Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zauroczona bardziej...

Fatalne zakochanie - On jest Księdzem

Polecane posty

Gość zauroczona bardziej...

Postanowiłam założyć nowy topik dotyczący zauroczenia, zakochania do mężczyzny, który jest Księdzem. Wiem, że są podobne topiki o tej tematyce, ale na jednym jest mowa o już istniejących związkach, a na drugim jest mowa tylko o zauroczeniu. Wiem, że jest dużo kobiet przeżywających podobne rozterki - czy jest to w porządku, czy tak można i dlaczego akurat mnie to spotkało ? No cóż serce nie sługa. Nie chcę słuchać żadnych umoralnień, bo to na nic. W związku z tym mam prośbę do wszystkich osób, które będą czytały ten topik a nie będą miały nic wspólnego z tym uczuciem, aby niepotrzebnie nie bruździły - PROSZĘ :) Do niedawna nie sądziłam, że może mnie spotkać coś takiego, tym bardziej, że nie jestem nastolatką . Jednak prawdą jest, że miłość zaskakuje nas w różnym wieku. Zaskoczyło mnie uczucie do człowieka, który jest Księdzem i nic na to nie poradzę :( Czy powinnam bronić się przed tym uczuciem - myślę, że nie !!! On oczywiście nic nie wie, co ja do niego czuję. Zapraszam do rozmowy Panie, które mają podobne rozterki, może wspólnie się powspieramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×