Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asdfghjklpoi

ukradli mi tożsamość, co dalej?

Polecane posty

Gość asdfghjklpoi

... no własśnie jak w temacie.. na jednym z portali internetowych oferujących pracę podałam sowje dane - WSZYSTKIE! łącznie z peselem i numerem dowodu. niestety, głupota ludzka nie zna granic... i mam pytanie... co teraz? gdzieś to zgłosić? boję się że ktoś nabierze na mnie kredytów itp itd.. doradźcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem dokładnie, gdzie to zgłosić ale na twoim miejscu wymieniłabym dowód chociaż to może trwać trochę długo, głupotę zrobiłaś. A da się wogóle wziąć kredyt bez dokumentu tożsamości? Zawsze się zastanawiaj po dziesięć razy zanim coś podajesz czy to jest konieczne podać taka informację na tym etapie, ja się często waham nawet z podaniem telefonu, że juz nie wspomnę o dacie urodzenia i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIGMAPRO7 Raczej nie powinno byc problemów ale na przykład jak kogoś kanary złapia w autobusie bez biletu to przecież ten ktoś może powiedzieć że nie ma dokumentów podać dane autorki i juz ma gotowe problemy, chyba że kanar zrobi zdjęcie tej osobie i ja podpisze bo raczej twarzy nie zapamięta. Ja się czasem łapię za głowę jak ludzie wyrzucają takie mandaty wypełnione i nawet nie pomyślą że ktoś inny może podejść, podnieść i to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie musza być kredyty ale nieprzyjemności z tym związane mozna mieć. ten przykład z kanarami mi przyszedł do głowy tylko ale na pewno parę innych się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×