Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karaoke87

Dla tych co dorastali w latach 80tych- i 90-tych...

Polecane posty

Gość tak wlasnie bylo
zyjemy i mamy sie dobrze:) fajny filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak..to były czasy...ja pamiętam kolejki po cukier...kiełbasę czy kawę...i na początku podstawówki chodziłam do szkoły w soboty...i te zrzutki na oranżadę...każdy po łyku :-P całe dnie na podwórku i...figura do dziś....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny filmik ale
nasuwa się pytanie:skoro My mieliśmy takie fajne dzieciństwo to dlaczego jesteśmy takimi okropnymi rodzicami?Bo to przecież nasze pokolenie ma dziś ponad 30tkęi i to My pakujemy się w ten wyścig szczurów a co za tym idzie i nasze dzieci:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie czuje się
okropnym rodzicem Moj syn ma 16 lat i mam z nim dobry kontakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gianna dodaj że w soboty
wolno było chodzic do szkoły " na kolorowo " taaaakkk cały dzień na podwórku i gruźliczanka z saturatora , nikt nie miał komórek a jednak jakos potrafilismy sie zorganizowac aby pójść gdzieś całą paczką ehhh.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny filmik ale
ja nie mówię,że mamy zły kontakt z naszymi dziećmi.Chodzi mi właśnie o różnice w naszym dzieciństwie a ich.Mam właśnie takie odczucia,że ich jest o wiele uboższe w wiele doznań przez tą komercjalizację naszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze zaważyłam
ja nie mam dzieci i mam święty spokój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhgfhfgfghf
Ja mam 19.Dorostałam w latach 90.Faktycznie było tak, jak na tym filmiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie czuje sie
" fajny filmik " jak masz na imie bo nie wiem jak sie do Ciebie zwracac ? Ja jestem Ew Zgadzam sie że nasze dzieciaki są w pewnym sensie uboższe , nie znaja podwórkowych wyliczanek , zabaw w dwa ognie , gry w klasy itd .. Ich zycie popołudniowo-wieczorne to świat wirtualny ale.... świat pędzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny filmik ale
Ewa-właśnie o to mi chodzi.Wiem,że świat pędzi,rozwija się ale to My dorośli mamy wpływ na to jakimi ludźmi będą nasze dzieci.Właśnie przez to,że tyle czasu spędzają w tym wirtualnym świecie nie do końca sobie radzą w realu.Nie potrafią tak jak my zaprzyjaźnić się szybko z innymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskakiwaczka
Ja mam zaledwie 15 na karku, ale moje dzieciństwo zachacza o lata 90' W tamtych latach było fajnie - całe dnie na podwórku, można było sobie lepiej zorganizować czas niż komputer czy komórka. Pamiętam, że jeszcze przez jakiś czas mojego dzieciństwa były orenżady z butelki szklanej, jakie to było dobre i jak każdy miał to się dzielił ze wszystkimi, wszyscy z jednej butelki :) Niestety gdzieś to potem przemineło, niewiadomo gdzie, zostało zdmuchanięte jak kurz... bezpowrotnie... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyczka, fajna ale nas kurva nie dotyczy, my mieliśmy Generała , stan wojenny, a teraz co niektórzy mają mają luki w pamięci.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
było ciekawiej i więcej mozna było zobaczyć bo majtki mogły w tamtych czasach kupić na talony tylko kobiety mające zaswiadczenie , że pracują na drabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość videopodchody..
Wydaje mi sie ze my mielismy wieksza wyobraznie-nie bylo takich zabawek jak teraz,komputerów itp....a mimo to dnia brakowalo zeby dokonczyc zabawy:)Nie pamietam zebym jako dziecko sie nudzila-zabawy w podchody po calym osiedlu,wojny miedzy blokami,budowanie szłasów z "patyków",zakopywanie skarbów:)ech to byly czasy...Ludzie ogolnie mieli wiecej energi. Ogladanie robin hooda czy niewolnicy izaury cała rodzinka:) Ciesze sie ze moi rodzice na mnie nie chuchali-dmuchali,tylko gdy sie przewrocilam mowili"poboli i przestanie"...pozdzierane kolana czy podrapane rece od wspinania sie po drzewach czy innych ustrojstwach byly normalne.Tak sobie wlasnie mysle...moja i moich przyjaciol w burzawe letnie dni najlepsza zabawa bylo-pluskanie sie w wielkich kaluzach:)jaka to frajda byla:)...od tamtych czasów nie widzialam dzieci bawiacych sie w ten sposob(moze to z nami bylo cos nie tak?) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie czuje sie
hahahaha Miś Czarodziej dobre ;) " fajny filmik " cóż moge Ci powiedzieć , musimy rozmawiac z naszymi dziecmi jak najwięcej i jak najczęściej , głupie pytanie " co w szkole " to stanowczo za mało.. My świata nie zmienimuy , żyjemy w odgórnie narzuconych zasadach , nakazach , modzie , standartach .. nie mozna stac sie odludkiem tylko dlatego ze nie akceptujemy współczesnej formy życia Mnie osobiście troche żal że gdy byłam w latach 80tych nastolatką to było takie zacofanie , wstyd , ogólne tabu na pewne sprawy... Teraz dziewczyny są świadome swojej kobiecości , swojego ciała i urody ,,,,, nas to ominęło W szkołach były stylonowe fartuchy i kazdy miał te same pepegi , raz w sobote ukazywała sie gazeta Filipinka albo Na Przełaj w której to tematy nas młodzież interesuj ące -- omijane były szerokim łukiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trusski
a ja lubialam no to FRUGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie czuje sie
a ja lubiłam oranżadke w proszku sypaną wprost do buzi powstawała wtedy ogromna różowa piana :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość videopodchody..
vibovit...boze ile ja sie tego najadłam:) napoje w woreczkach. kogiel-mogiel z kakao ...to byly łakocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Patrzy się na to z nostalgią, jak na oranżade w proszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Nie było stringów, łysych cip i tipsów ;) HeHe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie czuje sie
Visolvit był lepszy bo musujący ;) hehhh Te napoje w woreczkach chyba barwione były plakatówkami ;) ale i tak miały w sobie mniej E niż dzisiejsze serki czy słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecialy fajne programy dla dzieci :) Ja przy śniadaniu oglądałam Domowe Przedszkole. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
5-10-15 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie czuje sie
... siedze sobie cichutko w zaroślach i słysze takie głośne chrumkanie .. patrze a tu dzik .... -------> Zwierzyniec ( poniedziałki chyba coś około 16tej ) i opowieści nie z tej ziemi Pana z wąsami ubranego w stroju gajowego ;) heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
To jeszcze ZIARNO do kompletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie czuje sie
w imię ojca i syna aleś wymyślił :> to już wolę Piątek z Pankracym " lapy lapy cztery lapy lalala " ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość URSUS C330
Pan Tik-Tak Pan Tik-Tak ;) Lepiej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×