Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_k26

welon slubny

Polecane posty

hej dziewczyny mam pyatnie odnosnie welonu, otóz zamowilam go przez internet i przyszedl strasznie umiety. W jaki spsob moge go wyprasowac myslalam o parze tzn. wziasc zelazko i go para \"podmuchac\":d chyba ze normalnie zelazkiem przejechac????Co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooooo matko
poczakj z tym prasowaniem w pierwszej kolejnosci powiec welon w domu po prostu gdzies-zgiecia powinny same ladnie odejsc. jesli to nie pomoze to spruboj delikatnie wyprasowac para.jesli welon jest bez obszycia tylko ciety moze ci sie zaczac nieladnie zwijac w rulonik a tego bys napewno nie chcaial:) jak sie juz odprostuje popryskaj go lakierem do wlosow-moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
mysle ze tak sie da.sama chce tak robic.albo nawet prasowc,podobno mozna i nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooooo matko
*powiec mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani parą ani tym bardziej żelazkiem :) czystą ściereczke namocz w wodzie wyciśnij i połóż na welon i w ten sposób prasuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooooo matko
kurcze no....co ja mam z tym c-powies mialo byc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looooooooooo matko
ja bym nie szalala z prasowaniem nawet prze sciereczke...najlepeij sam jak odejdzie albo ewntualnie para nic wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie prasowanie to chyba niezyt dobry pomysl narazie go powiesze a najwyzej pozniej sie bede martwic. Co prawdaw ta sobote mam przymiarke sukni wiec welon musze meic ale to jeszcze 3 jak sie nie wyprostuje to go troszke para wezne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam prasowanie, ja sie zlapalam za prasowanie i mialam zaciagnieta dziure :/ wieczor przed weselem :( dobrze ze szedl pod spod bo na nim mialam jeszcze 1 warstwe z krotkim welonem ale... przestrzegam z daleka zelazko od welonu :) najlepszy sposob to zwilzyc i powiesic, sam wyschnie i sie wyprostuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy z czego jest welon ja jakos prasowalam i nic sie nie stało swietnie sie wyprasował prosciutki , wlasnie w pralni nie chcieli mi go wyprasowac po weselu jak oddalam suknie wiec sama w domu to zrobilam powoli i wszystko ok. NIc sie nie zaciagnelo , nc nie spalilo , welon bez zadnych obszyc i jest tak jak nowy. Tyle ze ja przed weselem bym jednak nie testowala chyba ze przez scierke , po weselu to juz troche inaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swój prasowałam i nic sie
nie stało, tylko, że prasowałam przez chusteczkę taką bawełnianą :) tez dostałam strasznie wygnieciony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alabamacity
mnie sie tez wydaje ze sie ic nie powinno z nim stac :) ewentualnie jak sie boisz to zwilz go troche np spryskiwaczem do kwiatkow i niech sobie troche powisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
tez uwazam ze nie powinno sie nic stac, jak cos to sproboj niska temp na jakims malenkim kawaleczku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×