Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kanapka z masełem czosnkowym

czy powiedzieć wcześniej, że nie będę chciała przedłużyć umowy?

Polecane posty

Gość kanapka z masełem czosnkowym

19. czerwca kończy mi się umowa, na 90% wiem, że pracodawca będzie chciał ją przedłużyć (znam jego plany, etc.), ja natomiast nie będę chciała już tu pracować, m.in. ze względu na bardzo niskie zarobki. Pracujemy na \\\"normalnej\\\" stopie- bez żadnych spięć, formalności itp. Nie wiem, czy mam mu wcześniej powiedzieć, że nie będę chciała przedłużyć umowę? Czy trzymać to do 19.? Jak to było w Waszym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z masełem czosnkowym
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czosnek z masłem
a czy chciałabyś aby pracodawca poinformował Cię wcześniej o zamiarze nieprzedłużania z Tobą umowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vb opak
A czy pracodawcy postepują fair-play i informują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdetfrhyuk
Ja swojego poinformowalam na dwa tygodnie przed koncem umowy. bylo ok, nikt na to nie zwrocil wiekszej uwagi, ale szef wszystkich szefow wzywal mnie 3 razy na rozmowe majaca mi wskazac, ze robie blad. nigdy nie wiesz kiedy kogos spotkasz na swojej drodze, po co palic za soba mosty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z masłem czosnkowym
Chyba też poinformuję 2 tyg. przed końcem umowy... tak będzie bardziej fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość się mi wydaje
myślę że powinnaś powiedzieć, tak będzie fair, zwłaszcza że piszesz że atmosfera jest ok. Może będą chcieli znaleźć kogoś na Twoje miejsce - a na to też trzeba trochę czasu. Skoro jesteś prawie pewna że Ci przedłużą to powinnaś im powiedzieć. Któryś z przedmówców napisał - "A czy pracodawcy postepują fair-play i informują ? " Nie traktujmy pracodawców jako jakichś tyranów którzy z nikim się nie liczą. Owszem jest masa firm - zwłaszcza dużyc -w których pracowników traktuje się jak bydło ale to nie zawsze jest reguła. Przedsiębiorcy też zmagają się z wieloma problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna fajna
a może jak powiesz wcześniej, to zdecydują, żeby dać ci podwyżkę, żebyś została :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×