Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wrozka chrzestna

27 t.c. i nadal miękki brzuch,to normalne?

Polecane posty

Witam, jestem w 27 t.c i nadal mam miękki brzuch. Wszystkie moje znajome zawsze miały twarde brzuchy i naciągnięta skórę na brzuchcach w ciązy a ja nadal mam miękki. Pępek jeszcze nie jest wystający tylko nadal schowany do srodka. Mała rośnie zdrowo, lekarz mówił, ze jest nawet większa niż powinna, ale martwi mnie, ze nadal brzuch jest miękki. a jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruska lallla
ja się nie znam, ja jestem w 30 tc brzuch mam twardy jak skała, pępek schowany, ale myślałam, ze źle że twardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruska lallla
ale jak się dziecko ładnie rozwija to co sie przejmujesz a jestes przy kości czy szczupła? możesz mieć tez jakoś głeboko macice osadzoną, moim zdaniem nie ma co się przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch jak jest miekki to jest bardzo dobrze,twardy brzuch moze swiadczym o skurczach macicy...Tak mi sie wydaje. Jak z dzidzią jest ok to napewno jest dobrze... Nie przejmoj sie na zapas,a najlepiej zadzwon do swojego gina i go zapytaj,tutaj otrzymasz ze skrajnosci w skrajnosc odpowiedzi,czyle ze u jednej to bylo cos strasznie zlego a u innej nic takiego ;) Bedziesz spokojniejsza pytajac gina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ciągle raczej twardawy, nie odczuwam żadnych skurczy i lekarz mówi że wszstko jest w porządku. nie straszcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miałaś więcej tłuszczyku, to pępek nigdy, nawet w 9 miesiącu, nie zrobi się płaski, normalne ;) Wszystko zależy od ilości tkanki podskórnej. Ja też jestem w 27 t.c. i jeszcze mi się pępek nie spłaszczył, ale nie uważam żeby to było powodem do zamartwiania się ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rena23
ja jestem w 32 tc , dwa tygodnie temu zaczął mi twardnieć brzuch i wylądowałam w szpitalu na kroplówkach, więc wydaje mi się że jeśli brzuch masz miękki to jest bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 30 tc i u mnie
dokladnie wyczuwam gdzie synus w danym momencie siedzi i strona, po ktorej siedzi jest zawsze twarda (mozna wyczuc pupke lub plecki), natomiast druga strona jest miekka, dlatego wydaje mi sie, ze skoro brzuszek u ciebie jest miekki to znaczy, ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch powinien byc miekki!twardy brzuch jest przy skurczach a w tak wczesnej ciazy czeste skurcze to duuuuuuzyyyyyyy problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbnbm
ja mam miękki i cieszę się z tego.Twardy brzuch to czasami kłopoty a na te nie mam ochoty.Jeśli byłaś przy kosci to będziesz miała miękki do końca,bo masz tłuszcz nad macicą.Pępek nie zawsze jest wystający.Ja miałam w 2 ciążach wklęśnięty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 27 tc i też mam miękki i ma być miękki chyba że dziecko mocno w pewnym miejscu napiera :) twardy jest oznaką skurczu macicy i warto wtedy wziąć no spa i odpocząć. pępek też mam wklęsły bo nie wszystkim wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie chrzanić
po pierwsze jak brzuch miękki, to źle nie jest, jak twardy też normalne, zanim zaczniecie straszyc to raczcie się douczyc, nagle twardniejący brzuch to jest źle, a jeśli ktoś ma permamentnie to taka jego uroda, ja dwie ciąże miałam brzuch twardy non stop nie były to zadne skurcze, urodziłam w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikado.m
wg mnie tez nie masz sie czym martwic wszystko zalezy ile kto ma tluszczyku ;) moja sasiadka jest ciut przy kosci , jest w 31 tyg ciazy i brzuszek jest bardzo miekki, z przodu troche tluszczyku, wiec ciezko zeby wymagac zeby zrobil sie twardy dopiero jak jej twardnieje-ma skurcze przepowiadajace to da sie wyczuc-raz sama mi pokazywala jak jej sie napina brzuszek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta209
Hej ją dokładnie nie wiem czy jestem w ciąży ale mienkki brzuch to jest ok moja siostra też miała i mały jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pepka to jeśli masz wklesly a nie wypukly to nie będzie odstający:) resztę konsultuj z lekarzem. ja mam tylko czasem twardy. przeważnie jest miękki a zaczął mi się 31tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twardniejacy a twardy,zwarty
czy napiety to dwie rózne rzeczy. ja mam dosc twardy, a nie rozlazly. jak sie poloze i rozluznie to jest mięciutki. jak stoję czy siedze to jest twardszy, ma konkretny kształt, nie rozlewa się. ale jak ucisnę to jest dość miękki. taki sprężynujący. A jak zacznie się napinać i twardniec macica przy BH to czuć róznicę, robi się jak skała, pod palcem sie nie ugnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×