Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

812

3 miesiące bez Ukochanego.

Polecane posty

Gość suzanka83
ja będe sam przez 2 :( tragedia w dodatku na całe wakacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzanka - ja też.. do 1 września:( a co z Twoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no w twoim
wieku to bedzie prawdziwa próba :-) powodzenia i wytrwalosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim wieku?:D a skąd wiesz ile mam lat?:P dziękuję :* no ja do 1 września więc masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no w twoim
jak to z internetu :-) tam jest wszystko i o wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 812ycze Ci
wytrwałości.I nie bał sie Cię tak zostawić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no w twoim
no a jak sie jest w liceum to sie ile ma :-) a dokładnego wieku nie zdradze bo to nieładnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj się, mojego nie ma 16.05-12.06 i jakoś jeszcze żyję... i sobie ten czas leci, powolutku, ale nagle z dwudziestu kilku dni zrobiło się jedenaście :) głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapomniałam dodac, że kontakt też mamy średni - jeden krótki sms na 3, 4 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolokioiiiii
a ja jestem bez mojego od polowy marca do polowy lipca.przyjedzie na 2 tyg. i znow wyjezdza.na 5 miesiecy.Fajnie co nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
face down - no to miesiąc.. i jednak macie kontakt.. My raczej nie bedziemy mieli.. zależy czy uda mu sie jakos odezwac.. ale silna jestes:* Licealistką nie jestem:P kolokioiiiii - strasznie Ci współczuję.. tyle bym nie dała rady..:( chciałabym, żeby już więcej nie było konieczności wyjazdu. Strasznie tęsknię mimo iż 24 godziny temu się żegnaliśmy.. nie potrafię sobie wyobrazić co bedzie później.. bo zawsze jak papużki nierozłączki.. przez ponad 3 lata może nie odzywalismy się do siebie ogólnie z 2 tygodnie.. biorąc pod uwagę kłótnie i wszystkie ciche dni (mało ich było). Bez siebie obumieramy, gaśnie w nas taka iskierka szczęścia i zapala się ogniwo tęsknoty, samotności..:( 812ycze Ci - dziękuję:* a co do tego czy się bał hmm, on może być pewien, że nie ma możliwości, żebym go np. zdradziła i wie to. Myśląc o nim nie potrafię myśleć o innych. Mimo, iż już te 3 lata nam stuknęły razem;) to z każdym dniem coraz bardziej się kochamy.. Ja się troszkę boję o niego, ale ufam mu. Tak chciałabym już wrzesień..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet zasnąć nie mogę.. bo brakuje mi jego bliskości:( no nic.. może idę się położyć, najwyżej włączę jakiś film i jakoś zasnę. Dobranoc kochane:* Dziękuję Wam za podnoszące na duchu wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×