Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZWYKŁA KEFETERIANKA

Mam dylemat - pomózcie

Polecane posty

Gość ZWYKŁA KEFETERIANKA

sprawa wyglada tak - jest niedlugo koncert niedaleko od miejsca w ktorym mieszkam. bardzo chce jechac i planowalam juz jechac na niego od dluzszego czasu tym bardziej ze beda tam moi znajomi, no ale moj mąż siedzi w niemczech i mowi zebym nie jechala bo on tam zapierdala a ja sie bede bawic. no ale wkoncu dlaczego ktos ma mi czegos zabraniac? on mowi ze pojedziemy jak wroci ale jak byl w polsce to tez mielismy jechac ale nic z tego nie wyszlo bo albo byl w pracy albo nie mielismy z kim zostawic naszej corki nie bylo takiego koncertu gdzies blisko i tak chyba z rok planowalismy i nic. a teraz jak jest okazja to sie uwziął. mowi ze nie chce zebym jechala tam sama ale mowie mu ze bedzie kolezanka i znajomi w tym jeden jego kuzyn ale on ciagle to samo - ze nie chce zebym jechala sama. kurde ja mam 23 lata i musze sie jeszcze wyszalec, tym bardziej ze caly czas siedze w domu z dzieckiem i mi tez nalezy sie jakas rozrywka ale nie chce tez robic mu przykrosci. moze sie boi ze mi sie tam cos stanie ale tego mi nie powiedzial i juz sama niewiem jechac czy nie? pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe ale
nie jechac, po prostu szlec moglas przed slubem a teraz siadz na dupie, macie dziecko wiec sie nim opiekuj jak go nie ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och achhh
fajna z ciebie dziewczyna i bardzo w porządku, że masz takie dylematy i tak bardzo liczysz się ze zdaniem męża. on pewnie też by chciał jechać na ten koncert i pewnie ma jakiś zły dzień itd. rozmiem go, ale naprawdę nic złego się nie stanie, jak pojedziesz, skoro bardzo ci na tym zależy. powinien to zrozumieć, przecież nic złego nie robisz, będziesz w towarzystwie, które on zna itd. przekonaj go jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×