Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoswiadczona1234

niedoswiadczona-minetka

Polecane posty

Gość niedoswiadczona1234

czy wszyscy faceci lubia ja robic? dla mnie to jest troche oblesne. co oni w tym widza? dziewczyny jak wy sie zachowujecie jak facet wam ja robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odlatujemy
echhhh ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadycav
widać że jesteś niedoświadczona i jeszcze nie dorosłaś do minetki:) co faceci w tym widza? hahaha, ja to robię z miłości i w ten sposób dostarczam jej przyjemności... I dla mnie to nie jest obleśne, bo jak mógłbym się brzydzić swojej dziewczyny... to nie normalne;/ A nie wszyscy faceci lubią robić minetki, więc jeśli twój facet lubi to ja bym sie np cieszył:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oblecha wstrętne
i pocałuj tu potem takiego bleblelbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona1234
no wlasnie caluj sie tu z takim co juz zaliczyl kilka kobiet i kazdej robil minietke. zreszta z tego co tu czytam na forum to akurat sek pod kazda postacia nie zawsze wiaze sie z miloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadycav
całuj taką co każdemu robiła loda i miała spermę w buzi... Fuj!!! Mało oleju macie w główkach:D Ja nie miałbym żadnego problemu z pocałowaniem dziewczyny która miała peniska w buzi kiedyś tam het het przede mną. Przecież chyba ma czystą jamę ustną, bo ja np zęby myję po każdym posiłku, więc nie mam problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne tylko ze choroby
przenosza sie w taki spoob bardzo szybko i nic nie da ze ktos umyje zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shadycav
aha, no tak...Tylko ja nie robię minetki po dniu znajomości:P Ani po tygodniu, ani po miesiącu:) Najpierw trzeba się dobrze poznac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala pyta
minetka to taka krolewska sztuka to tak jak kot podchodzi do kota a ten mu oblizuje tylek. No wiesz mozesz sie poczuc ze jestes prawdziwym zwierzatkiem. Wspaniala rzecz, w daleszej kolejnosci jest seks ze zwierzetami. I nie pytaj sie co ludzie w tym widza! To jest modne i kazdy musi to zaliczyc bo inaczej czuje sie niedowartosciowany przez swiat. A nikt nie chce byc odmiencem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorąc pod uwagę
że większość kobiet doświadcza orgazmu łechtaczkowego, żal mi tych, które nie mają robionej minetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjooj
Nie jest prawda że każdy facet się nie brzydzi bo sa tacy co się brzydzą I oj dziewczyna nie chiałabys trafić na takiego co się brzydzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od minetki do orgazmu to panowie dłuuuuuga droga. a wam się wydaje że to takie banalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna kitka
No może to byłoby fajne gdybyście to umieli robić i płukali sobie potem paszcze lizolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wcale ze nie
od minetki do orgazmu krotka droga, ale w wykonaniu mojego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale powiedzcie co faceci
w tym lubia? przeciez nie uwierze w to ze robia to tylko i wylacznie dla kobiety zeby jej bylo dobrze bo w to akurat nie uwierze ze sie tak poswiecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mineciarz
Po pierwsze uwielbiam widok mojej kobiety jak odlatuje i jeczy podczas minetki... podnieca mnie to i tyle. Po drugie zdrowa, wygolona cipka pachnie seksem,namietnoscia itp. i jak nie ma przerosnietch war sromowych to jest piekna ;), i to tak samo z siebie wychodzi ze nie wiadomo kiedy i zaczyna sie strzelanie minety :P (I)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×