Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca...

DWA DNI WOLNEGO-MOGĘ JE USTAWIĆ JAK CHCĘ?

Polecane posty

Gość szukająca...

witam, szukam pracy w różnych butikach, głównie odzieżowe lub z butami. I chodzi mi o to, że z rozmów wynika że przysługują mi dwa dni wolnego. Czy to będzie obojętne jak je ustawię? Czy pod rząd ( np. pon i wt.) czy tylko po jednym ( np. wtorek i pt). Bardzo proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodacy powinnaś zapytać
ja pracowałam w sklepie i też mi przysługiwały dwa dni wolnego - w zależności jak kierownik grafik ustawił to raz był to poniedziałek wtorek, a raz sobota i niedziela. Na ogół są to dwa dni pod rząd. W zależności ile osób w tym butiku pracuje, różnie to wypada. Jak ty masz wolne w poniedziałek i wtorek to kto wtedy tam pracuje? Ja miałam to przesrane, że pracowałam w weekendy, a wolne miałam w tygodniu, bo moja koleżanka z pracy studiowała zaoczenie i musiała mieć każdy weekend wolny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracodacy powinnaś zapytać
moje wolne weekendy można było na palcach policzyć niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca...
mi nie chodzi o weekendy, tylko właśnie żeby były pod rząd. Jutro mam rozmowę, także się dopytam. No dziewczyny są 3 na sklepie, z tego co widziałam. Właśnie się zastanawiałam, czy to będzie kierownik ustalał, czy pracownice, ten cały garafik. Powiem Ci, że nawet bym mogła w weekendy pracować, i mieś pewne stałe wolne na dwa dni. Czyli radzisz się dopytać? A jesteś może z Krakowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×