Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sonsonia

gubie sie w tym wszystkim..

Polecane posty

Gość sonsonia

od 4 miesięcy jesteśmy razem znamy się 5 miesięcy. jest tak ze kiedy się spotkamy jest po prostu bajecznie on jest czuły kochany i wysłucha mnie zawsze i przutyli heh po prostu marzenie, natomiast.. gdy sie nie widzimy, któreś gdzieś pojedzie (jesteśmy z tego samego miasta) to przez smsy też niewiele rozmawiamy a jak już to o pierdołach typu co kto teraz robi, nie ma żadnych czułości, żadnych słodkich słówek, wyznan miłości, no chyba że poproszę żeby powiedział mi coś miłego to wtedy tak.. heh sama już nie wiem co o tym myśleć on powiedział niedawno że mu zależy na mnie ale nie umie tego okazać, no cholera po 4 miesiącach nadal nie umie? to myślałam że te początki są najlepsze, że to właśnie teraz mi będzie najbardziej to uczucie okazywał a tak.. na odległość czuję się totalnie samotna, brakuje mi po prostu tej czułości wyrażonej słowami a nie wiem już jak mam mu to powiedzieć inaczej żeby do niego dotarlo że gesty dla mnie nie są wystarczające? a może to ja przesadzam? jak to jest z tym u was co mi poardzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×