Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Domeq

161cm i 59 kilo

Polecane posty

Gość Domeq

Waze 59 kilo przy wzroscie 161 cm,nie wiem czy to duuzo za dużó cyz tylko troche a jak wy sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkiee
wg mnie to za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jaką masz budowę
tzn czy jesteś grubokoścista itp. ja ważę tylko 1 kg więcej od Ciebie ( 60kg) przy 162cm wzrostu ale jestem w połowie 8. miesiąca ciąży :) i wydaje mi sie że jestem Mamutem.. hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awer
Jak dla mnie to duzo. Ja mam 163 i waze 48 i za h nie moge schudnac, bo mam tak zjebany metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenakompulsywna
Ja mam 160cm i ważę 56 kg, niestety jestem gruba. Nie jest to moja fanaberia, bo często słyszę, że powinnam trochę zrzucić. Zależy jeszcze od budowy, ale i tak 59 przy 161 to nie bardzo. Przy naszym wzroście powinno się oscylować wokół 50 kg +- 2 kg. Jakie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?? mam 57kg przy 160cm i codziennie słyszę,że mam super figurę! mam biust 75D (i rośnie ;]),trochę większy tyłek,kobiece zaokrąglenia...ale w życiu nie powiedziałąbym,że jestem gruba! tak jak wspominałam,niemalże codziennie miewam komplementy dotyczące mojej figury. a mój chłopak nie może się odkleić. zadowolona w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKAKAKAKAKAA
160 cm i 58-59 przytylam ostatnio ok 4 kg nie moge sie na siebie patrzec i wzielam sie za odchudzanie wiele osob twierdzi ze dosc duzo przytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenakompulsywna
zuzioolek & brzydula jaki obwód talii, bioder, uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tylko czytam
mam 158cm. i waze 55kg. niby wszyscy mówią,ze wyglądam bardzo dobrze a ja chwilami czuje sie jak słonica, chciałabym schudnać ale mam jeden powazny problem-UWIELBIAM SŁODYCZE :-(. ALE jeśli ty czujesz sie ze swoja wagą dobrze to co cie obchodzą opinie innych, ludzi nigdy nie zadowolisz, dla jednych zawsze będziesz za gruba a dla innych za chuda.....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 161 i waze 69kg
:o moje wymiary to 98-78-95 slysze komlementy, ale przez efekt kontrastu, po prostu schudlam, tak, kiedys bylam jeszcze wieksza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka driada
ja mam 60 i 176 wzrostu ale generalnie to z waga bywa roznie...miesnie w koncu waza wiecej niz tluszcz... nie sugeruj sie cyferkami na wadze tylko cyferkami w obwodzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka driada
bardzo dobra wymiary brzydula :)) jesli jeszcze masz kolo 90 w biuscie to wogole perfect :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miescisz sie w normie
a jest rozna budowa ciala i razcej wymiary i proporcje sie licza , a nie kilogramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydula masz super wymiary
ale szczerze, to na fotkach wygladasz na wieksza, choc te co teraz masz w stopce sa calkiem ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 162 cm i 59 kg. W zeszlym roku wazylam 55-56, ale tak jakos sie rozroslam, a co najciekawsze ciagle slysze ze schudlam i ze dobrze teraz wygladam :-) sama tez sie sobie podobam, tylko gdyby jeszcze tak te dodatkowe kg szly mi w piersi... ;-) ale mysle ze jezeli masz fajna budowe ciala to twoja waga nie jest zla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenakompulsywna
Brzydula ja mam 65- 66 w talii i 94- 95 w biodrach, czyli podobnie. Ale biust mam mały, więc u Ciebie na pewno lepiej to wygląda, bo jesteś proporcjonalna. Ja z siebie nie jestem zadowolona, ale jeśli Ty jesteś z siebie, to najważniejsze :-). Na zdjęciu niewiele widać, bo masz sukienkę maskującą brzuch i biodra ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saefjs
to ja mam 65 talie/95 biodra i 100 biust i sie czuje zbyt kragla....no tyle,ze mam 180 wzrost....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenakompulsywna
saefjs oprócz biustu masz genialne wymiary jak na 180cm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xenakompulsywna jestem zadowolona chociaz pewnie w biorach,udach moglabym miec mniej.Pracuje nad tym:P Kiedys wazylam jakies 40 kg wiecej wiec teraz jest calkiem dobrze:) Najczesciej chodze w sukienkach bo najlepiej w nich wygladam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×