Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ziiiółko

Pyt.do dziewczyn ,które miały peeling kawitacyjny

Polecane posty

Gość Ziiiółko

Mam duże wątpliwości co do dokładności kosmetyczki ,która robiła mi ten peeling. Mam pyt.czy kosmetyczka do robienia tego peelingu używała jakiegoś specjalistycznego żelu czy tylko wody mineralnej jak to miało miejsce w moim przypadku? Jak wyglądała Wasza cera po takim zabiegu? ,moja niestety pozostawia wiele do życzenia; nie do końca jest gładka:/ , miejscami np.na nosie mam ślady lekko zdartego naskórka Sama nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziiiółko
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina1990rok
powiem ci ze na tym forum czasem trudno uzyskac od kogos odpowiedz ma sie poczucie ze pisza tylko miedzy soba a innych olewaja niestey ci nie pomoge bo nigdy nie bylam u kosmetyczki zebyt zrobic peeling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm hm hmmmmmmmmmmmmmm
moja cera wyglądała super:) kosmetyczka użyła wody mineralnej a na koniec dała ampułkę normalizującą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie używa się różnych preparatów do robienia peelingów tego typu. Czasem może nam się to wydawać dziwne, ale jak się potem okazuje najprostsze rozwiązania są najlepsze. Dobrze jest się wcześniej upewnić, jak wygląda zabieg, żeby w razie czego móc zareagować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×