Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trąąbalinska

epitet zasrana księżniczka jest dla was obrazliwy?

Polecane posty

Gość Trąąbalinska

tak mnie ostatnio chłopak nazwał, zresztą zauważyłam, że podczas kłótni lubi raczyc mnie przeróznymi epitetami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.........
no to niezbyt Cię szanuje skoro obrzuca Cię epitetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhhfh
nie jest taki zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trąąbalinska
szturchaliśmy się. ale on to robił coraz mocniej krzyczałam zeby przestał a on nic az mi łzy z bólu wyszły, i wtedy stwierdził, ze jestem zasraną księżniczką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to jaaa
o jaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wam się wydaje, że możecie mówić co chcecie a facetowi nie wolno. Nie wiem kto zaczął i nie obchodzi mnie to ale kobiety często nie dostrzegają własnej winy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASAKRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
on chyba byl kiedys bity jak pies a ty jestes jego nastepczynia...poczekaj jak wybuchnie....dooopiero sie bedzie dzzialo! Lzy juz nie pomoga.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... Wiadomo, że kobiety nie wolno uderzyć. Ale nie daj boże spotkasz taką wredną kobietę, która maltretuje cie psychicznie bo sama ma coś z głową to aż chce się takiej powiedzieć, że jest zasraną księżniczką. Kobiety zawsze odwołują się do danej sytuacji i nie wiedzą o co chodzi.. "Czemu on do mnie tak powiedział, przecież to ona mną szarpał?".. Być może tłumił to od dawna aż wkońcu tak się wurzył, że to z siebie wypluł. Jak facet mówi jakiś epitet to przynajmniej w moim wypadku odnosi się do całokształtu a nie do danej kłótni. Oczywiście nie mówie tu o łysych dresach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trąąbalinska
poprostu zaczeło sie od lekkiego klepania, wsumie ja go pozniej uderzałam w całej siły, ale on sie z tego smiał jestem raczej drobna kobietka i nie mam duzo siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mówie.. Jeżeli masz coś na sumieniu albo w jakiś sposób zachowujesz się wrednie to pewnie chciał ci to od dawna powiedzieć. Jeżeli czujesz, że jest ok z Twojej strony to z nim coś jest nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennn
Trąąbalinska moze jestes zasrana ksiezniczka kto wie. Gowno prawda, jakby mnie kobieta doprowadzila do takiego stanu, w ktorym juz nie panowalbym nad soba to jak bym jej zdzielil to nie wiem co by sie stalo. Ksiezniczki uwazaja ze sa cudem swiata i trzeba im nadskakiwac, a one tylko maja byc uwielbiane. Sram na takie kobiety !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trąąbalinska
nie ma ludzi czystych, bez grzeszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypierdziel
przypierdziel mu krzeslem,a jak zauwazysz ze go zabolala to powiedz mu"zasrany mieczak"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trąąbalinska
ale o to chodzi, ze mój płacz nie był jakis udawany, łzy mi z bólu same wyszły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i o tym mówie... Założyłbym się o 100 zł, że to Ty zalazłaś jemu za skórę a teraz szukasz wsparcia na kafe. Nigdy nie zrozumiem mieszania z błotem facetów przez inne kobiety, które nie widzą dalej niż koniec swojego nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trąąbalinska
znamy się 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahah
ta pechowa "siodemka":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, jak czytamkomentarze, to myśę, że to trcohę tak, jakby cie nazwal dziwka, a wszyscy uznali, ze widocznie bylas... :( masakra. Nie wiem, czy jestes "zasraną ksiezniczką", ale skoro cię to zabolało, no to był to obraźliwy epitet. Jeszcze bardziej mnie dziwi to całe szturchanie - w żartach? do płaczu?? mogę kogoś walnąc ze śmiechem poduszką przez łeb, ale jakby się popłakał, no to bym miała poczucie winy, a nie mu wrzucała od zasranych królewiątek... Dziwny ten twój chłopak :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×