Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nimm 2

jakie macie sposoby na zolzy w pracy?

Polecane posty

Gość nimm 2

mnie tak jedna wkurza ze nawet na nia juz nie patrze. a co gorsza ona szukala hakow na mnie ... a teraz ja szukam na nia. nauczylam sie od niej :) jak ignorowac takie osoby i jak sie bronic zeby samemu przy tym nie wyjsc na idiote? ja nie umiem sie bronic przed takimi manipulatorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lambii
Najlepiej nie pokazywać po sobie że Cię ktoś irytuje. Jak mi babsko nie podchodzi to poprostu ją ignoruję. Odzywam się tyle na ile wymaga tego praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimm 2
no ja niestety juz pokazalam ze ona mnie wkurza ... i osoba do ktorej to pokazalam stwierdzila ze powinnam chodzic swoimi dorgami a ta zolza swoimi i ze nie powinnam pokazywac emocji. latwo powiedziec - trudno zastosowac. bo niedlugo bedzie tak ze to ja z ofiary stane sie atakujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsryi ktyi
samej byc zołzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimm 2
no wlasnie pomyslalam ze tez bede taka jak ona ale widze ze ona ma malo zwolennikow wiec nie oplaca mi sie byc taka jak ona bo ludzie sie ode mnie odwroca. nie gadam z nia w ogole. ona tylko gada na kogos albo rozmawia co ja boli - nie ma innych tematow. to jest niezly manipulator wiec nawet jak dochodzi do spiec to i tak ona jest gora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 987654321
uśmiech i stoicki spokój. Uśmiech z wyższością i nie wdawanie się w dyskusje. To zabija każdego, bo nie wie czego moze się spodziewać. Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sensacje XXI wieku
robic swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flirtuję z ich facetami :D a poza tym spokój, kamienna twarz i nieszczery uśmieszek, podlizuję się szefowi a że ma do mnie wyraźną słabość to jestem górą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×