Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość answerr

ZYLAKI nie ZYLAKI?

Polecane posty

Gość answerr

Witam mam 18 lat . W grudniu po kąpieli rodzice przez przypadek zobaczyli u mnie prześwitujące żyły na łydce , zgłosiłem się do lekarza 1 kontaktu w przychodni , pani badająca mnie spytała od razu czy ćwiczę na siłowni albo na nogi coś bo mam niesamowicie umięśnione , odparłem że coś tam jazda konna , piłka czasem i tyle. W kwietniu udałem się do chirurga naczyniowego , ten spytał mnie gdzie ja widzę tu żylaki pokazałem mu wystającą żyłę ledwo widoczną idącą po udzie w dół od wewnętrznej strony ( prosta żyła nie poskręcana ani nic , tylko widoczna bardzo ). Zrobił USG dopplerem nic nie powiedział na temat przepływu krwi , moja mama która była wówczas ze mną widziała na ekranie że przeływ jest bardzo dobry .. gość powiedział że są początki żylaków . Przepisał podkolanówki przeciw żylakowe leki itp. Brałem leki bo , nie kupiłem jedynie tych podkolanówek bo lato i bym sie ugotował w nich. Kazał przyjechać za 3 miechy do kontroli , No i nastała końcówka maja , przez 3 dni nie mogłem spać nogi mnie strasznie bolały , pojechałem do szpitala , lekarz przyjmujący przepisał mi tam jakieś lekki , ból się zmniejszył . W końcu moja mama stwierdziła że umówi mnie do lekarza chirurga naczyniowego . Pojechałem prywatnie do polecanego bardzo chirurga naczyniowego prywatnie do Rzeszowa. Pan kazał ściągnąc spodnie i skarpetki. Badał mnie takim dziwnym urządzeniem wyglądającym jak długi długopis i do tego miał słuchawki takie do osłuchiwania i do tego jakąś mazią taka wysmarował mi miejsca w pachwinie , w kolanie i w kostce i przykładał to urządzenie . PO zbadaniu wydał wyrok ... jest pan zdrowy , nie mam refluksów nie cofa mi się krew. Zdziwiło mnie to bardzo , ponieważ żył mam więcej niż miałem wystających , nie są one poskręcane tylko proste żyły od kostek do uda . Pytałem sie go z kąd tak mi żyły wychodzą to on powiedział że jednemu tak widać żyły drugiemu nie , i to niemożliwe że mnie żyły bolą , bo jak stwierdził żyły nie bolą. Stwierdził że mam mało chyba tłuszczu pod skóra i dlatego mi widać je . Faktycznie na nogach mam tak jakby skórę i mięsnie . Można powiedzieć że moge łapać sobie żyły ... Dziwi mnie to że tak bardzo zaczeły wyskakiwać mi te żyły coraz więcej i ten dziwny ból . Myślicie że może mieć to wpływ że mniej więcej od 9 roku do 16 byłem bardzo gruby w wieku 16 lat ważyłem 104 kg przy 174 cm wzrostu . W ciągu 1.5 roku schudłem 22 kg . Czy możliwe by aż tak widać było mi żyły ?? [img32.imageshack.us/img32/2023/dsc01120o.jpg] proszę tutaj widać . Dotyczy to lewej i prawej nogi , z Tym że na lewej jeszcze na udzie jest widoczna od wewnątrz . I zastanawiający jest ten ból taki dziwny jakby mrowienie w kostkach , i ból łydek , możliwe że to jest że przez to że w ostatnich miesiącach praktycznie się nie ruszałem ?? co myślicie o tych żyłach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×