Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mały biały miś

Poród w CZęSTOCHOWIE

Polecane posty

Pierworodka dziękuje za informacje i że zapytalas. Też się chyba wybiorę tam z ciekawości rozejrzeć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co, szpital na pierwszy rzut oka nie wydaje sie nowoczesny wystrój jest stary na pewno to nie jest Parkitka ale jest czysto widac ze podłogi lśnią od ciągłego ich mycia. Ale to tylko szpital wiec chyba nie ma co wymagać ładnego wykończenia wnętrz bo to najważniejsza jest opieka i pomoc położnych. A tam widać ze one naprawdę sa chetne do pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Kwietniówka
Widze dziewczyny, że namieszałam Wam w głowach tą Blachownią... hehe =)). Mam nadzieje, że jeżeli zdecydujecie się tam na poród to będziecie tak zadowolone jak ja ;) Jutro mija tydzień mojej księżniczki nawet nie wiem kiedy to zleciało ten czas tak zapiernicza, że masakra. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zazdroszczę ci ze masz juz swoje maleństwo przy sobie przytulasz i całujesz kiedy masz ochotę. Ja dzis kończę 35 tydzień i juz bym chciala miec tez swoja ślicznotkę. Juz sie tak napatrzalam na te wszystkie ciuszki ze bym chciala juz je przymierzac. musze jeszcze sie w cierpliwosc uzbroic ale nie jest latwo. nie namieszalas tylko co niektórym otworzylas oczy jesli chodzi o ten szpital :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaa88
hej wam my dalej w dwupaku:) kończymy 35tc :D musze zaciskać nóżki chociaż do 6 maja aż sie długi weekend skończy. Mam w planach sesje zdjęciową w ogrodzie. Za niedługo wszyto zakwitnie :)) zaczęłam doceniać możliwość wyjścia na dwór po 2tyg pobycie na parkitce heh mamanatki pierworodka co u was? kiedy rodzimy??:P a jak tam mamusie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaa88
o widzę że w tym samym czasie napisałyśmy :) a na kiedy masz termin? chyba 2 czerwca tak? ja niby 1 czerwca ale wątpie, ze doczekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
witaj paula u nas 36 + 4 dni i też zaciskam nóżki byle jak najdłużej wytrzymać :) ale faktycznie namieszało się z tą Blachownią ale u mnie zostaje parkitka bo bliżej :) mam nadzieje że nie będzie tłoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulaaa88 ja mam termin na 7 czerwca wg daty ale dzidzia po pomiarach jest większa o tydzień wiec moze cos sie przyspieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii_s
Czesc! cos sporo dziewczyn zapowiada sie na rozpakowywanie na poczatku czerwca:) a koncowka czerwca??bo ja na 30 mam termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam termin na końcówkę czerwca na 28-go, we wtorek zacznę 33 tc;) jak na razie najbardziej doskwiera mi niewysypianie się w nocy. jak nie mała tańce urządza pomiędzy 4 a 6 rano to znowu miejsca sobie nie mogę znaleźć, żeby się ułożyć, a już obrócić się z boku na bok to większy wyczyn;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini12
Hej ja też koniec czerwca ok 29 cc na parkitce- ale coś mi sie czuje, ze bedzie wczesniej, jak poprzednio ( 37tc), wiec jeszcze troszke:) W moim przypadku dr z lukasza powiedziala, ze tylko parkitka, bo tam jest dobra patologia, w razie jakby bylo trzeba dla dziecka- takze rozwiala moje wszelkie watpliwosci:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-linka11
A mi czop zaczął odchodzić po kawałku,taki brązowy więc szyjka zaczyna się rozwierać.Skurcze przychodzą i odchodzą ale nie bolesne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
karo-linka mnie tez czop odchodzi po kawałeczku ale jest biały bez krwi i brązowego zabarwienia ( na razie 3 razy po malutkim kawałeczku ), to już chyba niedługo pora na nas :) a skurcze też mam bezbolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
dziewczyny a jak wyglada ten czop ? po czym mozna to poznac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
agggga u mnie to wygląda jak kawałek galaretki wielkości paznokcia :) wiem głupio pisać o takich rzeczach :) ja też nie wiedziałam że to czop dopiero poczytałam i wychodzi na to że to to :) u mnie to tak wygląda :) na razie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo-linka11
wczoraj trochę wylazło i dziś też,skurcze raczej nie bolesne,ciekawe kiedy się zacznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
u mnie w niedziele się zaczęło , troszkę wyszło i w poniedziałek też, we wtorek spokój nic , w środę znowu troszkę i jak na razie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii_s
karo-linka11,mamanatki to jak Wam czop odchodzi to chyba juz blisko...trzymam kciuki zeby wszystko szlo gładko,informujcie na bierząco co u Was :) evia24, Martini12 to fajnie ze mamy podobne terminy moze sie spotkamy na porodowce:P choc wolalabym urodzic z jakies 2 tygodnie wczesniej,najgorzej chyba jak juz sie przechodzi termin i to wyczekiwanie..raczej parkitke wybiore na 90% biore pod uwage jeszcze myszkow,znam kilka osob ktore zachwalaly tam porody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
