Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hehlucca

Gdzie można wystawić przedmioty handmade?

Polecane posty

Gość hehlucca

Robię biżuterię, maluję obrazy (olejne, akryle, akwarele, pastele), robię różne drobne upominki, prezenty (obrazki, ramki) dla dzieci, kartki okolicznościowe, albumy slubne i komunijne, na chrzest.... ale nie wiem gdzie mogłabym to ludziom pokazć i... może zarobić parę groszy... Próbowałam wystawić w wylęgarnii.pl, ale pisałam kilka razy i wydaje mi się, że tam jest jakaś zamknięta klika tych samych osób, bo nie odpisali ani razu więc nawet nie moge nic wystawić Nie wiem gdzie mogłabym jeszcze... może allegro, ale niestety chyba nie stać mnie na wystawienie tylu rzeczy, bo z tego co wiem to za wystawienie trzeba płacić. Macie jakiś pomysł, gdzie mogłabym wystawić swoje rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomber
Normalnie, na aukcjach internetowych i przez ogłoszenia. Opłaca się to robić przez serwisy takie jak Ogis, a jeśli masz to wystawione na allegro, to przecież ten serwis możesz zintegrować z allegro i wtedy ogłoszenia będą się zasysały automatycznie i automatycznie też pojawiały. Czy tak nie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupowałam rękodzieła szydełkowe pani Kasi Dewald to po prostu zamówiłam z jej strony www.atelierkade.pl więc myślę że możesz pomyśleć podobnym schematem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×