Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verus

NADZIEJA czy NADIA ?!

Polecane posty

Gość ewi.bb
Nadia nie jest zdrobnieniem Nadzieji. ta dwa rózne imiona. mam przyjaciólke Nadie.w dokumentach ma własnie Nadia. jak bedziesz zdrobniała Nadzieje - Nadziejka? nie fajnie. w szkole bedzie pośmiewisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bukaa
Dla mnie Nadzieja to okropny pomysł, bo to imię będące rzeczownikiem i brzmi po prostu śmiesznie. Wyobraź sobie, ze przedstawiasz się komuś i mówisz "Nadzieja". No, beznadzieja, jak ktoś napisał wcześniej. :) Natomiast Nadia wpisuje się w trend do "oryginalności" i obecnie nie razi. A czy ładne, to kwestia gustu. A tak z ciekawości - jakie imię jest nadąsane? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr_di
Nadia- to jedno z moich ulubionych imion!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata08
Ja mam corke Nadie.Wybralam to imie juz na poczatku ciazy. Dla mnie imie Nadia jest sliczne.Ale to kwestia gustu.Ja bym nie dala dhievku ma imie np. Stasiu, Jasiu xzy Krysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta... macie Nadię, ale czy wymawiacie je z rosyjskim akcentem? jesli nie to to nie jest N-a-di(j)-a tylko N-a-d-i-a co brzmi okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia jak dla prostytutki znajoma tak nazwala ale u niej w domu trac***atologia wiec cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Nadii
Mam córeczkę Nadię i imię wybrałam razem z mężem. Nam obojgu się bardzo podobało już od dawna. I teraz mamy śliczną i bystrą Nadię. Nadzieja....nawet nie myślałam o takim imieniu...Nadia to Nadia, żadne zdrobnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mogliście dać dziecku tak paskudne imie jak Nadia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia to zdrobnienie, marzyłam o Nadziei ale nie dałabym tak na imię, żeby nie kojarzyło się właśnie z Nadią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy pieprzycie , że Nadia to zdrobnienie? Gdyby tak było, to nie można by było tak zarejestrować w Urzędzie. To żadne zdrobnienie, tylko imię po prostu imię przyjęte w Polsce i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje, ze nie Nadia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadia od zawsze było zdrobieniem od imienia Nadieżda po polsku Nadzieja, od kilku lat jest zarejestrowane jak samodzielne imię. Jak Pola - Apolonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz od dawna w polsce mozna w urzedzie zarejestrowac zdrobnienia. Oba imiona tragiczne ale z dwojga zlego wybralabym Nadzieje. Nadia brzmi tandetnie i jak dla rosyjskiej k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę o 1000 razy Nadia niż Lena, Oliwia, Wiktoria czy Nicola i Ola:/ nie mowiąc juz o Sandrze czy Jessice....Masakra:/ Nadia bardzo piękne imię w porównaniu do wyżej wymienionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wole 1000 razy oliwia niz nadia jak dla k***y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obracasz się w takim towarzystwie, że znasz prostytutki o takim imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie napisałabym że jak dla prostytutki, bo nie znam się na tym ale właśnie tandetnie jak pseudonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×