Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lentilek

Kobietki, blagam doradzcie...

Polecane posty

Gość Lentilek
Witam Was kochane:) Chyba mocno trzymalyscie za mnie kciuki:) Wczoraj zadzwonila, ale telefon chyba ze 2h w reku trzymalam i sie nadal wahalam. No ale w koncu sie odwazyla:) I wiecie co? On byl baaaaardzo ucieszony, ze dzwonie!!!! Zapytalam czemu zignorowal moje smsy w takim badz razie. On wyszedl z tego samego zalozenia co ja. Nie chcial sie narzucac i powiedzial, ze tyle razy chcial zadzwonic badz tez napisac, ale sie powstrzymywal i czekal na moj ruch. Nie chcial wyjsc na desperata, (czyli w sumie tak jak ja;). Sam wyszedl z propozycja kina. Wczoraj zadzwonilam ok 19 i juz wczoraj chcial przyjechac pomimo, ze mieszka w innym miescie i chcial sie ze mna zobaczyc. Ja oczywiscie udalam twarda i ustalam na swoim, ze kino dopiero w sobote;) Takze w sumie dosc szczesliwie skonczyla sie moja historia, ale nawet gdyby nie chcial sie juz ze mna zobaczyc to i tak warto bylo zadzwonic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vixa mozna pisac do twojego
czemu wszyscy faceci sa tacy sami, tak samo posrani, sa tak przewidywalni ze glowa mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
No to gratulacje. Trzymalem za Ciebie kciuki :) Mowilem Ci, ze moze tak byc jak pisalem :) ???? Fajnie, ze wyszlo tak jak wyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
I na drugi raz miej gdzies jakies glupie kalkulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluje Może jednak nie wszystko wiem...:) Chociaz no ja bym jednak po tym drugim esemsie czekała, i dla mnie musiałby sie przemóc. Inaczej niczego by nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lentilek
Chcialabym Wam moje kochane (acha, i jeden kochany yig;)jeszcze raz tylko baaaaardzo podziekowac, bo pewnie gdyby nie Wy nie mialabym odwagi zadzwonic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yig
No to nie pozostaje nic jak tylko zyczyc, aby ta znajomosc dalej sie rozwinela :) Fajna z Ciebie osoba. Trzymaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×