Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 111111111111111111111111

sama na wesele?

Polecane posty

Gość 111111111111111111111111

mam niedlugo wesele kuzyna, tak mi sie ulozylo, ze jestem teraz sama (mam 24 lata), nie mam za bardzo z kim isc, wiec prawdopodobnie pojde sama... dawno nie bylam na zadnym weselu, tak sie zastanawiam, czy czesto sie zdarza taka samotna, mloda osoba na weselu? tylko sie nie smiejcie prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica.....
Zapytaj kuzyna czy bedą jacyś samotni faceci. U nas bedą 2 panny solo i pewnie 3 - 4 facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesusss.... dziewczyno - dla mnie też to nigdy nie było przyjemne. Nawet podczas małżeństwa też zdarzył się taki raz, kiedy Mąz był na wyjeździe a moja Przyjaciólka wychodziła za mąż i tez poszłam, bo nie wypadało nie pójść - z Przyjaciółmi. I ma nadzieję, że to był ostatni raz. ALE, były wesela na których znajomych czy Rodziny było sporo i... było świetnie a moje obawy okazały się bezpodstawne. Wiele zależy od ludzi, którzy bedą na tym samym weselu. I BARDZO często zdarza się tak, ze osoby przychodza samotnie - nie martw się. Jeśli kuzyn jest dla Ciebie osoba ważna - idż i sie baw. I nie ma sjest to śmieszne, więc śmiać się nie będę - rozumiem Twoje obawy. A tak szczerze, czy Ty naprawdę nie masz kolegi, z którym mogłabyś pójść? Przecież nikt nie mówi, ze trzeba pójść z chłopakiem, narzeczonym, mężem... tu nie ma normy. Przeciez to impreza jak każda inna... zastanów się czy naprawdę nie masz kogo zaprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia
Ja mam 19 lat i tez ide sama na wesele kuzyna;) Mogłam wziazc kumpla ale stwierdziłam ze wole isc sama, moze tam sobie kogos poznam:) Bedzie dobrze najwyzej sie opije hihi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kiedyś byłam sama na weselu. Miałam wtedy 25 lat. Byłam sama, bo mój wtedy obecny, a teraz były chłopak (na szczęście były) obraził się i nie przyjechał. Dlatego do dziś wspominam to wesele bardzo nieprzyjemnie. Ale to ze względu na sytuację osobistą. Były na tym weselu również osoby bez partnerów i bawił się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiedyś u przyjaciółki na weselu byłam sama. Byli tam też jacyś "niesparowani" kuzyni ale nawet jakby ich nie było, to i tak bym się dobrze bawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 22 i od zawsze
chodzę sama na wesela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz jakiegoś kolegę tańczącego i lubiącego takie imprezy to moze warto go zaprosić. Choć oczywiście nic na siłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia
Moim zdaniem lepiej isc samej niz brac kolege na siłe. Bo potem musisz sie nim zajmowac , zeby nie narzekał ze jest nudno czy cus takiego:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia
A mi sie wydaje ze tam poznam sobie jakiegos :) Bardzo bym chciała;) podobno ma byc jakis 25 latek sam....ehh moze akurat mi sie uda ze jakis przystojniaczek :D a w ogóle kiedy masz to wesele , moze w tedy co ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na siłe na pewno nie warto. Moja siostra wzięła kolegę, który co prawda lubi tańczyć, ale upił się do nieprzytomności. Samemu tez można się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koło 30
ja zawsze chodze sama na wesele a co jedne to lepsze :) jak się poptrafisz bawić to będzie fajnie a jak bedziesz narzekac i stresować się tym że jesteś sama to mozesz mieć zjeba.e wesele. miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×