Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kocyk

Dwudziestolatki- jak się ubieracie?

Polecane posty

Chłop mi dzisiaj powiedział,że powinnam zacząć ubierać się bardziej \"dorośle\" :o Aż mi się przykro zrobiło.A jeśli już on to stwierdził to znaczy,że jest bardzo żle i wyglądam jak idiotka. Jak wy się ubieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pod góre :O nakupywałam ciuchów na czas \" jak przytyje\" i teraz nie ma w czym chodzić :O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujdzie w tłumie
powiedz mu, że jak chce dorośle ubraną to niech szuka wśród 50-tek, chociaż może 50-tki obrażę każdy ubiera się tak jak lubi i już ja ma 3o-tkę a ubieram sie sportowo i nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi, zę coś jest nie tak trzeba tylko mieć trochę gustu i umiaru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakurzejłapce
zgadzam się z poprzednia wypowiedzią.... Ubrac się wygodnie i stosownie do sytuacji. www.e-lover.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo,że stosownie do sytuacji, przecież nie ubiore się jak klaun na rozmowe o pracę np. Ale mówię o ciuchach na codzień. Strasznie mi się przykro zrobiło :( Zawsze \"oh ah,jesteś taka urocza\" a dzisiaj \" jak stałaś w kolejce na poczcie to tak na ciebie spojrzałem i powinnaś się zacząć inaczej ubierać\" :o Może faktycznie powinnam coś ze sobą zrobić, tylko nie wiem jak zacząć. jakbym kupiła jedną elegancką rzecz to i tak nie mogłabym jej nosć,bo nie miałabym do czego,musiałabym całą garderobe zmienić. Pff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blubr
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubieraj sie tak, jak lubisz, powiedz otwarcie chlopu, ze taki maswz styl, tak Ci wygodnie i koniec - niech sie buja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×