meggi weź nie strasz !!!! ale mam stresa !!!! z jednej strony nie mogę się doczekać aż zobaczę moją niunię , a z drugiej strony to boję sie jak cholerka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii_s
mamanatki a ktory masz tydzien? skurczy jeszcze zadnych nie masz?nie ma co sie strachać na zapas(heh a mowi to ta ktora nigdy nie rodzila i pewnie za 2 miesiace bede trzasc gaciami;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś jak widać nie pośpię juz od godziny tłukę sie na łóżku i nic z tego mala nawet spokojna ale nie moge usnac.dziewczyny to widze ze rozpakowanie powoli u was postepuje :) i fajnie. ja bylam ostatnio na kompleksowych zakupach bo nic nie mialam kompletnie a zdalam sobie sprawe ze wlasciwie w kazdej chwili mnie moze juz zlapac bo tyle sie slyszy o tych przyspieszeniach niekiedy a ja do szpitala pojechalabym tak jak stoje. No i dopadl mnie instynkt wicia gniazda i kompletowania wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
megggi u mnie dokładnie 36 + 6 dni i wiem że już niedługo , wczoraj wieczorem źle sie czułam tzn. 3 bolesne skurcze . ale gadam do brzusia że jeszcze troszkę córcia musi wytrzymać :) ja mam już wszystko tylko złożyć łóżeczko i przewijak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
dziewczyny mam pytanie czy wasi lekarze robili wam wymaz na gronkowca? ja mam wizytę w czwartek i chyba zagadam żeby mieć spokojną głowę , a jak było u was ? sami proponowali czy upominałyście sie? dopiszę że nigdy nie miałam styczności z tą bakterią no ale nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggga
to chyba mi tez czop odchodzi pomalu bo dzis mi wylecial kawalek takiej lekko brazowej galaretki...jak dalej bedzie podbarwione na brazowo to chyba wybiore sie do lekarza upewnic co to . mamanatki ja mialam pobierany wymaz z pochwy i odbytu w 34+2 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
to ja zagadam w czwartek na wizycie choc nie wiem jak to wyjdzie bo w piatek 3 maja i nie wiem jak dostarczy probki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie miałam tego badania- pewnie ns następnej wizycie będzie, śle wiem od innych pacjentek, że dr im robił standardowo i z pochwy i z odbytu. To może być bakteriami niebezpieczna dla dziecka przy przechodzeniu przez kanał rodny, wtedy chyba antybiotyk podaje się matce przed porodem dla zabezpieczenia noworodka. Mnie ostatnio strasznie nosi- nie mogę w domu miejsca sobie znaleźć, coś bym robiła, gdzieś poszła- taka dziwna nadpobudliwosc;-) macie może podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamanatki
ja raczej bym w domku siedziala :) dzisiaj zebralamsiei pojechalismy do ccc kupc buty dla mojej mlodej :) bo potem pewnie nie bedzie mi sie chcialo :) takze na zapas kupilam 3 pary :) a tak mi sie nie chcialo jechac :) lenia mam :) chyba ze mobilizuje i kumuluje sily do porodu :) bo od 2 dni to strasznie slaba jestem :) no zobaczymy jak u mnie z tym badaniem wyjdzie wiem ze jest baaaaaaardzo niebezpieczne dla dziecka jaki dla matki podobno wystarczy podanie zastrzyku 4 godz. przed porodem zeby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaa88
mamanatki że tez ci się chciało na zakupy jechac, ja ledwo cho0dze, stopy zaczely mi puchnąć;/ My zaczynamy 36tc..termin 20.05-02.06... gin powiedział ze jak dotrwam do początku 37t to będzie super..próbuje sie z nim skontaktować i jest niedostępny;/ ehh a już tydzień od wyjścia ze szpitala i wypadałoby chyba na jakieś usg iść i skontrolować tą szyjke.. może po 5 maja będzie łatwiej ale czy doczekamy? :P póki co nie mam ani skurczy ani czop nie odchodzi..siary tez ani widu ani słychu :] dziewczyny jaką trzeba oliwke wziąć, bo słyszałam że na Parkitce to tylko bambino ?? i czy ręcznik dla dziecka bierzecie? i czy jak jestem obecnie bezrobotna w UP to musze mieć jakiś świstek z urzędu czy coś? czy wystarczy karta ciąży i karta NFZ? i odpis aktu małżeństwa trzeba mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaa88
mnie na GBSa pobierali wymaz z szyjki w szpitalu jak mnie przyjmowali 3 tyg temu czyli to był początek 33tc i nic nie wyszło.. z odbytu nie pobierali..ale potem miałam przez 5 dni antybiotyk, bo sie przeziebiłam a on na te dziadostwa tez działa więc tak czy siak chyba jesteśmy bezpieczni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWA1973
Cześć dziewczyny;-) rodzi któraś ze mną na początku sierpnia? Fajnie byłoby sie spotkać, ogólnie to sie boje jak sobie poradze ze wszystkim . Napiszcie liste co jest potrzebne do szpitala, powoli to kompletuje bo raczej nie stać mnie na jednorazowy wydatek. Gratuluje mamusią a za dwupaki trzymam kciuki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×