Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylkoprawda1

uciekac od pekao - programy rozwojowe

Polecane posty

Gość tylkoprawda1

radze wszystkim chetnym niech sie dwa raz zastanowia czy chce brac udzial w programach rozwojowych banku pekao sa. selekcja do tego rodzaje programow jest bardzo duza cv lm pozniej rozmowa przez telefon nastepnie assesment center pozniej tzw wywiad rozszerzony a na koncu rozmowa z bezposrednim przelozonym. Dostaja sie naprawde nieliczni. I tym osoba starannie wyselekcjonowanym marnuje sie czas! szkoli sie ich a pozniej ma sie ich gleboko w ... program ok, ale bez przyszlosci, jeszcze raz ostrzegam majac na celu wasze dobro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a inne
a słyszał może ktoś jakieś opinie o innych tego typu programach? Nie tylko w Pekao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoprawada1
m.in. o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a inne
kurcze fajnie wyglądało:) Ja generalnie dostałam się do pewnego programu rozwojowego, ale do innej firmy...No i ciekawe jak będzie, mam nadzieję, że inaczej. Swoją drogą dziwne to, najpierw inwestują w pracownika, a potem go olewają;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ursysus
pekao i te programy to tragedia. selekcjonuja najzdolniejszych a pozniej nic ciekawego im sie nie proponuje. Obiecuja tzw gruszki na wierzbie, aby zwerbowac najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbala2
Dziwne to troche, co piszecie, bo jak czytałem na portalu pracy gowork.pl/opinie_czytaj,624 to raczje wszyscy sobie te programy chwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×