Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

laura_0307

Pomysly na obiady

Polecane posty

Hej Kobitki i Panowie 🖐️ macie moze jakies fajne pomysly na niskokaloryczne obiady? ograniczam ilosc kalorii wiec wszystko plywajace w pluszczu odpada :( aha i nie jem podrobow i owocow morza (rybki chetnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupy sa niskokaloryczne oczywiście bez żadnych smalców pływających i mącznych krochmalów teraz mogą być chłodniki, botwinkowa, jarzynowa (tej akurat nie jadam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa dzieki :) zupki uwielbiam i ciagle robie - obecnie jestem na etapie milosci do grochowej i ziemniaczanej - bez zadnych zageszczaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam dania na parze - jesli masz parowar, jesli nie to garnek z woda i sitkiem. mozna niemalze wszytko ugotowac - miesa, warzywa - mozna pofantazjowac, a do tego zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka mala
warzywa balnszowane,duszony drób, ryba folii, kasze, makaron ..masz całe strony internetowe na ten temat``zeby chudnąć rosądnie tzreba jesc 5 razy dziennie mełe ilosci, uniac owocow i słodkich sokow...Teraz jest sezon na nowalijko wiec duzo róznych sałat i biały ser ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) jem czesto i male ilosci plus sama wszystko gotuje bo tu (Anglia) produkty sa naladowane paskudztwani, sola i tluszczem jesli znacie jakies fajne przepisy to prosze pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka mala
ja osobiscie gdzy jest ciepło i mam ochote na cos lekkiego to robie sałate lowdowa, ze swieżym ogórkiem,duzo kopru i serek feta, mozze byc pomidor itp...troche octu winnego i uzywam oliwy z pestek winogron , bo ma łagodny posmak..robie całą miche i ewentualnie do tego chlebek ryżowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka ale mi smaka zrobilac ;) koncze prace za 2 godziny i jade do sklepu po fete i salate lodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka mala
no bardzo lubie jeszcze szpinak...tu masz całe mnostwo przepisów..http://szpinak.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka mala
mozesz tez spokojnie piec mieso w foli, apotem dodawac do takiej zielonej sałaty..to fajna przekaska na lunch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za szpinakiem nie przepadam :( ale wszystkie inne warzywka jem no oprocz cukinii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po pracy robie salatke z feta :) a na kolacje zrobie sobie chuda wolowine z chili a jutro weekend wiec dieta ma wolne i jem co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grrrrrrrryyyyyyyy
a ja polecam truskawki zmiksowac z jogurtem i miodem zjesc z makaronem :) lekkie smaczne iz drowe!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na truskawki poczekam jak pojade do Polski bo tu sa bez smaku i dosc drogie :( a ja tak kocham truskawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka mala
tak ale kaloryczne, bo miod i truskawki maja kalorie..chyba ze potem duzy spacer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987456
Truskawki zdrowe :) uwielbiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd mam blender, to w sezonie truskawkowym, potem malinowym codziennie robię shake'a bardzo prostego - truskawki, cukier, mleko (w wersji bardziej ekskluzywnej - miód zamiast cukru) na chwilkę do lodówki i na upały jak znalazł no, może nie dzisiaj ;) czasem mam to zamiast kolacji, którą i tak jadam rzadko/późno/wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa ja sobie robie smoothie - owoce mrozone lub swieze (truskawki, maliny, jezyny, banan zmiksowane z sokiem pomaranczowym lub ananasowym - pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMMM wez maselko albo oliwe-maslo lepiej. Pora pokroj w plasterki rozstrzep smaz na tluszczu ok 10 minut. Zoltko zmieszaj z niewielkailoscia bialego wina ( wytrawne lub polwytrawne). Pomieszaj dus ok 5 minut. Na to poloz sandacza pokrojonego w dzwonka( ja doprawiam sola ziolowa curry szczypta chilli i bialego pieprzu). Dus 10 minut max. Do tego makaron szpinakowy i surowczka smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×