka niby ale czemu taka wscibska:o zero wyczucia:o kinia ty sie ciesz ze wczoraj wygralismy ten mecz bo przez pol nocy bys musiala meza uspokajac i ocierac łzy :D:D wredniaczek jajnik boli? hmm ale to chyba jeszcze nie sa dni plodne nie? mialysmy razem @,to chyba jeszcze za wczesnie na owulacje.nie mam pojecia.. a ja dopiero sie teraz wlaczylam bo musialam wyjsc do banku i do sklepu i sie spakowac troche,bo dzisiaj was opuszczam znowu:( nie wiem na jak dlugo:( tylko musicie mi obiecac ze conajmniej 20 stronek zrobicie bo jak nie to nie wyjade:P hehe bede musiala was tu dopilnowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
układziku, dziewczyny z innego topiku uwazaja, ze to juz owulka tuz tuz, napewno po tym wiesiolku!!!!!!!!! tempka mi spadla przed owu, jajnik nawala i piersi bola!! takze dzialam dzialam hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredniaczku a ty pierwszy cykl zajadasz ten wiesiołek? bo ja zamierzam od nastepnego cyklu :) Czesc Układzik :) no zebys wiedziała... jakby przegrali to by gadał i gadła i sie zalił - chociaz to tylko towarzyski przeciez :) ale sie chyba wymeczył tymi krzykami bo zasna jak aniołek :) pije kawke? która ze mna sie napije? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
women ja tez sie podpisuje po układzikiem ;) miłe osóbki są tu mile widziane :) Układzik 6 dni? długo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×